Siatki grodzące przestrzeń załadunkową

Siatka do zabezpieczenia przestrzeni załadunkowej na naczepie i przyczepach ciężarowych.

Ochrona transportowanych towarów i różnego rodzaju produktów ma ogromne znaczenie. Podczas dalekich podróży transportowych poszczególne rzeczy narażone są m.in. na wypadnięcie, uszkodzenia. I właśnie w tym kontekście swoje funkcje idealnie spełniają siatki grodzące, które są w stanie nie tylko zabezpieczyć, ale i oddzielić przestrzeń załadunkową.

Klient może wybrać dowolny rozmiar, w jakim ma zostać uszyta siatka. Parametry podlegające indywidualnemu dopasowaniu to również grubość sznurków, metoda wykonania oraz wielkość oczek w siatce. Dzięki temu można dopasować siatkę idealnie do przestrzeni załadunkowej, jaka ma zostać oddzielona bądź do transportowanych towarów. Siatki grodzące wykonywane są metodą bezwęzłową, która zapewnia maksymalną trwałość lub też węzłową, wcale nie gorszą. Do produkcji sznurków służy poliuretan oraz polietylen. Materiały te gwarantują należytą elastyczność wykonanej konstrukcji siatki. Nie odkształcają się, po zdjęciu i chęci zastosowania w innym miejscu, siatka powraca do swoich pierwotnych kształtów, oferując ponownie te same funkcje. Sprawdza się doskonale w warunkach zewnętrznych, ponieważ jest odporna na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, nawet warunków wysoce ekstremalnych. Nie traci swoich właściwości w niskich temperaturach, podczas mrozów, jak i w czasie upałów, gdy silne promieniowanie słoneczne jest w stanie dokonać uszczerbku na innego rodzaju materiałach ochronnych. Siatka nie traci także swojej barwy, a Klienci mogą wybrać spośród kilku kolorów sznurków, by przestrzeń załadunkowa została odgrodzona estetycznie bądź też spełniania najwyższe wymagania pod tym względem.

Siatka nie wchodzi również w reakcje z rozmaitymi substancjami, nie są jej straszne kwasy, zasady oraz sole. Nie zmienia pod wpływem ich działania swoich właściwości. Wielkość oczek może zostać dobrana w taki sposób, by cała konstrukcja zapewniała odgrodzenie przestrzeni ładunkowej, w takim stopniu, jak wymaga tego miejsce bądź życzy sobie Klient. Do tego jest to rozwiązania niezwykle ekonomiczne, a siatka jest również łatwą do utrzymania w czystości. W porównaniu do innego rodzaju przegród odgradzających posiada o wiele więcej zalet, a jej cena jest stosunkowo niska, przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny