Siatki do ochrony płazów

Siatka z drobnym ( małym oczkiem ) do ochrony płazów przed wydostawaniem się na drogi

Polietylen czy też polipropylen to materiały najczęściej stosowane do wykonywania siatek ochronnych. Wysokiej jakości, o wieku przydatnych cechach, a co za tym idzie uniwersalne. Nadające się więc nie tylko do ochrony płazów, ale w przypadku tych ostatnich stanowiące ekonomiczne i najdoskonalsze rozwiązanie. Przede wszystkim siatka jest stosunkowo tanią metodą odgrodzenia danego terenu.

Zabezpieczenie przed płazami, ale i sposób na niejako wskazanie drogi płazom, które bardzo często giną na drogach. Wykonania z wcześniej wymienionych materiałów czyni siatkę lekką, elastyczną i gwarantującą również pożądaną amortyzację. Można skonfigurować poszczególne parametry, by ów zabezpieczenie spełniało wszystkie nasze oczekiwania. Także pod względem kolorystycznym, bowiem dostępnych jest kilka kolorów sznurków. To cecha niekoniecznie decydująca o ostatecznym wyborze, ale będąca w stanie zadowolić najbardziej wymagających użytkowników i Klientów. Siatki szyte są na wymiar, z dowolną wielkością oczek i grubością sznurków, oczywiście wedle przygotowanej oferty. Oferowane zabezpieczenie to odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym także przetarcia bądź rozerwania. Dodatkowo, zapewniona ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych, głównie różnego rodzaju warunków atmosferycznych, siatki nie tracą swoich właściwości ze względu na opady deszczu czy też śniegu.

Nie blakną i nie są podatne na działanie wysokich oraz niskich temperatur. Silne promieniowanie słoneczne, mróz czy szron również nie powodują osłabienia konstrukcji, a i ewentualne działanie substancji chemicznych nie czyni ich mniej trwałymi. Wykonywane metodą bezwęzłową dla osiągnięcia maksymalnej wytrzymałości bądź węzłową, w zależności od potrzeb. Całość jest konstrukcją możliwą do czyszczenia z powstałych zabrudzeń, jedynie z wykorzystaniem strumienia wody pod ciśnieniem. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą siatek, w tym dla doskonałej ochrony płazów. Rozwiązanie najbardziej ekonomiczne, wysokie jakościowo i trwałe. Siatki takowe spełniają swoje funkcje przez długi czas użytkowania, nawet w trakcie intensywnej eksploatacji. Montaż nie sprawia większych problemów, a możliwość wyboru parametrów, daje szansę na wykonanie ogrodzenia bądź zabezpieczenia dla płazów, gdziekolwiek zachodzi taka potrzeba.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny