Siatki do trampoliny - do trampolin

Siatka na trampolinę szyta na wymiar

Trampolina to upragniony przyrząd gimnastyczny, o którym marzy niemal każde dziecko. Nawet będąc już dorosłym, chętnie korzystamy z takiej atrakcji, jeśli pojawia się na przykład w wesołych miasteczkach. Dla dzieci jest to zaś ogromna frajda, jak i możliwość wspólnej zabawy, spędzonego czasu wraz z rówieśnikami w sposób niebanalny, ale i zdrowy, bowiem zapewniający sporo ruchu. Trampolina wymaga jednak odpowiedniej konstrukcji oraz wysokiej jakości zabezpieczenia. Nieuważny skok może się skończyć upadkiem poza obręb trampoliny, a więc zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia ludzkiego, jeśli w grę wchodzi trampolina będąca miejscem pokazów na przykład w cyrku.

W ofercie dostępne są bardzo wytrzymałe siatki, które idealnie spełniają swoje funkcje zabezpieczające, właśnie w trampolinach. Znoszą bardzo duże obciążenia i są elastyczne, dzięki czemu ewentualny upadek z wysokości bądź wyskok poza obręb trampoliny nie stanowi dla nikogo zagrożenia. Do wykonania konstrukcji siatki zabezpieczającej posłużyły materiały, takie jak polipropylen oraz polietylen. Dostępne praktycznie w dowolnych wymiarach. Ponadto, można dobrać wielkość oczek i grubość sznurka, do własnych potrzeb. Udostępniamy kilka kolorów sznurków, dzięki czemu trampolina będzie zachwycać pod względem wizualnym i zadowoli nawet najbardziej wymagających. Estetyka ma bowiem niemałe znaczenie w wielu sytuacjach oraz miejscach. Kolorowa siatka trampoliny będzie również ciekawie wyglądać na przykład na ogrodzie i sprawi frajdę dzieciom, a jednocześnie zapewni maksymalny poziom bezpieczeństwa. Materiały służące do jej wykonania decydują o lekkość oraz elastyczności, odpowiednim poziomie amortyzacji, bez ryzyka odkształcania. Siatka wystawiona na działanie warunków atmosferycznych nie traci swoich właściwości i wciąż pozostaje bardzo wytrzymałą.

Wykonywana metodą bezwęzłową bądź węzłową, w zależności od potrzeb. Łatwa do utrzymania w czystości, ponieważ ewentualne zabrudzenia wystarczy usunąć zwykłą wodą, działając strumieniem, będącym pod ciśnieniem. Do trampoliny jest to rozwiązanie wysokiej jakości, doskonałe pod każdym względem, mając na uwadze również kwestie ekonomiczne. Siatka nie sprawia problemów podczas montażu i można ją zamówić oraz zakupić wraz z pełnym zestawem montażowym, czyniącym tę czynność wręcz banalną.

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny