Piłkochwyty

Producent piłkochwytów - Piłkochwyty na boiska z siatki PP


Piłkochwyty — piłkochwyt

Wykonywane przez nas montaże lub sama sprzedaż z transportem !

Piłkochwyty na boiska - możliwość zakupu samych piłkochwytów bez montażu z naszym transportem, na terenie całej Polski. Piłkochwyt tak i siatka, są produkowane i wykonywane na wymiar, z lekkich konstrukcji stalowych i aluminiowych przy zastosowaniu siatek polipropylenowych. UWAGA ! Najlepsze siatki na piłkochwyty to: siatki 8x8 cm, o grubości 5mm


Zastosowania piłkochwytów zewnętrznych, na różnego typu boiskach

 


Siatki stosowane do piłkochwytów na boiskach


Wybór najlepszego rozwiązania na wyposażenie boiska w piłkochwyty

Piłkochwyty, są stosowane na boiska zewnętrzne oraz piłkochwyt hale sportowe w formie wiszącej lub napiętej. Są to elementy (konstrukcje) wyposażenia sportowego poza bramkami, drugim bardzo potrzebnym elementem wyposażenia boiska. Montaż piłkochwytów na boiskach sportowych, ma spełniać jedyny aspekt tego przedsięwzięcia: ochrony infrastruktury wokoło boiska, czy to szkolnego czy piłkarskiego, ale też ma zastosowanie w bezpieczeństwie dzieci, sportowców na obiekcie sportowym, ogranicza wydostawanie się piłek poza strefę gry, a co za tym idzie ograniczenie wychodzenia dzieci i sportowców podczas gry poza strefę gier i zabaw np. ruchliwa ulica lub parking. Zaletą naszych konstrukcji jest większa ochronna i tworzona bariera, jaką stanowią piłkochwyty przed wydostaniem się piłki poza boisko. Drugą bardzo ważną zaletą naszych piłkochwytów, może być przewidziane jako ogrodzenie boiska, poprzez złączenie dwóch lub wielu boków piłkochwytów w narożniki, tym samym powstaje ogrodzenie, które może byś wyposażone w kotarę rozsuwaną, spełniającą rolę wejścia dla sportowców, lub większej kotary dla udostępnienia wjazdu dla pojazdów.  Jest to jedno z tańszych i najbardziej funkcjonalnych rozwiązań nieudostępniania komunikacji na boisku. Następnym dogodnym rozwiązaniem, jest zastosowanie do naszych konstrukcji standardowych bram i furtek wejściowych.
Piłkochwyty zewnętrzne na boiskach, przeważnie są usytuowane (montowane) na strefach za bramkowych, czyli piłkochwyt znajduje się bramką, ale trzeba też pamiętać o odległości od bramki, (może być montowany na płycie bezpośrednio na płycie boiska jak i poza polem gry w zależności od uwarunkowań terenowych lub spełnienia wymogów i przepisów np: ligowych). Proszę pamiętać też o wysokości piłkochwytu oraz długości całej konstrukcji, tak aby piłkochwyt spełniał swoje oczekiwane zadanie. Nasze piłkochwyty można rozbudowywać w każdej chwili:  wydłużać o następne moduły, oraz zwiększać ich wysokość poprzez podwyższenie z np: 4m do 6m, wtedy można zapewnić większą ochronę budynków, aut - parkingów i placów zabaw, niekiedy sąsiadujących z boiskiem domów.
Nasza firma produkuje i sprzedaje wszystkie dowolne wymiary do samego montażu, ale co najważniejsze mamy wyspecjalizowane ekipy montażowe do przeprowadzenia szybkiego i  bezproblemowego montażu.

Piłkochwyty które oferujemy są pełnymi zestawami montażowymi ograniczają wydostanie się piłek poza boisko np: posesja sąsiada, oraz zapewniają bezpieczeństwo elewacji budynku szkoły, ale także mają przeznaczenie ochronić dzieci przed wtargnięciem na sąsiadującą ulicę. Nasze piłkochwyty to niedrogie, lekkie konstrukcje o wysokości od 4 m, 5 m, 6 m, 7 m i 8 m, które skutecznie chronią, w przeciwieństwie do konstrukcji stalowych - niskich, ciężkich i droższych. Siatka polipropylenowa amortyzuje uderzenia piłek i nie przenosi gwałtownego obciążenia na słupy.

Piłkochwyty — pilkochwyt

Siatki na piłkochwyty Montaż piłkochwytów Podwyższenie piłkochwytów

 

Piłkochwyty

 

Piłkochwyty

 

Piłkochwyt 4m 5m 6m 8m

 

Piłkochwyt 3m 4m

 


Montaż słupów do piłkochwytów 8m wysokości

 
Montaż piłkochwytów
 
Słupy do Pilkochwytów 8m wysokości muszą być solidnie osadzone w fundamentach betonowych o głębokości minimum 1,50 m i średnicy minimum 0,5 m. Na pilkochwyty nie wolno stosować siatek o grubości splotu poniżej 3 mm - ponieważ są zbyt słabe !

Dostępne wysokości piłkochwytów:
od 3m do 8m wysokości na boiska piłkarskie, stadiony, bramkowe na zamówienie o wysokości 8 m (słupy aluminiowe lub stalowe). Długość wszystkich piłkochwytów dowolna !

 Firma BAGAN producent piłkochwytów ( piłkochwyt - piłkołap ) oraz pełnego ogrodzenia boiska ( ogrodzenie boisk – ogrodzenie sportowe )

Piłkochwyty na stadion 8m wysokości

Piłkochwyty na stadion

Piłkochwyty o wysokości 8m ponad płyte boiska

Charakterystyka długość: dowolna długość siatki
wysokość: 6m, 7m, 8m
wielkość oczka: 10x10cm lub 8x8cm
Grubość sznurka siatki: 4mm, 5mm
kolor: zielony

Piłkochwyty na boiska szkolne

Piłkochwyty na boiska szkolne


Charakterystyka
długość: dowolna długość
wysokość: od 3m, 4m, 5m, 6m
wielkość oczka: 4,5x4,5cm
Grubość sznurka siatki: 3mm
kolor: zielony
Siatka na piłkochwytySiatka piłkochwytSiatki do piłkochwytówSiatki piłkochwyty

Siatka na piłkochwyt 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyt 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytów

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)