Bagan

Siatki na piłkochwyty

Producent siatki do piłkochwytów i ogrodzeń boisk. Polipropylenowa siatka do piłkochwytu.
Mocowanie siatek na piłkochwycie.
Montaż siatek na piłkochwytach.

Siatki ochronne

Siatki do ochrony; siatki do zabezpieczeń, siatka zabezpieczająca, siatki do zabezpieczenia w domu ogrodzie i hodowli oraz przemyśle

Piłkochwyty

Piłkochwyty na boiska sportowe i szkolne orlik
( wielofunkcyjne ) piłkochwyt na obiekty sportowe wysokość; 4m, 5m, 6m, 8m.

Siatki sportowe

Siatki na bramki, siatka do siatkówki, siatka do badmintona, siatki do plażówki (siatka do siatkówki plażowej) siatki do hokeja

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenia boisk sportowych, siatki na boiska, ogrodzenie boiska do szkoły ( wielofunkcyjne - orlik ), ogrodzenie boiska do piłki nożnej.
Ogrodzenia sportowe

Siatki zabezpieczające

Siatki do zabezpieczeń ludzi, dzieci, zwierząt, ładunku i przedmiotów. Siatka zabezpieczająca polipropylenowa

Siatki osłonowe; do ochrony

Siatka osłonowa stosowana w domu na ogrodzie, w sporcie i transporcie towarów. Siatka osłonowa polipropylenowa.

Bagan

Producent siatek - Firma BAGAN jest całkowicie ukierunkowana na sprzedaż siatek pod zamawiane wymiary.
Nasze rozwiązania technologiczne pozwalają nam przyśpieszyć etap produkcji siatek w maksymalnym, jak najkrótszym czasie, od zamówienia i produkcji, do wysyłki, co czyni nasza firmę doskonałym Waszym kooperantem i partnerem, w szeregu inwestycji publicznych i prywatnych.

Nowy klient który z kontaktuje się z naszą firmą, będzie jak najszybciej obsłużony i to co nas uzasadnia, jako producenta siatek, otrzyma najlepsze ceny na rynku, tak że nie zapłaci kosztów wysyłki. Od zamówienia, poprzez wyprodukowanie wysyłkę towarów, nadzorujemy wszelkie aspekty dla wykonania jak najlepszej usługi, gdzie średnio każde zamówienie siatek na wymiar, realizujemy w ciągu 48 godzin od zamówienia, a przy tym dajemy gwarancje na 36 miesięcy. Bagan jest firmą produkującą siatki na boiska i konstrukcje na obiekty sportowe i przemysłowe. Jesteśmy doświadczonym na polskim rynku producentem, który oferuje swoim klientom przede wszystkim jakościowe siatki z polipropylenu. Produkowane przez nas siatki doskonale sprawdzają się jako siatki ochronne lub zabezpieczające na rozmaitych obiektach takich jak obiekty sportowe w tym najlepsze siatki na boisko. W swojej działalności opieramy się na rozwiązaniach, które są innowacyjne i takie też mamy podejście do realizowanych zamówień. Sami zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy piłkochwyty, które montujemy na boiskach. To innowacyjny sposób na zabezpieczenie siatką boiska piłkarskiego i innych przestrzeni, w których może dojść do niebezpiecznych zdarzeń z piłkami. Siatki do zabezpieczeń i piłkochwyty, które produkujemy to przede wszystkim prostota i szybkość montażu przy jednoczesnym zachowaniu ich wydajności na długi czas użytkowania. Postawiliśmy przede wszystkim na wielofunkcyjność siatek dzięki temu tworzone przez nas siatki sportowe znajdują zastosowanie między innymi na szkolnych boiskach, halach sportowych, orlikach jak również boiskach osiedlowych.


BAGAN - producent siatek

Producent; siatki do zabezpieczeń - (ochronne i zabezpieczające ) BaganProducent siatek ochronnych BaganProducent siatki Bagan


Producent siatki do zabezpieczenia

Siatki do zabezpieczenia BaganSiatki do zabezpieczenia rusztowań BaganProducent siatki do zabezpieczenia Bagan


Firma Bagan

Działalność przedsiębiorstwa Bagan jest w Polsce od 2005 roku, i co roku zwiększa swój asortyment o nowe rozwiązania w zabezpieczaniu siatkami, takimi jak siatki asekuracyjne do zabezpieczenia życia i ułatwienia rozwiązań technicznych ochrony budynków i zwierząt. Siatki Bagan są sukcesywnie stosowane w transporcie drogowym, kolejowym, morskim i lotniczym, gdzie spełniają rolę zabezpieczenia transportowanych ładunków.

Najlepsze atestowane przędze na siatki Bagan

Stawiamy na jakość materiałów, dlatego stosujemy między innymi siatki z bezwęzłowego polipropylenu PP, który posiada doskonałe właściwości, a jednocześnie jest odporny na czas i zmienne warunki atmosferyczne dzięki swojej specyficznej budowie. Jako producent siatek jesteśmy w stanie zagwarantować konkurencyjne ceny i jakość naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą siatek o zróżnicowanej grubości sznurka, a także różnymi rozmiarami oczek, które w zależności od potrzeb mogą zostać dopasowane na wymiar.


Jakie ogrodzenie boiska ?

Jak wybrać ogrodzenie na obiekt sportowy ?

Właściciele obiektów sportowych nie zawsze wiedzą jaki typ siatki będzie dla nich odpowiedni. To sprawa kluczowa dla zachowania jakości i poprawnego jej działania przez długi czas. Radzimy więc przed zamówieniem skonsultować się. Nasi specjaliści rozwieją wszelkie wątpliwości odnośnie wybieranego typu siatki względem jej zastosowania.

Ogrodzenia boisk

ogrodzenia sportowe piłkarskie

Jaka siatka na boisko i wysokość słupów ?

Przy ogrodzeniu boiska sportowego kluczową rolę odgrywać będzie rozmiar oczka i jakość materiału z jakiego wykonana jest siatka zabezpieczająca. To kluczowa sprawa dzięki której uzyskasz pewność, że piłki nie będą wypadały poza obiekt sportowy, a zawody rozegrane będą w sposób całkowicie dla wszystkich bezpieczny i komfortowy. Naszym celem jest pomoc w dobraniu odpowiedniego typu siatki, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania. Jesteśmy w stanie ogrodzić obiekty o różnych wysokościach, nawet do 8 metrów. Dzięki temu każdy obiekt sportowy może być przez nas poprawnie zabezpieczony.

Jak naprawić ogrodzenie i piłkochwyty na boisku ?

To jednak nie wszystko. Zajmujemy się również wymianami i naprawami siatek i ogrodzeń na obiektach sportowych różnego rodzaju. Po otrzymaniu zdjęć umawiamy się na wstępne oględziny i wyceniamy naszą pracę. W sytuacji, gdy konstrukcja ogrodzenia nadaje się do dalszego użytkowania wystarczy jedynie zamontowanie nowego kompletu montażowego i siatko ochronnej BAGAN. Tak wykonane zabezpieczenie boiska z pewnością posłuży jeszcze przez długie lata i będzie doskonale się sprawować w czasie codziennych treningów lub zawodów.


Siatki na piłkochwyty

piłkochwyty na hale


Najlepsze siatki na piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty to specjalistyczna odmiana siatek, które z powodzeniem wykorzystasz na dowolnym obiekcie sportowym. Wykonane z solidnego polipropylenu siatki zapewniają optymalne dla wszystkich uczestników warunki gry. Siatka na piłkochwyt ma wiele zastosowań. Najprościej mówiąc jej główny zadaniem jest jednak nie dopuszczenie, by piłka wydostała się poza obiekt sportowy taki jak chociażby boisko piłkarskie. Mocno uderzone piłki, które z niesamowitym impetem opuszczają obiekt sportowy mogą być niezwykle dużym zagrożeniem dla osób i mienia znajdującego się poza terenem boiska. Mocno uderzona piłka może nie tylko wybić szybę, ale również wyrządzić trwały uszczerbek na zdrowiu w przypadku osób nią trafionych.

Siatka na piłkochwyt Bagan

Jaką siatkę na piłkochwyty ?

Z tego właśnie względu najważniejszą kwestią jest użycie odpowiedniego rozmiaru oczka i grubości sznurka takiej siatki. Posiadamy w swojej ofercie siatki z grubego polipropylenu z oczkami o rozmiarze gotowym przechwycić zarówno małe piłki jak te do tenisa czy nawet golfa, ale dysponujemy również możliwością wykonania siatek na piłkochwyty o nieco większym rozmiarze, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w przypadku uprawiania sportów, w których piłka jest duża piłka nożna, siatkówka czy też koszykówka.


Piłkochwyty cena

Piłkochwyty; cennik na sprzedaż i montaż

Podstawowe informacje na temat ceny znajdują się na naszej stronie internetowej w poszczególnych produktach, ale szczegółowe informacje na przykład na podstawie wyceny obiektu sportowego uzyskasz jedynie drogą mailową lub telefoniczną.

Jak otrzymać szczegółowy cennik ?

Wyślij do nas formularz zamówienia lub zadzwoń i zapytaj o cenę już teraz. Potrzebujemy tylko informacji takich jak wysokość i długość piłkochwytów. W odpowiedzi uzyskasz informację na temat cen samych piłkochwytów bez montażu i z montażem, a także cen za siatki na konkretny typ piłkochwytu.

Najlepsza siatka na piłkochwyty


Piłkochwyty

Piłkochwyty montażPiłkochwyty montaż

Producent piłkochwytów do montażu ze słupkami i siatką na obiekty sportowe takie jak; boiska, hale, lodowiska i korty tenisowe. Piłkochwyt to najprościej mówiąc specjalna siatka sportowa, która ma na celu zabezpieczenie najbardziej narażonych przestrzeni na boisku przed wypadnięciem z dużą prędkością piłek (na przykład w kibiców). Klasycznie używa się ich poza bramkami w większości sportów, ale możliwe jest również zastosowanie w innych punktach obiektu sportowego. Siatka taka podwieszana jest na metalowej lub aluminiowej konstrukcji. Całość instalowana jest w obrębie boisk, kortów tenisowych, stadionów czy sal gimnastycznych.


Bezpieczne piłkochwyty

Niewątpliwie piłkochwyty to podstawa dla wszystkich obiektów sportowych, na których rozgrywają się mecze czy też rozgrywki treningowe. Piłkochwyty mają za zadanie chronić infrastrukturę obok obiektu sportowego jak również sam obiekt przed uszkodzeniami, o które nietrudno w przypadku lecącej z olbrzymią prędkością piłki. Zdecydowanie również zwiększają one komfort i bezpieczeństwo osób znajdujących się w otoczeniu jak i samych sportowców, którzy znacznie swobodniej grają dzięki temu, że mają pewność iż nikomu w pobliżu nic się nie stanie. Mają one również pewien wzgląd praktyczny. Dzięki ich zastosowaniu zawodnicy czy klubowa obsługa nie musi biegać za piłkami w ich poszukiwaniu.


Produkcja siatki na piłkochwyty i słupów

Piłkochwyty wykonuje się z materiałów takich jak: polipropylen, polietylen, poliester, a także poliamid. W przypadku tych konstrukcji polecamy stosowanie polipropylenu, który jest materiałem niezwykle odpornym na działanie czynników atmosferycznych, może więc być stosowany przez cały sezon na naszym obiekcie sportowym. Dodatkowo polipropylen, z którego wykonujemy siatki na piłkochwyty gwarantuje niezwykle duża odporność na czynniki mechaniczne. Jest materiałem odpornym na działanie wody, mrozu i wielu innych czynników. Ważne, by wybierać siatki na piłkochwyty z odpowiednim filtrem UV. Te chronią przed niebezpiecznym dla siatki promieniowaniem słonecznym. Dzięki temu nawet po kilku latach użytkowania siatka nadal zachowuje wszystkie swoje właściwości fizyczne oraz niemalże niezmieniony kolor. Również piłkochwyty z filtrem posiadamy w ofercie.

Nasze rozwiązania dają komfort i poczucie bezpieczeństwa

Rozwiązania, które proponujemy w krótkim czasie przełożą się zauważalnie nie tylko na komfort użytkowania obiektu sportowego, ale również na bezpieczeństwo na tym obiekcie.

 

Piłkochwyty - producent

Wszystko o piłkochwytach: Piłkochwyty orlik

Co to są piłkochwyty i gdzie się je stosuje?

Piłkochwyty to nic innego jak wysokiej jakości wytrzymała, solidna siatka, podwieszona na metalowych lub aluminiowych słupkach piłkochwytu. Całość instalowana jest w obrębie boisk, kortów tenisowych, stadionów czy sal gimnastycznych. Można stwierdzić, iż element ten stanowi podstawę wyposażenia każdego obiektu sportowego. Jest niezwykle ważny, przydatny i funkcjonalny chroni infrastrukturę przestrzeni, na której się znajduje. Siatka stanowi skuteczną barierę odgradzającą samo boisko, kort czy lodowisko od oświetlenia, sufitu, lamp bocznych, ścian, drzwi, okien, tablicy punktowej, ławek, a także od samej widowni. Dodatkowo piłkochwyt, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie wychwytywać lecące z dużą prędkością piłki. Dzięki temu osoby odbywające trening lub zawodnicy grający mecz nie muszą za każdym razem biegać za piłką w najdalsze zakątki sali czy boiska.


Z czego wykonane są piłkochwyty na orlik?

Piłkochwyty wykonane są wyłącznie z tworzywa sztucznego: polipropylenu, polietylenu, poliestru, a także poliamidu. Materiał ten jest trwały, solidny, a także odporny na wszelkiego rodzaju urazy mechaniczne. Nawet wzmożona eksploatacja obiektu sportowego (np. uderzenia o dużej sile) nie są w stanie rozerwać ani uszkodzić samej struktury piłkochwytu. Dodatkowo produkt ten może być stosowany również na zewnątrz z racji swojej budowy nie jest podatny na działanie wody, może być więc wystawiony na deszcz, ścieg oraz grad. Całość konstrukcji jest również odporna na negatywne działanie promieniowania słonecznego piłkochwyt nie traci koloru, niezależnie od sezonu.

 

Najwyższa jakość i odporność siatek Bagan

Mocne i wytrzymałe siatki ochronne na piłkochwyty i ogrodzenia boisk, ale też do zabezpieczania towarów w przemyśle i transporcieBagan - siatkaBagan - siatki


Firma BAGAN to wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży i montażu siatek na piłkochwyty, a także na hale sportowe i sale gimnastyczne. Wszędzie tam gdzie potrzeba perfekcji w kwestii zabezpieczenia i pewności, że wykonana siatka na pewno zniesie wiele pojawia się przestrzeń do działania do naszej firmy. Zajmujemy się od wielu lat produkcją siatek z materiałów takich jak polipropylen PP, ale również ich montażem. Często również naprawiamy ogrodzenia boisk sportowych i zniszczone siatki o ile to możliwe. Posiadamy własne maszyny do produkcji siatek dzięki czemu jesteśmy się w stanie prędko dopasować do zmieniających się zasad sportowych, zasad bezpieczeństwa i zmieniającego się dynamicznie sportowego rynku. Siatki produkujemy pod konkretne zamówienie obsługujemy zarówno dużych klientów jak i tych zupełnie małych, którzy potrzebują niewielkich rozmiarowo siatek do domowych zastosowań.

Najlepsze ekipy montażowe

Do wszystkich powierzanych nam zamówień i zadań zawsze przystępujemy w pełni profesjonalnie i fachowo. Nasz zespół potrafi wiele i nie boi się wyzwań. Na życzenie dojedziemy do klienta w celach pomiarowych, jak również w późniejszym czasie już po wykonaniu siatki i konstrukcji zamontować wszystko na miejscu.

Siatki na maszyny - Siatki ochronne - produkcja

Doświadczenie w produkcji i montażu

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu, które przekłada się na ekspresową realizację zlecenia i przezwyciężanie zwykle pojawiających się w czasie montażu niespodziewanych problemów. Nasz doświadczony zespół będzie w stanie doradzić i wiele pomóc w kwestiach takich jak montaż piłkochwytów, siatek ogrodzeniowych i wielu innych typowych dla hal sportowych i innych obiektów zabezpieczeń wykonanych z siatki.

Innowacyjne rozwiązania, pomagają nam w produkcji

Stawiamy na innowacje. Tak jak kilka lat temu innowacyjne rozpoczęliśmy produkcję siatek polipropylenowych tak również aktualnie uczymy się każdego dnia wiele i planujemy kolejne zmiany w naszych liniach produkcyjnych. Wszystko po to by praca z nami odbywała się jeszcze sprawniej, jeszcze lepiej i jeszcze taniej. Tysiące zadowolonych klientów, uśmiechy dzieci na boiskach sportowych i pewność ich rodziców, że są one bezpieczne to dla nas największa nagroda za to co robimy.


Wielofunkcyjne siatki

Siatki o wszechstronnym przeznaczeniu

Nasze siatki to wielofunkcyjny produkt, który doskonale sprawdza się zarówno w przypadku ogrodzeń boiskowych jak i na budowach. Polipropylen, którego używamy do wykonywania tego typu zabezpieczeń doskonale poradzi sobie z rozmaitymi rodzajami przeciążeń zarówno tymi, które spotykamy w sportach takich jak piłka nożna, jak również tymi, które są codziennością w pracy na budowie. Siatki polipropylenowe o odpowiedniej grubości będą doskonałym zabezpieczeniem, które uchroni naszych pracowników przed upadkiem z wysokości. Takie siatki zatrzymają osobę zanim stanie się coś złego. Dobrze zabezpieczone tymi sposobami miejsce pracy będzie doskonale wpływało na komfort pracy wszystkich pracowników i ich bezpieczeństwo. Siatka polipropylenowa będzie również doskonałym wsparciem w przypadku spadających często na budowie odłamków, które mogą wyrządzić spore szkody. To więc poza kwestią zabezpieczenia obiektów sportowych doskonały sposób na zabezpieczenie przy pracach dekarskich, jak również remontowych czy budowlanych.

Produkcja i montaż ogrodzeń boisk

Ogrodzenia boisk

Specyfikacje siatek plastikowych

Polipropylen bezwęzłowy PP, z którego wykonujemy siatki to szeroki wybór rozmiarów oczek i grubości sznurka, dzięki czemu będą one perfekcyjnie dopasowane do konkretnych wymagań każdego klienta. Najczęściej wybierane produkty to siatki budowlane polipropylenowe z oczkiem 8x8cm i 10x10cm o grubości sznurka 5mm. Znajdziesz również drobniejsze oczka takie jak 2x2cm i 4,5x4,5cm. Stereotypowo siatki nie muszą służyć tylko i wyłącznie do zabezpieczenia terenów sportowych. Produkowane przez nas siatki dobrze sprawdzą się i spełnią swoją rolę w przypadku budów i obiektów przemysłowych.

Siatka plastikowa

Duża liczba siatek plastikowych o różnorodnych cechach sprawiają, że bez trudu znajdziesz coś idealnego do swoich konkretnie zastosowań takich jak zabezpieczenie obiektów sportowych plenerowych, hal sportowych, sal gimnastycznych, ale również do zastosowań domowych.


Siatki na ogrodzenie boiska

siatki na ogrodzenie boiskaOgrodzenie boiska sportowego przepisy

Poprawnie ogrodzone boisko powinno gwarantować bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom wydarzenia sportowego. Dyrektywa (informacje) odnośnie ogrodzenia obiektu sportowego w tym mowa o ogrodzeniu boiska, lub kompleksu składających się z wielofunkcyjnego boiska typu "orlik" zostały opracowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Boiska "orliki" składają się z stref do gry wyznaczonych na jednej płycie boiska, o różnych dyscyplinach z użyciem piłek. W skład  mogą wchodzić na boisku wielofunkcyjnym takie pola gry jak: do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej oraz tenisa, płyta boiska wymiarowana na 19,10 m x 32,10 m i  boisko do gry w piłkę nożną o wymiarach 30 m x 62 m. Cały taki kompleks sportowy powinien  mieć ogrodzenie po obwodzie ogrodzeniem o wysokości minimum 4 m. Dodatkowo na boiskach za każdymi bramkami muszą być zamontowane,  piłkochwyty o wysokości minimum 6 m, wykonane z siatki polipropylenowej. Słupy powinny być montowane w sposób trwały z podłożem, umieszczone w odległości nie mniejszej jak 1 m od ogrodzenia,  ( Piłkochwyty nie mogą spełniać funkcji ogrodzenia boisk). Mowa tu tak samo o sportowcach jak również o kibicach, którzy także bywają narażeni na wielkie zagrożenia związane z przelatującymi w ich pobliżu piłkami. Siatki na ogrodzenie boiska stanowią podstawę w takich sytuacjach. Boiska piłkarskie, siatkarskie, a także korty tenisowe powinny być zabezpieczone w odpowiedni i przemyślany sposób przed takimi sytuacjami jak wypadnięcie piłki poza obręb obiektu sportowego. Siatki sportowe od BAGAN to sposób na zabezpieczenie w sposób odpowiedni boiska.

Najlepsza siatka na boiska

Wszystkie produkowane przez nas siatki na ogrodzenia boisk to przede wszystkim mocne materiały takie jak polipropylen PP bezwęzłowy, który doskonale nadaje się do tego typu celów. Najlepsza siatka o przeznaczeniu sportowym ma parametry; oczko 8x8 cm i grubości 5mm. Możemy nim zabezpieczyć praktycznie dowolny obiekt sportowy dobrze go ogradzając. Wybudowanie takiego ogrodzenia wbrew pozorom nie powinno okazać się kosztowne. Wszystko będzie zależało od wybranych przez nas typów siatek, a także od tego jak duży jest obiekt. O wszystkim poinformujemy już na etapie wyceny.

Ogrodzenie boiska tylko z siatki polipropylenowej

Ogrodzenia boisk wykonane z polipropylenowej siatki cechują się przede wszystkim dostatecznie dużą elastycznością, wytrzymałością na silne i bardzo silne uderzenia jak też odpornością nawet na duży mróz. To wszystko sprawia, że siatki takie posiadają doskonałe właściwości i wywiązują się ze swoich zadań idealnie. A dodatkowo siatki BAGAN to nie tak wielki wydatek. Ogrodzenie sportowe nie przerośnie na pewno Twojego budżetu klubowego czy też osiedlowego w przypadku chęci ogrodzenia boiska osiedlowego. Wykonujemy ogrodzenia wszystkich typów boisk krytych i odkrytych takich jak: orliki, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, boiska osiedlowe, amatorskie boiska przydomowe i wiele innych.


Piłkołapy

siatki na łapacze piłkolapy

Przeznaczenie łapaczy piłek

Piłkołapy są niezbędnym elementem wyposażenia praktycznie każdego dobrze zabezpieczonego obiektu sportowego takiego jak orlik, boisko piłkarskie, do siatkówki, koszykówki czy kort tenisowy i pole golfowe. W każdym sporcie, w którym występuje piłka zwykle jest ona uderzenia z olbrzymimi prędkościami. Tylko piłkołap pozwoli na odpowiednie jej zatrzymanie nim stanie się coś złego. Konstrukcje takie wykonujemy z lekkich, ale solidnie wykonanych konstrukcji i siatek z polipropylenu PP. To materiał niezwykle odporny nawet na ekstremalnie mocne uderzenia co zdarza się w praktycznie każdym sporcie, w którym znajdziemy piłkę. Montowane są one zwyczajowo na przykład poza bramkami i wszędzie tam gdzie piłka pędzi z niewiarygodnie dużymi prędkościami. Zabezpieczenie boiska czy obiektu sportowego przed wypadaniem piłki ma kluczowe znaczenie jeżeli chodzi o kwestie bezpieczeństwa na obiekcie sportowym. Siatki tak wykonane przede wszystkim są odporne na zmieniające się stale warunki atmosferyczne. Będziemy mogli korzystać z nich przez cały sezon bez ryzyka, że coś się uszkodzi w okresie zimowym. Polipropylen PP jest niezwykle odpornym na mrozy materiałem, który pozwoli na uzyskanie niesamowitych wprost efektów również w tym okresie.

Siatka na piłkołapy

Właściwości polipropylenu doceniliśmy już kilka lat temu rozpoczynając innowacyjne tworzenie siatek na obiekty sportowe, piłkochwyty i piłkołapy. To innowacja, która prędko przyjęła się na naszym rynku i zmieniła go kompletnie. Wszystkie obiekty sportowe wyposażone w tego typu rozwiązania są znacznie bezpieczniejsze. Aluminiowa konstrukcja, którą również montujemy wraz z tak solidnie wykonaną siatką jak ta z polipropylenu tworzy duet, którego nie zniszczy żadne silne uderzenie piłką w praktycznie żadnym uprawianym sporcie. To zabezpieczenie, o które warto zadbać.


Siatki do zabezpieczeń

Producent Bagan

Bagan to znakomity producent siatek do zabezpieczeń i ochrony. Wszystkie siatki ochronne, są z gwarancją i znakomicie sprawują się na obiektach otwartych takich jak boiska, wysypiska, ale też świetnie nadają się do zabezpieczenia wewnątrz hali sportowej i sali gimnastycznej, a także w przemysłowych rozwiązaniach zabezpieczeń, są montowane na regałach i przęsłach lub do zabezpieczenia całych konstrukcji. Firma Bagan to najlepszy producent ogrodzeń na boiska i wysypiska śmieci gdzie siatki osłonowe mają zadanie chronić i zabezpieczać, ale największą popularność w Polsce nasza firma zdobyła przede wszystkim dobrym cennikiem i wytrzymałymi piłkochwytami, na których są wieszane o najlepszych parametrach siatki stosowane z największym powodzeniem na piłkochwyty.

 


Ogrodzenia boisk cennik

Zamówienie ogrodzenia u nas jest niezwykle proste. Wystarczy wypełnić formularz (zapytaj o cenę) i przesłać go do nas. Potrzebne informacje to szerokość, długość i wysokość boków ogrodzenia boiska. Na tej podstawie przeliczymy wszystko potrzebną ilość siatki, a także dobierzemy odpowiedni jej typ w zależności od rodzaju obiektu. Służymy na każdym kroku poradą i wsparciem technicznym. Zamówienia na siatki przyjmujemy również drogą telefoniczną.

Producent siatek sportowych

Siatki sportoweBagan - siatki sportoweSiatki na piłkochwyty Bagan


Jesteśmy producentem rozmaitych siatek sportowych takich jak siatki na bramki do piłki nożnej, siatki do tenisa, siatkówki i wielu innych dyscyplin sportowych. Nasz park maszynowy umożliwia nam wykonywanie wszystkich siatek na konkretny wymiar zlecony przez klienta. Masz więc pełną swobodę w wyborze siatki dla siebie.

Jakie siatki dla dyscyplin sportowych produkujemy ?

Przede wszystkim nasza produkcja siatek sportowych jest skierowana na kluby sportowe, miejskie i wiejskie hale sportowe ( MOSiR i OSiR ), ale także dla odbiorców indywidualnych gdzie niewymiarowe bramki, stawiane przy domu lub na ogrodzie, nie mają standardowych wymiarów i jest niemożliwy wybór siatki na bramki, dla tego z powodzeniem prowadzimy produkcję siatek sportowych w tym na bramki o wymiarach na zamówienie. Każda realizacja w produkcji jakichkolwiek siatek sportowych, musi być o dobrej jakości. Siatki sportowe produkowane na życzenie klienta w dowolnym wymiarze jest też podparta polityką jakości wykonania i użycia wytrzymałych materiałów.

Siatki sportowe;

Siatki na bramki; piłka nożna, piłka ręczna, do hokeja i unihokeja. Siatki sportowe; do siatkówki, tenisa, badmintona itp. Zapraszamy do formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego.


Siatki na bramki

Realizujemy również zamówienia na siatki dla bramek różnego typu. W ofercie znajdziesz między innymi siatki na klasyczne bramki do piłki ręcznej o wymiarze 3x2m, piłki nożnej 7,5x2,5m, a także do piłki młodzieżowej o rozmiarze 5x2m. Produkowane przez nas siatki na bramki posiadają wszelkie atesty bezpieczeństwa i są w stanie zatrzymać nawet najmocniejsze uderzenia w swojej dyscyplinie sportowe. Masz więc pewność, że zawody sportowe będą rozgrywane w sposób bardzo bezpieczny. Realizujemy również zamówienia na siatki mniej typowych rozmiarów do mało popularnych dyscyplin sportowych.


Producent siatki polipropylenowej

Siatka ochronna

Specjalizujemy się w produkcji siatek polipropylenowych najwyższej jakości. Tworzone są one z jakościowego polipropylenu PP w odmianie bezwęzłowej, która umożliwia znacznie dłuższe użytkowanie bez przetarć i uszkodzeń. Produkujemy siatki na piłkochwyty, ogrodzenia boisk, ochronne na hale sportowe, a także siatki zabezpieczające na regały, kontenery, sale gimnastyczne i hale sportowe. Nadzorujemy każdy etap produkcji siatek i kontrolujemy ich jakość. Dzięki temu masz pewność, że zamawiane siatki są najwyższej jakości. Wszystkie produkowane są zawsze pod konkretne zamówienie na podstawie wykonanych przez naszych pracowników pomiarów.


Firma Bagan - duży wybór i niskie ceny

 Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem możemy zagwarantować Ci najniższe ceny za nasze siatki. Zrezygnuj z kupowania u pośredników i zamów bezpośrednio u producenta siatek w firmie BAGAN. Posiadamy pełną gamę siatek ochronnych z różnorodnymi wielkościami oczek od 2x2cm poprzez 4x4 cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm, 8x8cm, 10x10cm na 12x12cm skończywszy. Siatki są stworzone w taki sposób, by zaspokoić wszelkie potrzeby jeżeli chodzi o wytrzymałość. Dlatego w każdym rozmiarze oczka znajdziemy również pełną gamę grubości sznurka do wyboru od zaledwie 1mm grubości aż do 5mm, która gwarantuje największą wytrzymałość nawet na ekstremalnie wielkie przeciążenia jak na obiekty sportowe. Siatki BAGAN to również duży wybór kolorów od klasycznego dla siatek na boiska zielonego, przez takie jak białe, beżowe i niebieskie i wiele innych w zależności od zastosowania danej siatki. Bez względu na to na jaki obiekt sportowy potrzebujesz swojej siatki możemy wyprodukować jej dowolny rozmiar z dowolnie wybranego sznurka o odpowiednim dla Ciebie kolorze. Pełna gama kolorów takich jak: zielony, czarny, biały, beżowy (piaskowy), niebieski, żółty, czerwony, popielaty (szary) to pewność, że wybrana siatka będzie nie tylko dobrze zabezpieczała obiekt sportowy, ale stanie się również jego istotnym elementem stylistycznym, który doskonale będzie się komponował z całym obiektem i wyróżniał niecodziennym stylem.


Siatki ochronne

Siatki zabezpieczające i ochronne - zastosowania

Producent siatek ochronnych i zabezpieczających


Siatki ochronne - producent

Jesteśmy producentem siatek zabezpieczających, ochronnych, piłkochwytów i siatek do wykonywania wielu innych zabezpieczeń. Jako producent gwarantujemy profesjonalną obsługę i jakość, która spełnia wszystkie rygorystyczne normy. Jako producent możemy zaproponować niezwykle korzystne warunki współpracy, a także zapewnić Cię, że mamy na oku każdy etap produkcji siatki i jej montażu. Dzięki temu poza konkurencyjną ceną jesteśmy w stanie konkurować na rynku niesamowicie wysokim poziomem jakości, który został już wielokrotnie doceniony przez odbiorców naszych produktów. Nasz park maszynowy jest w stanie zrealizować nie tylko małe i średnie zamówienia, ale nawet te największe dla dużych klubów sportowych i instytucji zajmujących się sportem. Również przez tak dużych odbiorców jako producent siatek zostaliśmy mocno docenieni. Tworzymy siatki z materiałów takich jak polipropylen PP, polietylen PE, poliamid i poliester. Każda z nich cechuje się odrobinę innymi zaletami i wadami. Nie jesteśmy jednak jedynie dystrybutorem a nasz produkt znamy od podszewki. Właśnie dlatego nie kupujesz kota w worku, a pracownicy BAGAN doradzą na każdym etapie od składania zamówienia po ostateczny montaż wybranych siatek na terenie Twojego obiektu sportowego.


Siatka do zabezpieczenia !

Indywidualne podejście do klienta

Zdajemy sobie sprawę z tego jak różne są obiekty sportowe i jak różnych zabezpieczeń one wymagają. Dlatego też od pierwszego etapu jakim jest wykonanie pomiarów, poprzez produkcję siatki i jej ostateczny montaż stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Kwestią absolutnie kluczową jest oczywiście docelowe zastosowanie takiej siatki na obiekcie sportowym. Zamówienia przez nas wykonywane obejmują wszystkie te etapy i robimy wszystko, by siatka była idealnie dopasowana do specyfiki jej zastosowań jak również konkretnych wymagań klienta. Istotny jest nie tylko rozmiar oczek czy grubość sznurka, ale również to jaki jest rozstaw oczek w siatce. Równie ważną kwestią jest rodzaj wybranego materiału. Ogrodzenia takie jak piłkochwyty muszą być wykonane z solidnego materiału odpornego na silne strzały, z kolei siatki, które są zabezpieczeniem dodatkowym powinny być przede wszystkim maksymalnie elastyczne. Właśnie z powodu tak złożonych i skomplikowanych wymagań stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia. Tak dopasowujemy plan działania, by klient otrzymał ogrodzenie boiska z siatki zabezpieczającej, które będzie dla niego maksymalnie bezpieczne, skuteczne w swoim działaniu, ale także ekonomiczne, co nie pozostaje bez znaczenia w przypadku dużych obiektów sportowych jak i klubowych boisk. Szeroki wybór rodzajów siatek sprawia, że nawet w przypadku posiadania stosunkowo niewielkiego budżetu przeznaczonego na zabezpieczenia nie będziemy mieli powodu do narzekań jeżeli chodzi o względy bezpieczeństwa.


Siatki polipropylenowe w rolnictwie

Siatki na woliery hodowlane Bagan

Siatki na woliery hodowlane Bagan

Rolnictwo również wymaga odpowiedniego podejścia jeżeli chodzi o względy bezpieczeństwa. Siatki na woliery to sposób na wykonanie wolier niezwykle solidnych i mocnych, które zabezpieczać będą nasz inwentarz przed drapieżnikami z zewnątrz, a jednocześnie umożliwią na przykład domowego ptactwu spędzanie czasu w znacznie bardzie godziwych warunkach, aniżeli hala hodowlana. Siatki polipropylenowe doskonale nadają się do takich właśnie zastosowań z racji dużej odporności na mrozy i inne zmieniające się w czasie roku warunki atmosferyczne.


Siatka na woliery dla ptaków

Tworzenie wolier to jednak nie wszystko. Nasze siatki są również przydatne w przypadku chęci stworzenia klatek dla zwierząt i innego inwentarz jak ptactwo domowe. Takie klatki pozostają całkowicie bezpieczne. Polipropylen jest bowiem materiałem, którego nie sforsuje praktycznie żadne zwierzę hodowlane, a również żaden drapieżnik przez niego się z łatwością nie przedostanie. Siatki produkowane w BAGAN dostarczane są bezpośrednio pod wskazany adres gospodarstwa rolnego i zgodnie ze wcześniej przygotowanymi ustaleniami montowane na terenie gospodarstwa.


Siatki domowe zabezpieczenie

Zastosowania siatek

Spektrum zastosowań naszych siatek jest niezwykle szerokie. Od obiektów sportowych, przez budowy i przemysł, aż po sam dom. W domu znajdą one zastosowanie jako zabezpieczenie dzieci w łóżeczku czy też schodów przed spadnięciem z nich. To również dobry sposób na zabezpieczenie przydomowego placu zabaw lub tego, który ulokowany jest na naszym osiedlu. Siatki z p0lipriopylenu odpowiedniej grubości sznurka sprawią, że dzieci będą się w takich miejscach bawiły całkowicie bezpiecznie. Proste w montażu siatki polipropylenowe sprawią, że Twój dom stanie się miejscem jeszcze bardziej przyjaznym dla wszystkich maluchów, które uwielbiają się dobrze bawić.

Siatka na balkon dla kota

Siatki dla kota balkonowa Bagan

Siatki na balkony z kolei zabezpieczą przed wypadnięciem z niego różnych przedmiotów, zwierząt domowych czy też dzieci, które zbyt ciekawsko często zbliżają się do krawędzi. To siatki, które w przypadku poprawnego zamontowania sprawią, że będziemy mogli na przykład na długi czas pozostawić w naszym domu bez żadnej opieki i bez nadzoru na przykład zwierzę domowe takie jak kot i umożliwimy mu również możliwość przebywania na balkonie na świeżym powietrzu.

Siatki na okna zabezpieczą również zwierzęta domowe przed wypadnięciem. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala na zwiększenie ich komfortu i bezpieczeństwa, ale również siatki takie sprawią, że nasze zwierzę w miejskich warunkach nie zagubi się.


Bagan

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nasze produkty i usługi. Pełna ofertę cenowa wraz z wyszczególnionym cennikiem na sprzedaż i montaż, otrzymacie Państwo pocztą e mail. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdzie nasz wyspecjalizowany zespół pomoże Państwu w wyborze dobrej siatki i ogrodzenia boiska z piłkochwytami.