Naprawa ogrodzeń boisk sportowych

Wymiana siatek na ogrodzeniu boiska - naprawa ogrodzeń sportowych

Ogrodzenie boiska składa się nie tylko z siatki, ale również innych elementów, jak słupy czy liny. Każdy z tych elementów spełnia inną funkcję:

  • siatka jest zabezpieczeniem boiska przed przedostaniem się na jej teren osób do tego nieupoważnionych i wydostaniem się poza boisko piłki, która mogłaby wyrządzić wiele szkód zarówno budynkom, które znajdują się pobliżu, jak również ludziom
  • słupy tworzą pewnego rodzaju stelaż dla siatki i utrzymują jej odpowiednie naprężenie. Chronią ją również przed zerwaniem podczas silnych wiatrów czy też przez nieumyślne bądź celowe zniszczenie przez osoby znajdujące się na obiekcie sportowym lub w jego pobliżu
  • lina podtrzymuje siatkę u góry, a więc wspólnie z słupami, które porozstawiane są na określonych odległościach, tworzy rusztowanie dla samej siatki.

Każda z tych części jest niezbędna, aby całość ogrodzenia była solidna, wytrzymała i przez jak najdłuższy czasu spełniała swoją zamierzoną funkcję, a więc ochraniała teren boiska i obszar w jego najbliższym otoczeniu.

W naszej ofercie dostępna jest usługa naprawy ogrodzeń boisk sportowych. Usuwamy usterki wywołane umyślnymi zniszczeniami, jak również tymi, które są widoczne po długim użytkowaniu ogrodzenia. Wymieniamy siatki, doprowadzamy do pierwotnego stanu słupy i liny, a wszystko po to, aby ogrodzenie ponownie przywrócić do stanu użytkowania i jego pierwotnego, estetycznego wyglądu. Eksperckim okiem oceniamy, jak duże są zniszczenia i co należy zrobić, aby je usunąć. Wybieramy takie rozwiązanie, które będzie tym najlepszym dla konkretnego przypadku. Proponujemy naszym klientom takie zmiany, które mają na celu zwiększenie solidności i wytrzymałości konstrukcji, aby zmniejszyć ryzyko ponownego uszkodzenia ogrodzenia boisk sportowych. Jesteśmy więc wsparciem, które może pomóc niekiedy rozwiązać długo trwający problem, jak np. celowe niszczenie siatki. Nie pozbędziemy się problemu, ale możemy zapobiec jego skutkom, dlatego warto nam zaufać.

Naprawa ogrodzeń boisk sportowych - szkolnych, wielofunkcyjnych


 

Naprawa ogrodzenia boiska

Do elementów wyposażenia ogrodzenia boiska sportowego należy siatka, słupy i linki. Każdy z tych elementów pełni inną funkcję. Siatka skutecznie zabezpiecza wydostawanie się piłek na zewnątrz, aby nie uszkodziły czyjegoś mienia, a do wewnątrz dostawania się osób trzecich, nieupoważnionych do wstępu na teren boiska. Słupy pomagają utrzymać odpowiednie naprężenie siatki, stwarzają ochronę siatek podczas ingerencji celowej bądź nie, osób trzecich, będących przy siatce z jednej lub drugiej strony, a także przed porywistym wiatrem. Linka ma za zadanie utrzymywania siatki u góry, czyli w połączeniu ze słupkami porozstawianymi w odpowiednich odległościach od siebie, tworzą swego rodzaju stelaż dla siatki, a tym samym tworzą ogrodzenie boiska sportowego. Wszystkie te elementy razem są niezbędne do tego, aby ogrodzenie pełniło prawidłowo swoją funkcję, było wytrzymałe i solidne, skutecznie ochraniając najbliższe otoczenie oraz teren boiska.


Na czym polega naprawa uszkodzonych ogrodzeń?

Przede wszystkim polega na usunięciu wszelkich usterek, które powstały na skutek umyślnego działania osób trzecich, ale także takich, które są wynikiem zużycia podczas długiej eksploatacji siatki czy ogrodzenia boiska sportowego. Bywa tak, że trzeba wymienić całe siatki czy linki, oraz odnowić słupy aby powróciły do swojego pierwotnego stanu. Należy wykonać wszystkie potrzebne czynności tak, aby ogrodzenie boiska sportowego przypominało jego pierwotny stan, było równie funkcjonalne jak na początku i miało znów estetyczny wygląd. Do tego celu, jeżeli montowała nam ogrodzenie boiska jakaś konkretna firma, warto by było ponownie skorzystać z jej usług. Ponieważ takie firmy, są w tej dziedzinie ekspertami. Będą potrafili swoim okiem ocenić stan zniszczeń, a także zaproponować możliwie najdogodniejsze rozwiązania. Mogą zaproponować rozwiązania, na które sami byśmy nie wpadli. Na pewno pomogą zapobiec skutkom celowego niszczenia siatki tworzącej ogrodzenie sportowe.

W przypadku montażu, demontażu czy naprawy siatek ochraniających, czy ogrodzenia sportowego, najlepiej będzie skorzystać z firm, które się tym zajmują na co dzień. Ponieważ mają oni potrzebne doświadczenie i widzę, jak zamontować ogrodzenie aby spełniało swoje przeznaczenie w każdym calu.

 

 

naprawa ogrodzenia boiska naprawa ogrodzenia boiska

naprawa ogrodzenia boiska naprawa ogrodzenia boiska

naprawa ogrodzenia boiska - wymiana siatek

naprawa ogrodzenia boiska - wymiana siatek

Na jakie siatki wymienić na naprawa ogrodzenia boiska

jakie siatki ogrodzenia boiska  - naprawa i wymiana

Naprawy ogrodzeń boisk, wymiany siatek na ogrodzeniach boisk oraz demontowanie starych zniszczonych konstrukcji

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)