Wymiary i parametry siatki.

Jakie siatki produkujemy, o jakich właściwościach i parametrach ?


Siatki ochronne w użytku prywatnym

Nasze siatki są najczęściej stosowane w obiektach sportowych, czyli na boiskach salach gimnastycznych, stadionach. Proponujemy je jednak nie tylko do tych miejsc. Siatki przez nas produkowane znajdą zastosowanie także na placach budowy, na zewnątrz starych budynków, czy w zagrodach zwierząt hodowlanych. Siatki są bardzo uniwersalne, można je wykorzystywać na wiele sposobów. W prywatnym użytku można zainstalować je np. w samochodzie, aby wiezione produkty w bagażniku nie przemieszczały się. Instalacja siatek ochronnych na balkonach zaś, zapewni bezpieczeństwo wszystkich lokatorów mieszkania, szczególnie małych dzieci i zwierząt. Siatki ponad to są odpowiednie do łóżeczek dziecięcych – zapobiegną wypadnięciu dziecka z łóżeczka, czy wydostaniu się z niego, a materiał nie wywoła podrażnień i alergii.

Siatki ochronne do ogrodów

Jednym z licznych miejsc, gdzie nasze siatki mogą Państwo zamontować, są ogrody. Siatka, którą obleczecie Państwo ogród zabezpieczy przed pojawieniem się na posesji nieproszonych gości – dzikich zwierząt. Jest to także dodatkowa bariera, którą musiały pokonać potencjalny złodziej.

W ogrodach niekiedy znajduje się basen zewnętrzny, do którego z łatwością wpadają liście, papierki i inne śmieci. Siatka o odpowiednio małych oczkach, położona na wodzie i przytwierdzona do granicy basenu spowoduje mniejszą ilość zanieczyszczeń w wodzie, a także uchroni małe dzieci i zwierzęta przed przypadkowym wpadnięciem do wody. Siatka nie dozna żadnych uszkodzeń wskutek ciągłego kontaktu z wodą, ponieważ materiał z którego jest wykonana jest wodoodporny, a także stworzona jest metodą bezwęzłową, co zwiększa jej jakość i wytrzymałość.

Siatki ochronne do magazynów

Siatka naszej firmy zabezpieczy przed wypadnięciem rzeczy z półki, czy regału, znajdujących się w magazynie. Może to ochronić przed tragicznym wypadkiem – pudło lub inny może na kogoś spaść i wyrządzić mu sporą krzywdę. Siatka, odpowiednio zamontowana, nie sprawi problemu w chwilowym odchyleniu rogów siatki, w celu wzięcia czegoś z półki. Ponad to, siatka zapewnia świetną widoczność obiektów położonych za nią.

Wszystkie siatki są sprzedawane pod dowolny wymiar jaki klient oczekuje.

Siatki na dowolny wymiar

Wszystkie siatki, jakie produkujemy są „szyte na miarę”. Uwzględniamy wszystkie możliwości, wymagania i potrzeby zarówno miejsca, w jakim mają być wykorzystane oraz samego klienta. Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmujemy się realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.


Parametry siatek

Każda siatka to zupełnie inny projekt i inne wymagania. Staramy się, aby w maksymalnym stopniu sprostać wymaganiom klienta, tworząc siatkę, uwzględniając następujące parametry:

WIELKOŚĆ OCZEK: w zależności od przeznaczenia siatki, wykonuje się ją o różnych wielkościach oczek. Proponujemy siatki o oczkach 20x20, 40x40, 45x45, 50x50, 80x80, 100x100, 120x120 (wartości podane są w milimetrach)

GRUBOŚĆ SIATEK: niezwykle ważna jest grubość siatek, ponieważ to od niej w dużej mierze zależy, w jakim stopniu siatka będzie odporna na uderzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne, jak np. silny wiatr. W naszej ofercie znajdują się siatki o grubości: 2mm, 2,5mm, 3mm, 4mm, 5mm.

MATERIAŁ: nie można zapomnieć również o doborze odpowiedniego materiału. Nasze siatki powstają przy wykorzystaniu polipropylenu oraz polietylenu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta oraz przeznaczenia siatki.


 

Wytrzymałość siatki to podstawa!

Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów klienci nie tylko cieszą się ze skuteczności siatek zamawianych u producentów, mają pewność, że wytrzymają one próbę czasu, a także złe warunki atmosferyczne, na które narażone są zwłaszcza wspomniane wcześniej ogrodzenia boisk.


Ważną cechą naszych siatek jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Sprawdzają się doskonale w temperaturach od - 45 stopni C do +80 stopni C, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak również na zewnątrz. Bezwęzłowa metoda ich produkcji sprawia, że są jeszcze bardziej wytrzymałe na uderzenia i dużą siłę, na jaką są narażone szczególnie przy grze w piłkę czy hokeja. Cała konstrukcja musi być zatem bardzo stabilna i odporna na działanie wielu czynników. Wszystkie powyżej opisane parametry są niezbędne przy dokonywaniu analizy projektu, do którego zawsze podchodzimy w sposób indywidualny.

Siatki BAGAN mogą występować w różnych kolorach, jak niebieski, zielony, czarny, biały czy żółty. W niektórych przypadkach ma to bardzo duże znaczenie, ponieważ pozwala na stworzenie spójnej kompozycji obiektu sportowego również pod względem wizualnym.

Każde zamówienie przygotowywane jest na dowolny wymiar siatki, niezależnie od wielkości oczka i parametrów. Przedstawiamy Grubości siatek Polipropylenowych i Polietylenowych - wykorzystywanych w pojęciach jako siatki ochronne, zabezpieczające i osłonowe


Wymiary - wielkości, oczek jakie produkujemy podane w minimetrach

  • Siatki: 20x20, 40x40, 45x45, 50x50, 80x80, 100x100, 120x120.

 

 

 

 

 


Grubości siatek przez nas produkowanych, podane w minimetrach

  • Siatki: 2mm, 2,5mm, 3mm, 4mm, 5mm

 

 

 

Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)