Producent siatek sportowych

Siatki sportowe produkowane na wymiar


Jako producent siatek dokładamy wszelkich starań, by wszystkie one zostały wykonywane nie tylko zgodnie z wytycznymi i regulaminami danej dyscypliny, ale przede wszystkim zgodnie z wymogami naszych klientów. Posiadamy własny park maszyn, a także wykwalifikowany personel, który na miejscu pracuje w pocie czoła po to, by ostatecznie siatki wykonane przez nas sprawiały wiele radości wszystkim osobom użytkującym dane boisko czy obiekt sportowy.

Dbamy o klienta – siatki sportowe na zamówienie

Niezależnie od wielkości zamówienia i tego jak bardzo profesjonalny jest obiekt sportowy, stawiamy na jakość pracy i staramy się dołożyć wszelkich starań, by siatki były doskonale nie tylko pod względem technicznym, ale także wizualnym. Nasze siatki to polipropylen, który doskonale radzi sobie z wieloma obciążeniami mechanicznymi, a także gwarantuje pewną jakość, której nie posiadają inne materiały – jest odporny na zmienne warunki pogodowe typowe dla naszej szerokości geograficznej, również mrozy i deszcz. Radzi sobie również dobrze ze szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego, które jak wiemy wiele materiałów z biegiem czasu po prostu uszkadza.

Całkowicie nowe siatki polipropylenowe

Dzięki temu, że siatki tworzone są zawsze na zamówienie, otrzymujecie Państwo produkt absolutnie spersonalizowany, dostosowany do potrzeb, ale również z nowego surowca. Siatki nie są u nas miesiącami przechowywane, a produkowane na bieżąco, dzięki czemu można mieć absolutną pewność, że zakupiona siatka jest na pewno z absolutnie nowego materiału i nie podlegała żadnemu zużyciu wcześniej. Cały proces produkcji przebiega zgodnie ze światowymi standardami. Każdy moment tego procesu jest przez nas pieczołowicie zaplanowany po to, by ostateczny produkt na pewno spełnił zarówno wymogi regulaminowe w sporcie, jak również Państwa oczekiwania zarówno techniczne jak i estetyczne.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wiele pytań, wycenimy zlecenie i dostosujemy produkt całkowicie do zgłaszanych potrzeb i wymagań.

Producent siatek sportowych

BAGAN to producent wysokiej jakości, wytrzymałych siatek sportowych, którym zaufało już setki klientów z całego kraju. Jesteśmy również ekspertami w swojej dziedzinie, robimy to, co potrafimy najlepiej i na temat czego mamy odpowiednią wiedzę. Wyróżnia nas nowoczesne podejście do produkcji, która nie ogranicza się na samym wyrobie siatek sportowych, ale jest poprzedzona doborem odpowiednich i dopasowanych do specyfiki dyscypliny sportu materiałów, doborem najlepszej metody produkcji i co dla nas najważniejsze- rozmową z klientem na temat tego, czego od nas oczekuje.

siatki sportowe


Dlaczego producent BAGAN ?

  • Kompleksowa obsługa w sprzedaży siatek sportowych: rozmawiamy z klientem, poznajemy jego potrzeby i oczekiwania, analizujemy możliwości obiektu sportowego, aby dopasować jak najlepsze rozwiązanie. Następnie zajmujemy się produkcją, a potem dystrybucją. Jesteśmy również doradcami, na co pozwala nam wieloletnie doświadczenie.
  • Szeroki wybór asortymentu sportowego: oferujemy naszym klientom siatki przeznaczone do gry w praktycznie każdą dyscyplinę sportu. Mamy w swojej ofercie m.in.: siatki sportowe do tenisa, siatkówki, kosza czy unihokeja. Oprócz tego dopasowujemy wszystkie parametry siatki w taki sposób, aby jak najlepiej wpisywała się w dany obiekt sportowy, a przy tym była zgodna z normami, jakie opisują wymagania danego sprzętu sportowego.
  • Wysoka jakość i wytrzymałość siatek sportowych i niska cena: nasze siatki sportowe wykonane są z polipropylenu, poliamidu i polietylenu. Do każdej siatki dobieramy odpowiednią wielkość oczek w zależności od dyscypliny sportu. Staramy się jednocześnie sprostać wymaganiom cenowych naszych klientom, oferując wysoką jakość za proporcjonalnie korzystną cenę.
  • Największe doświadczenie w produkcji siatek: rynek sprzętu sportowego poznajemy już od wielu lat. Wiemy, jak się zmienia, jakie wymagania stawiał przed producentami kiedyś, a jakie stawia dziś. Mamy już solidnie opracowany plan działania, swoje metody i wybitnych specjalistów.
  • Zwracamy uwagę na szczegóły: „siatka to tylko siatka”- mogłaby powiedzieć osoba, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z procesem jej produkcji. Dla nas to AŻ siatka. Tutaj liczy się każdy szczegół- najmniejsza linka, materiał i obszycie.
  • Siatki sportowe; to niezbędny element wielu boisk sportowych. Jesteśmy dumni, że możemy tworzyć coś, co pozwala na stworzenie miejsca, na którym realizowana jest pasja i marzenia wielu ludzi.

 BAGAN producent siatek sportowych

Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)