Auto siatki - transportowe - motoryzacyjne

Siatki do samochodów i na przyczepy do transportu ( do przewoąenia na otwartej pace)


Auto siatki

Na drodze każdego roku ma miejsce kilkadziesiąt tysięcy wypadków. Część z nich kończy się tragicznie dla osób w nich uczestniczących. Przewożąc w samochodzie ciężkie materiały budowlane, belki lub inne przedmioty, mogące w łatwy sposób wyrządzić innym krzywdę, należy zwrócić szczególną uwagę na posiadane w samochodzie i na pace zabezpieczenia. Do ochrony tych przedmiotów przed wypadnięciem, wytoczeniem się na drogę proponujemy Państwu siatki ochronne wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dobre zamontowanie siatki w połączeniu z odpowiednim dobraniem grubości linki i szerokości oczek skutkuje bezpieczną podróżą dla
Państwa i innych uczestników ruchu drogowego.

Auto siatka zapobiegająca przesuwaniu się przedmiotów do samochodu

Niektóre samochody osobowe posiadają bardzo duże bagażniki i przedmioty włożonego do niego mogą przesuwać się i obijać, podczas podróży po wyboistej drodze lub jazdy pod górkę czy z górki. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie siatki ochronnej, którą możemy dla Państwa przygotować indywidualnie, w dowolnej wielkości i w wybranym przez Państwa kolorze. Wybór najmniejszej wielkości oczek sprawi, że przedmioty nie będą przedostawać się przez siatkę, a ta będzie mogła jak najlepiej spełniać swoją funkcję. Dzięki siatce ochronnej będą mogli Państwo spokojnie przewozić przedmioty szklane lub z innych delikatnych materiałów w bagażniku, nie martwiąc się o ich uszkodzenie.

Auto siatki - siatka na przyczepke

Siatka może być zainstalowana w taki sposób, aby w dowolnym momencie mogła być zdemontowana, co ułatwia jej użytkowanie w codziennych sytuacjach i częstej wymianie przedmiotów spod siatki.
Siatki zabezpieczające wodoodporne

Dzięki temu, że nasze siatki wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, mogą one być pozostawione na zewnątrz bez ryzyka ich uszkodzenia. Są one odporne na wodę i działanie słońca. W przypadku samochodów osobowych, jeśli siatka zabrudzi się można ją umyć w wodzie, a także z wykorzystaniem lekkiej chemii. To zapewnia w samochodzie czystość i ciągły estetyczny wygląd.

Oferujemy auto siatki – siatki motoryzacyjne o szerokim zastosowaniu w branży transportowej. Są to siatki z włókien syntetycznych – polipropylenu PP oraz polietylenu PE, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi, co przekłada się na ich szerokie zastosowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze siatki transportowe mogły spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów – stawiamy na wysoką jakość i przystępne ceny.

Siatki transportowe mogą być stosowane w przewozach lądowych, również w przewozach wodnych i kolejowych. Można stosować je zarówno na zewnątrz, jak i we wnętrzach. Służą one między innymi do montażu na przyczepach samochodowych, na kontenerach, również na paletach oraz innych jednostkach transportowych. Polecamy je również do bagażników samochodów osobowych, na motocykle i jako siatki bagażowe.

Można wykorzystywać je do wydzielenia stref składowania, w celu ochrony towaru przed kradzieżą, zapobieganiu wypadnięcia czy wywiania ładunku jako plandeki ochronne. W ten sposób transport jest znacznie bezpieczniejszy – przewoźnik nie ponosi strat w wyniku zniszczenia, kradzieży czy zgubienia towaru.

Dzięki temu, że siatki są produkowane z tworzyw sztucznych, są one odporne na warunki atmosferyczne, w tym na deszcz, śnieg, promieniowanie UV, ze względu na swoją specjalną strukturę są również mniej podatne na ścieranie, zrywanie i rozciąganie. Nie absorbują dużej ilości wody, dlatego nie tracą swoich właściwości. Są również łatwe w użytku – w połączeniu ze specjalnymi mocowaniami dostosowanymi do pojazdu ich zakładanie i zdejmowanie jest szybkie i wygodne.

W firmie Bagan specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości siatek ochronnych o przeznaczeniu transportowym. Oddajemy je do dyspozycji w szeregu wariantów – mogą Państwo wybrać ich grubość splotu, wielkość oczka, kolor, a także wymiary, ponieważ wykonujemy je na zamówienie zgodnie z życzeniami klientów. Siatki dostępne są również w kilku kolorach sznurka do wyboru, w tym w zielonym, czarnym, żółtym, białym, niebieskim.

  • Siatki na przyczepki
  • Siatki na kontenery
  • Siatki do busa
  • Siatki zabezpieczające ładunek

 Siatki na przyczepki - auto siatka

 

Siatki na przyczepki oraz na kontenery

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona