Siatki na okna

Siatka zabezpieczająca na okna, siatki do okien.


Siatki na okna wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnią Państwu i Państwa rodzinie bezpieczeństwo i ochronę przed dzikimi zwierzętami. Są bardzo wytrzymałe i gwarantują spokojne użytkowanie ich przez wiele lat, a ich ceny są bardzo atrakcyjne i przystępne.

Siatki zabezpieczające okna

Zbite okno może prowadzić do wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Mogą być to koszty wymiany, niekiedy bardzo wysokie, kiedy szyba jest większa, ale też ryzyko urazu. Szkło bowiem ciężko jest usunąć z podłogi i dywanu, ponieważ nie jest dla nas dobrze widoczne. Może powodować rany i skaleczenia, a czasami odłamek szkła może dostać się także do oka, co może być bardzo niebezpieczne. Zapobiega temu dobrze zamontowana siatka, która nie pozwala na stłuczenie szyby, ponieważ amortyzuje wszystkie uderzenia.
Jeśli okno znajduje się przy małym boisku w Państwa ogródku, i boją się Państwo o uderzenie piłki, a w konsekwencji zbicie okna, siatka powinna być zamontowana przynajmniej 40cm od powierzchni szyby.

Siatki ochronne na okna

Jeśli lubią Państwo wietrzyć pokoje w mieszkaniu czy domu, otwierając okna na oścież, warto zabezpieczyć je siatką od zewnątrz, aby małe dzieci, czy zwierzęta domowe nie wydostały się przez nie. Upadek z okna, znajdującego się nawet na pierwszym czy drugim piętrze może prowadzić do kontuzji i urazów, a z wyższych pięter może skończyć się tragedią.
Mieszkając w okolicy, w której dużo jest gołębi nie muszą Państwo rezygnować z przyjemności wietrzenia mieszkania, ponieważ siatka dobrze zabezpiecza przed wejściem ptaków do mieszkania przez okno.

Polipropylenowe siatki na okna

Nasza firma produkuje siatki wykonane z polipropylenu – tworzywa cieszącego się dużym zaufaniem konsumentów. Jest on odporny na działanie słońca, silnego wiatru, a także bardzo niskich temperatur i deszczu. Nie uszkadzają go różne środki czystości, zatem można zadbać o jego estetyczny wygląd raz na jakiś czas czyszcząc siatkę. Siatka wykonana jest metodą bezwęzłową, dzięki czemu nie ma możliwości poluzowania splotu ani rozwiązania się.

siatka zabezpieczająca na okno

Zapewnienie bezpieczeństwa małym dzieciom oraz zwierzętom domowym jest jednym z najważniejszych elementów sprawowania opieki nad nimi. Dzięki zastosowaniu siatek ochronnych na okna można sprawić, że zabawa przy oknie będzie nie tylko przyjemna, ale również nie narazi naszych milusińskich na ryzyko wypadnięcia z niego.

Siatki ochronne znajdują swoje zastosowanie również w obiektach sportowych, a więc wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zabezpieczenia szyb okiennych przed stłuczeniem oraz zatrzymanie piłek wewnątrz hali sportowej.

W naszej ofercie znajdują się siatki ochronne na okna, które mogą zostać wykorzystane zarówno do zabezpieczenia okien w domach i mieszkaniach oraz do obicia szyb okiennych w halach sportowych. Siatki ochronne mogą być stosowane do na balkonach lub tarasach.

Siatki na oknach w domach zapewniają ochronę przed wypadnięciem, ale również zabezpieczają pomieszczenia przed dzikimi ptakami. Dostępne są w wielu rozmiarach: 2x2cm, 4x4cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm, 8x8cm. Mogą być montowane na dowolną długość i wysokość. Istnieje także możliwość wybrania spośród różnych wariantów grubości sznurka siatki. Posiadamy szeroki wybór wariantów kolorystycznych: zielony, żółty, beżowy, czarny, biały i niebieski.

Wszystkie proponowane przez nas wyroby charakteryzują się wysoką odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne, nie poddają się uszkodzeniom ani odkształceniom. Wszystko to dzięki wysokiej jakości materiałom wykorzystywanym w procesie produkcji.

siatki na okna

 • siatki na okna przed wypadnieciem dzieci
 • siatka na okno przed dostawaniem się ptaków (gołębi)
 • siatka na okno przed wydostaniem się kota

siatka na okno

siatka na okno

Siatki na okna hale sportowe

Siatki na okna - ochrona okien w domu przed wypadnięciem 

Wielkość oczka siatek na okno:

 • 2x2cm
 • 4x4cm
 • 4,5x4,5cm
 • 5x5cm
 • 8x8cm

Kolory siatek na okna:

 • zielony
 • żółty
 • beżowy
 • czarny
 • biała
 • niebieski

Siatka na okno dla kotów

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny