Piłkochwyty na pola golfowe - siatki na strzelnice pól golfowych

Siatki i Piłkochwyty na pola golfowe - strzelnice pól golfowych


Golf to coraz popularniejsza dyscyplina sportowa w naszym kraju, a liczba pól golfowych rośnie z roku na rok. Siatki do golfa to więc sposób na zapewnienie sobie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w czasie rozgrywek w tą dyscyplinę i gwarancję, że wszyscy w naszym otoczeniu również pozostaną absolutnie bezpieczni.

Mocne zabezpieczenie pól golfowych siatkami

Pole golfowe z siatkami to niesamowicie istotny sposób na zabezpieczenie tego miejsca przed wieloma wydarzeniami, do których może dojść na takim polu z tak twardymi i niebezpiecznymi piłeczkami jak te do golfa. Siatki, które montujemy są wykonane w sposób zgodny ze wszystkimi wymaganiami technicznymi i prawnymi, które niesie za sobą posiadanie pola golfowego lub zarządzanie nim. Wszystkie siatki również jesteśmy w stanie za Ciebie zamontować na wyznaczonym przez Ciebie polu golfowym. Mogą to być zarówno małe i duże piłkochwyty golfowe, siatki ochronne do gry w golfa, zabezpieczenie otoczenia w postaci fragmentarycznego ogrodzenia lub rozwiązania kompleksowe, szyte na miarę Twoich potrzeb i doskonale dopasowane do Twojego pola golfowego.

Siatka do golfa – polipropylen PP

To materiał z jednej strony niesamowicie elastyczny, ale również dający nam poczucie niezwykle dużej solidności. W siatki tego typu mogą wpadać piłeczki nawet tak twarde jak te do golfa z olbrzymimi prędkościami. Nie robi to na siatce takiej zupełnie żadnego wrażenia, a dzięki temu, że siatki do golfa wykonujemy w sposób bezwęzłowy możemy mieć pewność, że nie będą one niszczały szybciej. Zwykle bowiem to właśnie na tych węzłach siatki się z czasem przecierają.

Siatki z polipropylenu są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którym zależy na należytym poziomie bezpieczeństwa na polu golfowym. Proponowane przez nas siatki posiadają oczka dostosowane do rozmiarów piłeczek golfowych, gwarantując tym samym, że żadna z nich się nie prześliźnie na drugą stronę i nie wyrządzi żadnej szkody osobom w Twoim otoczeniu, jak również mieniu.

Pole golfowe zajmuje bardzo często bardzo duży obszar. Jest to wyjątkowe miejsce przeznaczone do uprawiania sportu, który jest w naszym kraju jeszcze mało popularny. Nie oznacza to, że nie ma grupy miłośników gry w golfa i co za tym idzie, pól golfowych, gdzie mogą oni uprawiać sport rekreacyjnie czy też przygotowywać się do zawodów. Tak duży obszar powinien być odpowiednio zabezpieczony, tym bardziej że uderzona piłeczka może nie tylko osiągać duże prędkości, ale również w konsekwencji znaleźć się na bardzo dalekiej odległości. Nie zawsze udaje się precyzyjnie uderzyć tam, gdzie było to zaplanowane przez golfistę. Zdarzają się nawet przypadki, że piłeczka po uderzeniu znajduje się poza terenem pola golfowego.


Jaką stosować siatkę na pola golfowe ?

Najlepsza siatka na polegolfowe to oczko 2x2 cm


Jak tego uniknąć?

Rozwiązaniem jest odpowiednie rozmieszczenie piłkochwytów, które będą zabezpieczeniem przed przedostaniem się piłeczki poza teren pola golfowego. Tym samym mamy pewność, że nie uderzy ona w przechodnia znajdującego się na chodniku, w samochód, który właśnie przejeżdżał ulicą czy też nie wybije okna pobliskiego budynku. Również fakt, że łatwiej jest taką piłeczkę po uderzeniu odnaleźć i kontynuować grę przekonuje o tym, że piłkochwyt powinien znaleźć się na każdym polu przeznaczonym do gry w golfa.

Co proponuje BAGAN?

Jesteśmy firmą, która przede wszystkim chce współpracować z klientem i dostarczać mu najlepszych dla niego rozwiązań, dlatego nieustannie poszerza swoją ofertę i świadczy kompleksowe usługi. Sprawdzonym, najlepszym i najskuteczniejszym piłkochwytem na pola golfowe jest ten, którego siatka wyprodukowana została z polipropylenu. Powinna mieć ona oczka o wielkości 8x8 cm i grubość 5mm. To nasza propozycja, którą zawsze staramy się przedstawiać naszym klientom. Nie są to jednak jedyne piłkochwyty, jakie można u nas zakupić. Wielkość siatki, jej grubość, wielkość oczek, materiał, a także kolor wybierany jest indywidualnie przez klienta w oparciu o potrzeby i wymagania danego pola golfowego oraz nasze cenne wskazówki. Proponujemy jednak nie tylko same siatki, ale również ich transport i montaż. Profesjonalizm jest wpisany w politykę naszej firmy.

Piłkochwyty na pola golfowe - strzelnice pól golfowych 

Piłkochwyty na pola golfowe

strzelnice pól golfowych

strzelnice do golfa

Piłkochwyty do golfa

siatki do golfa

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)