Siatki na woliery

Zamontuj siatki na woliery do hodowli bażantów, gołębi, kuropatw, gęsi, kur, kaczek.


Siatki na woliery


Wybór odpowiedniej siatki do budowy woliery

Wszystkie produkowane siatki na woliery muszą być zgodne z przeznaczeniem, co do gatunku hodowanego ptactwa gdzie siatka na woliery musi być z odpowiednią wielkością oczka czyli ( siatki mogą różnić się wielkością oczka, grubością sznurka oraz kolorem i materiałem z jakiego zostały ) Produkcja siatki polipropylenowej czy polietylenowej jest uwarunkowana już na samym początku produkcji siatek na woliery gdzie można zamówić dopasowany odcinek do budowy wolier bez zbędnego nadmiaru i zmarnowania siatki ochronnej. Nie zapominajmy także o właściwym montażu który jest banalnie prosty, ale do spełnienia roli siatki do woliery trzeba podejść odpowiednim i profesjonalnym planowaniem. Siatki hodowlane z przeznaczeniem na woliery powinny być wzmacniane po obwodzie, dzięki czemu będzie można je z łatwością zamontować do konstrukcji. Nasze hodowlane siatki na woliery są sprzedawane z obszyciem i wzmacniane po obwodzie. Można u nas dokupić liny do montażu i same elementy montażowe.


Siatki na woliery dla kur i kaczek

Siatki na woliery


Siatki na woliery dla chowu; indyków kur gęsi kaczek perliczek gołębi

Siatki z przeznaczeniem na woliery to produkt o specjalnej konstrukcji. Jego wyjątkowe właściwości pozwalają na wykorzystanie w hodowlach rożnego rodzaju ptactwa. Proponowane przez nas siatki na woliery nadają się do wykorzystania w chowie ptactwa ozdobnego: kur, bażantów lub kaczek oraz bardziej egzotycznych gatunków ptaków. Jednocześnie mogą być wykorzystywane również w miejscach skupiających się na hodowaniu ptactwa grzebiącego.

Siatki zabezpieczające spełniają wiele funkcji: chronią ptactwo hodowlane przed przedostaniem się dzikich zwierząt, ale jednocześnie zabezpieczają przed rozbiegnięciem się stada i utratą poszczególnych sztuk.


Zastosowanie siatki na woliery do różnego przeznaczenia hodowli ptactwa

 • Siatka na woliere dla kur
 • Siatka na woliere dla indyków
 • Siatka na woliere dla gęsi
 • Siatka na woliere dla perliczek
 • Siatka na woliere dla gołębi
 • Siatka na woliere dla ptactwa
 • Siatka na woliere dla drobiu
 • Siatka na woliere na bażanty

Obecnie w asortymencie posiadamy stosowane siatki na woliery:

 • Siatkę polietylenową na woliery o grubości oczka 4x4 cm i szerokości sznurka 2mm
 • Siatkę polietylenową na woliery o grubości oczka 2x2 cm i grubości sznurka 2 mm
 • Siatkę polietylenową na woliery o grubości oczka 4,5x5,5 cm oraz grubości sznurka 2,5 lub 3 mm

Siatki na woliery dla bażantów

Siatki na woliery

Wszystkie siatki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są lekkie i wytrzymałe na uderzenia oraz odkształcenia. Nie poddają się również działaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Siatki zabezpieczające dla kotów dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Mogą być montowane na dowolną długość i rozmiar. Siatki dostępne są w wielu kolorach. Obecnie produkowane warianty kolorystyczne to: czarny, zielony, niebieski, żółty, beżowy, biały i popielaty.

Siatki przeciw ptakom

Siatki zabezpieczające wszelkiego rodzaju powierzchnie przed ptakami to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które obawiają się, że przedostanie się tych zwierząt na określone tereny może skutkować ich zniszczeniem. Siatki nadają się doskonale do ochrony upraw sadowniczych przed dzikimi ptakami. Siatki na ptaki mogą być stosowane jako zabezpieczenie krzewów oraz drzew owocowych: wiśni, czereśni, porzeczek oraz wielu innych owoców i warzyw. Zamontowanie tego rodzaju zabezpieczeń stanowi doskonałą barierę pomiędzy drzewem lub krzewem, a ptactwem. Dzięki specjalnej konstrukcji i rozstawowi oczek, siatki nadają się do zabezpieczania pojedynczych drzewek, ale również jako podstawa specjalnej konstrukcji chroniącej uprawy przed obecnością ptactwa.

Siatki wykonane są z najnowocześniejszych materiałów, dzięki czemu są nie tylko lekkie, ale również elastyczne. Mogą zabezpieczać duże, jak i małe obszary oraz stanowić element otulający pojedyncze krzewy lub drzewa. Siatki zabezpieczające uprawy mogą być montowane na dowolną długość i wielkość. Produkty dostępne są w wielu wariantach wielkości oczek oraz szerokości sznurka siatki.

Siatki na woliery

 

Wszystkie produkowane przez nas siatki przeciwko ptakom są odporne na uszkodzenia i odkształcenia. Jednoczenie nie poddają się wpływom niekorzystnych czynników atmosferycznych, na przykład: silnym podmuchom wiatru, czy niskim temperaturom. Siatki dostępne są w wielu kolorach. Obecnie produkowane warianty kolorystyczne to: czarny, zielony, niebieski, żółty, beżowy, biały i popielaty.


Produkcja siatki na woliery jest przeprowadzana na dowolne wymiary

Zamawianie w naszej firmie siatek odbywa się przez przedstawienie wymaganego przez Państwa wymiaru lub zarysu powierzchni do przykrycia lub zabezpieczenia woliery za pomocą siatek zabezpieczających ptaki lub inne zwierzęta. Po otrzymaniu przez nas informacji na temat oczekiwań co do wielkości (powierzchni) siatki i zorientowaniu się jak optymalnie może mieć siatka na wolierę wielkość oczka, przesyłamy ofertę z ceną, oraz informacją o dostawie i formie płatności. Każda oferta na siatki stosowane w tym przypadku do zabezpieczenia hodowli, poprzez budowę woliery jest ceną brutto.

Siatki na woliery

Siatki na woliery hodowlane są produkowane z wytrzymałych materiałów. Siatka potocznie nazywana plastikową defa kto jest siatką polipropylenową lub siatką polietylenową która jest produkowana z przędzy w formie bezwęzłowej, taka siatka ochronna przeciw drapieżnikom spełnia rolę ochronny i zabezpieczenia całej hodowli.


Siatka na woliery - polietylenowa

 • Oczko 4x4 cm
 • Grubość 2mm

Siatka na woliery - polipropylenowa

 • Oczko 2x2 cm
 • Grubość 2mm
 • Oczko 4,5x4,5 cm
 • Grubość 2,5mm lub 3mm

Siatki na woliery na bażanty

Siatki na woliery

Siatka na woliery


Siatki na woliery dla gęsi

Siatki montowane na woliery


Siatki na woliery dla kaczek

Siatka stosowana na woliery


Siatki na woliery dla bażantów

 Siatka montowana na woliery

 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony