Siatki do busa

Zabezpieczenie bagażów w busie - siatki zabezpieczające do busa.

Siatki - dzięki swojej jakości, wykonaniu oraz wytrzymałości - znajdują szereg zastosowań. Polecamy siatki do busa, która sprawdzą się na przykład na tylnej części fotelu, do transportu, ochrony i nie tylko. Możliwość wyboru poszczególnych parametrów, w tym szerokości oraz długości, a także sposobu wykończenia.

Grubości sznurka i wielkości oczek, w zależności od miejsca, w którym mają się znaleźć oraz funkcji, jakie mają spełniać. Wykonane z polipropylenu oraz polietylenu gwarantują wysoką trwałość przez długi czas użytkowania. To bardzo proste, a jakże wysoce odporne rozwiązania, przy tym gwarantujące zakup w stosunkowo niskiej cenie. Przez długi czas gwarantują elastyczność, a nie odkształcanie się. Pasażerowie mają szansę wygodnie przechować gazetę lub książkę, ale nie tylko. Bagaże zostają zabezpieczone w odpowiedni sposób. Siatka do busa jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników, w tym czynników zewnętrznych oraz warunków atmosferycznych, dzięki czemu w przypadku kontaktu z deszczem, śniegiem lub silnym słońcem nie straci swoich właściwości. Zachowa je w niskich, ale i w wysokich temperaturach. Do tego nie wchodzi w reakcje z żadnymi substancjami, a także jest odporna na działanie kwasów, zasad, soli i wszelkiego rodzaju substancji drażniących, stąd idealnie nadaje się do transportu chemikaliów, chemii domowej i innych tego typu produktów. Łatwa do utrzymania w czystości.

Ewentualne zabrudzenia można usunąć jedynie z zastosowaniem wody, pod ciśnieniem. Siatki można zamówić w różnych kolorach, by uzyskać pożądany efekt wizualny i estetyczne wykończenie. Kolory sznurków nie blakną i pozostają przez cały czas użytkowania równie żywe i atrakcyjne. Siatki można zakupić z zestawem montażowym, w zależności od potrzeb. Umocowanie w wybranym miejscu nie stwarza problemów. Podobnie, jak i demontaż, jeśli w grę wchodzi zmiana zastosowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i wybór idealnej siatki, która przez długi czas użytkowania będzie oferowała maksymalną wytrzymałość, estetykę, odporność na działanie czynników atmosferycznych i nie tylko. Dostępność praktycznie dowolnych parametrów, jest w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich Klientów, małych i dużych busów, niezależnie od przewożonych towarów bądź osób.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny