Siatki dla ptaków i przeciw ptakom

System zabezpieczenia przed ptakami - wieszane na budynkach siatki na ptaki


Siatka na ptaki


Siatka na ptaki

Siatka ochronna przed ptakami - jak sama nazwa wskazuje - winna zapewnić należytą ochronę, ale to, w jaki sposób będzie zabezpieczała, zależy od miejsca jej zastosowania. Siatki ochronne na ptaki dedykowane są właścicielom ogrodów, balkonów, tarasów, doskonale sprawdzą się także w ogrodach zoologicznych. Wszędzie tam, gdzie ptactwo hodowlane, w tym na przykład drób, narażony jest na ataki drapieżników.

W przypadku balkonów czy też tarasów można liczyć na odpowiednią ochronę przed nieestetycznymi i toksycznymi odchodami gołębi. Wystarczy wybrać interesujący nas rozmiar, a także wielkość oczek. Dopasować ją do ptactwa, z jakim najczęściej mamy do czynienia. Siatki ochronne tego typu równie dobrze spełniają swoje funkcje w przestrzeniach miejskich. Uniwersalna konstrukcja sprawdza się wszędzie tam, gdzie chcemy chronić swoje przestrzenie przed zabrudzeniami odchodami ptaków, ale i w tych miejscach, gdzie ptactwo może wyrządzić poważne szkody hodowlanym gatunkom. Siatki wykonane są z polipropylenu oraz polietylenu. To materiały nadające konstrukcje lekkości, elastycznością oraz giętkości. Gwarantujące odpowiedni poziom amortyzacji. Do tego doskonale sprawdzające się pośród rozmaitych warunków atmosferycznych. Nie istnieje ryzyko utraty właściwości podczas wysokich bądź niskich temperatur. Tak wykonana siatka znajduje zastosowanie również na mrozie, w czasie opadów deszczu lub śniegu. Nie szkodzi jej szron oraz silne promienie słoneczne. Wybrany kolor sznurka nie blaknie nawet po długim czasie użytkowania. Kolor można wybrać uwzględniając własne preferencje, w tym estetykę i efekt wizualny bądź też stawiając na siatkę, która wtopi się w otoczenie i nie będzie zaburzać między innymi skrzętnie aranżowanego balkonu.


Siatki na ptaki

Gwarantujemy, iż uszyta przez nas siatka spełnia wszystkie stawiane jej wymogi. Ponadto, jest rozwiązaniem najbardziej ekonomicznym i efektywnym. Nie ulega przetarciom, przebarwieniom i innego rodzaju uszkodzeniom mechanicznym, ponieważ znosi nawet duże obciążenia. Jeśli jednak ulegnie uszkodzeniu, które zaburzy ochronę i wykluczy ją z dalszego użytkowania, wydatek na kolejną siatkę nie będzie spory. W ofercie znaleźć można nadto szereg akcesoriów niezbędnych do montażu, które ów czynią dość prostym i trwającym nie nazbyt długo. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz nakłaniamy do wyboru idealnej siatki chroniącej ptactwo, jak i zabezpieczającej przed działaniem latających drapieżników.

siatki na ptaki

siatki na ptaki


Siatki na ptactwo hodowla ptactwa drobiu; gołębie kury gęsi kaczki indyki oraz ptaków egzotycznych oraz przeciw gołębiom

Produkowane przez nas siatki na ptaki dedykowane są przede wszystkim rolnikom i ogrodnikom. Produkty te idealnie sprawdzą się także w warunkach miejskich np. na balkonach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo solidne i wytrzymałe siatki ochronne przed gołębiami, wróblami, szpakami, gawronami etc. Nasz asortyment doskonale pasuje również do ochrony balkonów oraz okien w miastach.

Siatki na ptaki sprawdzą się przede wszystkim na działkach, użytkach rolnych, polach uprawnych, na plantacjach i w sadach, a także w ogrodach zoologicznych bądź nad stawami. W zależności od „szkodnika”, mogą wybrać Państwo siatkę o grubych bądź cienkich oczkach. Duży wybór kolorów sprawia, że każdy z Państwa znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Siatki na ptaki

 

Siatki na ptaki sprawdzą się również w mieście, gdzie balkony i tarasy narażone są na ciągłe „ataki” gołębi. Nasze produkty pozwolą wyeliminować problem związany z ich toksycznymi, nieestetycznymi odchodami. Siatka na balkonie może posłużyć również, jako skuteczna ochrona naszego czworonoga przed upadkiem z wysokości

Siatka na ptaki

Siatka dla ptaków

Siatki dla ptaków

Siatki - ptaki

Siatki na ptaki

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny