Siatki do zabawy i rekreacji

Nasze siatki mogą pomagać w ochronie twoich dzieci przy zabawie


Siatki do zabawy na place zabaw na wymiar

Siatki na place zabaw

Polipropylen oraz polietylen to materiały o wielu cechach i pożądanych właściwościach, dzięki czemu znajdują swoje zastosowanie między innymi do wykonywania siatek ochronnych. Gdzie takie zabezpieczenie jest koniecznym? Przede wszystkim w miejscach, w których bawią się i odpoczywają nasze dzieci.

Siatki do zabawy

Nieostrożne, niekiedy lekkomyślne, niezwracające uwagi na czyhające niebezpieczeństwo. To obowiązkiem rodziców jest wychowanie w tej kwestii, ale i dorosły nie zawsze jest w stanie przewidzieć, gdzie pobiegnie jego maluch, co będzie chciał sprawdzić, dotknąć i kiedy wykona o jeden krok za daleko. W miejscach, gdzie bawią się maluchy, zarówno w domostwach, jak i na placach zabawach, siatka zabezpieczająca jest koniecznością. Materiały, które zostały wymienione na początku doskonale sprawdzają się w tym celu. Są elastyczne i bardzo wytrzymałe, znoszące nawet ekstremalne obciążenia, mogą zatem chronić podczas upadku z wysokości. Przy tym wyglądają estetycznie, a możliwość wyboru kolorowych sznurków gwarantuje, że dopasowane zostaną do aranżacji wnętrza lub stanowić będą po prostu ciekawy element wizualny, między innymi dziecięcego pokoju. Na placach zabawach znajdą swoje miejsce przy trampolinach, do ochrony boisk i innych terenów, gdzie znajdują się urządzenia służące rekreacji i zabawie dzieci, w różnym wieku.

Siatka na park linowy i na plac zabaw

Siatka na plac dla dzieci


siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm


Siatki dostępne w naszej ofercie można dostosować pod względem wymiarów do własnych potrzeb. Są szyte na miarę uwzględniając podaną szerokość, długość, wysokość, grubość sznurków, ich kolor oraz wielkość oczek. Splotami węzłowymi bądź bezwęzłowymi dla zachowania maksymalnej trwałości, a także podwyższonej odporności. Sprawdzają się w warunkach zewnętrznych, przez cały rok, ponieważ nie tracą swoich właściwości pod działaniem wysokich i niskich temperatur, a także opadów deszczu bądź śniegu. Przy tym cechuje je niska nasiąkliwość. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, skomponowania siatki wedle pożądanych rozmiarów i pozostałych parametrów, a następnie zadowolenia z doskonałej ochrony. W domu, mieszkaniu, ogródku, pośród placów zabaw i nie tylko. Rekreacja oraz zabawa mogą być bezpieczne, o ile wybierzemy wysokiej jakości siatkę ochronną, która w stosunku od oferowanych możliwości jest rozwiązaniem stosunkowo tanim.

Siatka do zabawy

 

Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny