Siatki - sieci rybackie

W wielu miejscach niezbędne jest zastosowanie ochrony na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej ekonomice i prostym montażu. Takie funkcje spełniają oferowane przez nas siatki. To jednak nie wszystko, wszak w ofercie zagościły siatki polietylenowe oraz poliuretanowe, które idealnie nadają się na sieci rybackie. Szereg posiadanych cech czyni je rozwiązaniem niemalże doskonałym, przy tym w stosunkowo niskiej cenie, na tę okazję najlepiej spełniającym swoje funkcje.

Konstrukcje siatek na sieci rybackie to lekkość oraz elastyczność, dzięki czemu połowy stają się znacznie łatwiejsze. Ponadto, materiały - z jakich wykonane są sznurki służące do stworzenia siatki - charakteryzują się niską nasiąkliwością, a ma to ogromne znaczenie w przypadku pracy w wodzie. Co więcej, siatki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zapewniają również odpowiedni poziomi amortyzacji, nie odkształcają się i nie tracą swoich właściwości przez bardzo długi czas użytkowania. Nawet wtedy, gdy narażone są na działanie ekstremalnych warunków pogodowych i pracy, jak to ma miejsce w przypadku zadań, jakich podejmują się rybacy. Polipropylen i polietylen razem tworzą siatkę, która sprawdza się w niskich i wysokich temperaturach. Nie groźne jej promienie słoneczne, jak i opady rożnego rodzaju. Są obojętne fizjologicznie, nie wchodzą w reakcje z rozmaitymi substancjami, nie podlegają zanieczyszczeniom, o które nie trudno w warunkach łowieckich. Z kolei powstające zabrudzenia można łatwo usunąć. Wykonane metodą bezwęzłową gwarantują jeszcze większą wytrzymałość. Klienci zajmujący się rybołówstwem mogą wybrać interesujący ich rozmiar oraz wielkość oczek w siatce, by swobodnie łowić okazy o pożądanych gabarytach.

Użytkowanie takiej siatki nie sprawia problemów, dla rybaków jej niewielka waga ma ogromne znaczenie. Elastyczność także, bowiem w wodzie trudno o spokojny przepływ i nurt. Polecamy szeroką ofertę siatek w różnych rozmiarach, także z możliwością doboru kolorów sznurka służącego do wykonania siatkowej konstrukcji. Dzięki temu jest to rozwiązanie wtapiające się w tło i pozwalające na uzyskiwanie lepszych efektów podczas połowów. A co najważniejsze, siatka, jako sieć rybacka sprawdza się na długi czas użytkowania, pomimo warunków, z jakimi musi zmagać się każdego dnia.

 siatki rybackie

siatki rybackie

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny