Siatki dla zwierząt domowych

Siatki dla kotów kaczek kur indyków trzody chlewnej i bydła

Spośród siatek dostępnych w naszym asortymencie znaleźć można także te, które idealnie sprawdzą się jako forma ochrony zwierząt domowych. Proponujemy rozwiązania dosłownie i w przenośni szyte na miarę, czyli dopasowanie indywidualnie parametrów wybranej siatki. Pod uwagę należy wziąć rozmiar zwierzaka, którego chcemy chronić przed ucieczką w daleki świat bądź też upadkiem, na przykład z wysokości lub ze schodów.

Wystarczy wybrać długość, szerokość czy też wysokość, a do tego wielkość oczek i grubość sznurka. W taki sposób, by domowy pupil nie był w stanie przedostać się przez skonstruowaną przez nas siatkę. W domowych zaciszach, w mieszkaniach, ale i w dużych domach znaczenie - i to niemałe - ma aranżacja wnętrza. Dlatego pozostawiamy możliwość wyboru koloru sznurka, by zadowolić najbardziej wymagających, a także sprawić, że wnętrze również pod tym względem będzie sprawiało dobrze zaaranżowanego. Siatka takowa sprawdzi się również jako ogrodzenie przy posesji, by kot, pies bądź inne zwierzę w ferworze zabawy, nie wymknęło się na przykład na ulicę, gdzie nierzadko dochodzi do wypadków z nieuwagi kierowców, ale i winy naszych zwierząt. Siatki dla zwierząt domowych wykonane są z polietylenu oraz polipropylenu. To materiały generalnie bezbarwne, bezwonne, nie wchodzące w żadne reakcje, na przykład z substancjami chemicznymi. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku zwierząt domowych ma duże znaczenie, bo nawet mały kociak jest w stanie sforsować wszelkiego rodzaju zabezpieczenia, ale z wytrzymałą siatką nie poradzi sobie tak łatwo. Takowa konstrukcja może z powodzeniem zagościć na podwórku oraz spełniać swoje funkcje przez cały rok. Wykazuje bowiem odporność na działanie czynników atmosferycznych. Jest odporna na wysokie i niskie temperatury, nie straszne jej więc silne promieniowanie słoneczne, ale i mróz, szron, jak i różnego rodzaju opady.

Nie traci swoich właściwości, a wybrany kolor sznurka nie blaknie. Można pokusić się o stworzenie siatki ochronnej, która wtopi się w domową aranżację bądź tło podwórka, a nade wszystko wybrać kolor, który będzie stanowił wyrazisty element. Dowolny dobór parametrów, jedynie z uwzględnieniem rozmiarów domowego pupila i zysk w postaci ekonomicznej, wysokiej jakości, trwałej ochrony. Elastycznej, bezpiecznej dla zwierzaków i gwarantującej, że domowy czworonożny przyjaciel bądź też innego gatunku, nie ucieknie, a będzie nas cieszył swoim towarzystwem możliwie długo.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej jakości siatki dla zwierząt domowych. Siatki te idealnie sprawdzą się na balkonie, w oknie bądź w innych, potencjalnie niebezpiecznych dla naszego czworonoga miejscach. Zależnie od grubości oczek, siatka ta ochroni naszego kota, psa, żółwia, królika, szynszylę bądź inne zwierzę, przed upadkiem z dużej wysokości bądź ucieczką w daleki świat. Duża różnorodność kolorów sprawia, że każdy z Państwa znajdzie produkt idealnie dopasowany do aranżacji domu bądź elewacji bloku. Pamiętajmy, by tak dobrać rozmiar, by nasz pupil nie był w stanie przecisnąć się między oczkami. Dodatkowo oferujemy Państwu praktyczne akcesoria montażowe.

 siatki dla zwierząt domowych

Prezentowane przez nas siatki dla zwierząt domowych cechują się wysoką wytrzymałością na urazy mechaniczne. Odpowiednia technologia produkcji, zestawiona z najwyższej jakości tworzywem sprawia, że siatka ta bez większego trudu ochroni naszego przyjaciela przed realnym zagrożeniem.

 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny