Sprzedaż siatek w całej Polsce

Sprzedaż siatek osłonowych ochronnych zabezpieczających sportowych w całej Polsce


Mocne siatki ochronne

Produkowane oraz dystrybuowane przez nas siatki wyróżniają się wykonaniem z najwyższej klasy materiałów, wysoką wytrzymałością oraz trwałą, nie ulegającą deformacjom, zniekształceniom i innym uszkodzeniom mechanicznym strukturą. Materiały, których używamy do produkcji to wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które charakteryzują się odpornością na działanie wielu czynników, dzięki czemu zapewniają długotrwałe, bezusterkowe użytkowanie przez cały okres eksploatacyjny. Siatki cechuje optymalna sprężystość i elastyczność. Dzięki mocnej konstrukcji zapewniają skuteczną ochronę i nie ulegają zniszczeniu pod wpływem długiego, intensywnego użytkowania. Przez długie lata zachowują swoje pierwotne właściwości wewnętrzne, zewnętrzne oraz kolorystykę, wpisując się idealnie w przestrzeń nowoczesnego obiektu sportowego, ogrodu, balkonu i mieszkania.

Bezpieczne siatki zabezpieczające do domu

Siatki znajdujące się w naszej ofercie posiadają szerokie zastosowanie i są niezastąpione w wielu branżach. Dedykowane są nie tylko do użytku publicznego czy zastosowania w przemyśle, magazynach czy halach sportowych. Siatki ochronne, które cechuje nie tylko skuteczność, ale także bezpieczeństwo – siatki nie alergizują, nie posiadają zapachu, nie powodują otarć – idealnie sprawdzą się także w domu.  Polecamy je osobom, którym szczególnie zależy na stuprocentowym zabezpieczeniu balkonu, basenu lub dziecięcego łóżeczka.

Polipropylenowe siatki na wymiar

Oferowane przez nas produkty tworzone są na wymiar, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Siatki w zależności od miejsca przeznaczenia, funkcji jakie będą spełniać i miejsca, do którego są przystosowane, różnią się od siebie grubością przędzy, wielkością oczka, materiałem. W niektórych sytuacjach wymagają specjalnego, dodatkowego wzmocnienia, w innych odpowiednio dobranego obszycia. Fachowcy firmy Bagan pomogą Państwu dokonać właściwego wyboru. Wspólnie z klientami zastanowią się, jaki rodzaj siatki wybrać, na jaki rozmiar oczka się zdecydować. Siatki na wymiar dają możliwość dopasowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zapewniając satysfakcję z użytkowania i gwarancję trafionego zakupu.

Prowadzimy sprzedaż siatek ochronnych i sportowych w wybranych z oferty rozmiarach lub wykonywanych na miarę. Zawsze w pierwszej kolejności na uwadze mamy potrzeby i wymagania naszego klienta, jak również próbujemy w jak najlepszy sposób dopasować produkt do miejsca jego przeznaczenia. Jesteśmy więc nie tylko producentami i sprzedawcami, ale również doradcami. Zapewniamy naszym klientom dostarczenie zamówionych siatek oraz ich montaż, co pozwala znacząco zaoszczędzić czas i pieniądze oraz daje gwarancję solidnej konstrukcji. Nasi profesjonaliści znają się na tym, co robią, a ich doświadczenie to jeden z największych atutów.

Siatki BAGAN sprzedawane są na terenie naszego kraju, jak i całej Unii Europejskiej. Jest to możliwe dzięki współpracy z zaufanymi firmami, które specjalizują się w szybkim dostarczaniu przesyłek. To pozwala nam na szybką realizację zamówienia. Staramy się nieustannie poszerzać zakres naszych działań. Jak każda firma zaczynaliśmy z niskiego pułapu, a następnie po szczeblach pięliśmy się w górę, aby wreszcie osiągnąć szczyt możliwości. Sprzedajemy siatki po konkurencyjnie niskich cenach przy zachowaniu ich najwyższej jakości.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej UPC, która obecnie jest jedną z wiodących marek na rynku. Paczka zostaje dostarczona w ciągu 24 godzin od jej nadania. Cenimy sobie szybkość i zaangażowanie w wykonywaną pracę, dlatego współpracujemy jedynie z firmami, które wyznają podobne zasady do naszych.

Nasi sprzedawcy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie i produkt, dopasowując go do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby dostarczyć Ci produkt, którego szukasz.

Produkcja siatek na dowolny wymiar !

Sprzedaż siatek przez naszą firmę jest prowadzona w całej Polsce i EU za pośrednictwem firm specjalizujących się szybkimi przesyłkami tak jak światowa firma UPS

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)