Siatki dla kota - siatka na balkon

Super mocna siatka dla kota zabezpieczające przed wypadnięciem z balkonu.


Koty już od tysięcy lat są ulubieńcami ludzi. Teraz, dzięki nowym technologiom możemy o nie dodatkowo zadbać i chronić je przed tragicznymi wypadkami. Siatki polipropylenowe właśnie do celów ochronnych zostały stworzone.

Siatka oddzielająca dla zwierząt

Nasze siatki mogą być zainstalowane w domu w celu oddzielenia przestrzeni dla zwierząt od reszty mieszkania lub domu. Jeśli siatka będzie wystarczająco wysoka nie muszą Państwo martwić się o wydostanie się zwierząt z ich przestrzeni. Jest to bardzo dobry pomysł, jeśli posiadają Państwo niesforne koty, psy lub inne zwierzęta domowe i chcą Państwo mieć pewność, że podczas nieobecności w domu, zwierzęta będą w jednym miejscu. Dzięki temu mogą Państwo uniknąć uszkodzeń mieszkania, drapania drzwi przez zwierzaki. Istotne jest oczywiście, aby zwierzętom w takim przypadku zapewnić legowisko i wodę w zagrodzonej przestrzeni.

Siatka bez rdzy

Nasze siatki wykonane są z tworzywa sztucznego, polipropylenu. Jest to materiał, który nie ulega korozji, jest zatem bardzo trwały i nie brudzi. Ta ostatnia cecha jest istotna, jeśli chcą Państwo zadbać o estetyczny, czysty wygląd na balkonie, w oknach lub mieszkaniu. Rdza zostawia plamy, które ciężko jest usunąć, więc warto zainwestować w naszą siatkę, z którą nie będzie takiego problemu. Można ją więc swobodnie czyścić, wodą lub środkami chemicznymi, bez obawy o uszkodzenie materiału.

Siatki dla kotów chroniące przed upadkami

Jeśli posiadają Państwo dom lub mieszkanie z kilkoma piętrami, proponujemy Państwu rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo na balkonach, tarasach, w oknach, ale też na schodach. Koty są bardzo ciekawskimi stworzeniami, warto zatem pewne części mieszkania zabezpieczyć, aby nie zrobiły sobie krzywdy spadając z wysokości. Nasze siatki sprawdzą się, montowane do barierek przy schodach, zapobiegając tym samym spadnięciu kota ze schodów. Siatki zainstalowane w takim miejscu będą też bardzo pomocne w przypadku pojawienia się w Państwa domu małych dzieci, równie ciekawskich, ale też osób starszych, które mogą niekiedy stracić równowagę, poślizgnąć się. Siatka w takich sytuacjach będzie niezastąpiona.


Siatki dla kota, siatki dla kotów

Zabezpieczenie kota w domu nie jest zadaniem prostym. Zwierzęta te wprost uwielbiają zabawę i dlatego należy zadbać o to, by mogły się bawić bezpiecznie w każdym miejscu. Kocie siatki są rozwiązaniem dedykowanym do takich właśnie zadań. Dzięki montażowi takich siatek będziemy mogli zostawić naszego kociaka samego w domu i nie przejmować się tym, że wypadnie z okna czy balkonu i zrobi sobie krzywdę.

JAKI MATERIAŁ NA ZABEZPIECZENIE?

            Na rynku jest wiele różnorodnych materiałów. Wszystkie produkty w naszym sklepie to polipropylen, obecnie najchętniej wykorzystywany materiał do wielu zabezpieczeń tak profesjonalnych, jak również do zastosowań domowych. Polipropylen jest materiałem doskonałym pod wieloma względami w zastosowaniach sportowych, więc tym bardziej sprawdzi się świetnie także w domu. Polipropylen nawet o niewielkiej grubości 2-3mm okaże się sznurkiem na tyle wytrzymałym, by poradzić sobie z zapędami naszego kota i jego nieposkromioną chęcią gryzienia i drapania.

ZADBAJ O SWOJE ZWIERZĘ I JEGO BEZPIECZEŃSTWO.

            Wielu właścicieli domowych zwierząt niestety nie dba o to, by były one bezpieczne również w domowym otoczeniu. Siatka dla kot jest rozwiązaniem niezwykle potrzebnym zwłaszcza w sytuacji, kiedy mieszkamy na wysokich piętrach i nie chcemy, by naszemu zwierzakowi stało się cokolwiek złego. Raz założona na przykład na balkonie lub na oknie siatka ochronna dla kota będzie służyła przez długie lata. Siatki polipropylenowe dodatkowo mogą zostać na zewnątrz również w czasie siarczystych mrozów. Materiał ten nie jest bowiem tak podatny na zmiany pogodowe jak inne materiały.

Siatka dla kota

            Każda siatka zabezpieczająca kota w naszym sklepie to profesjonalne wykonanie i solidność, która będzie widoczna. Posiadamy niezwykle duży wybór rozmiarów oczek, grubości sznurka siatki, a także kolorystyki. Dzięki temu dobierzesz taką siatkę pod swoje konkretne wymagania i sprawisz, że Twój dom stanie się znacznie bezpieczniejszym miejscem dla Twojego kota. Postaw na solidność i konkretne rozwiązania w sprawach bezpieczeństwa zwierząt.


Siatka stosowana dla bezpieczeństwa zwierząt domowych w tym kota

Koty to stworzenia niezwykle ciekawskie, które w warunkach miejskich bywają zagrożone chociażby wypadnięciem z okna w bloku czy też zsunięciem się w czasie swoich szalonych zabaw z balkonu. Wbrew wielu obiegowym opiniom koty nie zawsze spadają na cztery łapy i takie upadki z wysokości skończyć mogą się dla nich tragicznie. Warto pomyśleć więc o odpowiednim zabezpieczeniu swojego domu i postawić na kocie siatki, które uchronią naszego pupila przed tragedią.

Siatki dla kota

GDZIE ZAMONTOWAĆ SIATKI DLA KOTA?
Siatki dla kota mogą być zamontowane na balkonach czy też oknach. Wszędzie tam, gdzie kot może wypaść z domu takie siatki są wskazane. Siatka dla kot to rozwiązanie gwarantujące w zasadzie całkowite bezpieczeństwo. Siatki takie oczywiście poza balkonem i oknem można montować w praktycznie dowolnym miejscu gwarantując naszemu pupilowi możliwość swobodnej zabawy bez ryzyka wypadnięcia z mieszkania. Szczególnie zalecane są one w przypadku, gdy mieszkamy na wysokim piętrze, gdzie takie wypadnięcie kota może być niezwykle niebezpieczne w skutkach dla niego.

PARAMETRY KOCICH SIATEK
    Siatka ochronna dla kota powinna być przede wszystkim bardzo mocna i wytrzymała. Koty bowiem mogą na nią skakać. Należy zadbać o to, by posiadała ona odpowiedniej szerokości oczka. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że mniejsze zwierzę nie wypadnie pomiędzy nimi. Warto bowiem dodać, że kocie siatki sprawdzają się również dobrze w przypadku innych zwierząt powszechnie trzymanych w domach. Warto pamiętać, by siatka zabezpieczająca kota posiadała również odpowiednią grubość sznurka. Dzięki temu wytrzyma niezwykle długo. Należy również zadbać o to, by była wykonana z mocnego tworzywa, które jest odporne na wiele czynników.

Siatki w naszym sklepie to parametry zupełnie wystarczające do tego, by kot w Twoim domu był absolutnie bezpieczny. Siatki wykonane są z polipropylenu – tworzywa, które może również zostać na zewnątrz, na przykład na balkonie na okres zimowy z racji swojej odporności na takie warunki atmosferyczne.

Siatka dla kota


Siatka dla kota

Siatka dla kota zapewnia bezpieczeństwo zwierzętom i zapobiegają ich wypadnięciu. Mogą być montowane zarówno na balkonach, oknach, tarasach i innych konstrukcjach tego typu.

W domach, w których mieszkają zwierzęta takie jak koty trzeba zadbać o odpowiednie zabezpieczenie miejsc, w których stworzenia te mogą sobie przypadkowo wyrządzić sporo krzywdy. Zdecydowanie miejscem takim jak balkon i oczywiście okna. To miejsca, przez które nasze zwierzę może niestety wypaść. Jeżeli mieszkamy wysoko upadek taki może się niestety skończyć tragedią dla kota. Warto więc zadbać odpowiednio o zabezpieczenie tych miejsc i sprawić, by kot w naszym domu pozostał absolutnie bezpieczny.

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO ZWIERZAKA DZIĘKI SIATKOM
    Siatki dla kota to podstawa w zabezpieczeniach domowych dla zwierząt takich jak kot. Są potrzebne przede wszystkim na balkonach, ale również możemy je zamontować na oknach i wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko, że kot wypadnie i zrobi sobie krzywdę. Siatka dla kot to prosta siatka, która wykonana jest z polipropylenu PP – materiału niezwykle odpornego na wiele czynników i niepodatnego na zniszczenie przez kota.

MONTAŻ SIATKI OCHRONNEJ DLA KOTA
Odpowiednio założona siatka ochronna dla kota powinna uniemożliwić zwierzęciu przedostanie się na drugą stronę. W przypadku, gdy mamy taką możliwość siatkę przytwierdzić możemy na metalowe haczyki, dzięki czemu jej montowanie i demontowanie będzie dla nas jeszcze prostsze. w niektórych przypadkach będziemy mogli również częściowo jedynie odsłonić przestrzeń i korzystać z balkonu również na inne sposoby. Jeżeli siatka zabezpieczająca kota zostanie poprawnie zamontowana będziemy mogli mieć pewność, że posiadamy rzecz, która spędzi z nami kolejne długie lata i zapewni naszemu kotu odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

W naszym sklepie do wyboru jest wiele typów takich kocich siatek. Wszystkie one są dostosowane do wymagań typowych dla siatek zabezpieczających tego rodzaju. Siatki ochronne dla kotów posiadają odpowiednio małe oczka, a także sznurek gruby na tyle, by zwierzak nie mógł sobie z nim poradzić. Wszystkie nasze produkty to materiał polipropylenowy, niezwykle wytrzymały na wiele czynników zewnętrznych.

Siatka dla kota


Siatki ochronne dla kotów

Odpowiednio dobrana siatka ochronna dla kota pozwala upewnić się, że zwierzę nie wyjdzie poza określony teren i nie narazi się na zranienie lub wypadniecie. Siatki zabezpieczające dla kotów nadają się również do wykorzystania w przypadku zapewnienia bezpieczeństwa innych zwierząt domowych, a także uniemożliwiają przedostanie się dzikich ptaków do wnętrza pomieszczenia.

Posiadacze kotów doskonale wiedzą z jak ruchliwymi zwierzętami mają do czynienia. Koty są w stanie nieustannie się bawić, odkrywać świat. To stworzenia niezwykle odważne i pewne siebie i to właśnie te cechy często powodują tragiczne wydarzenia z ich udziałem, zwłaszcza w miastach, gdzie wypadają one często z okien lub balkonów. Niestety pomimo obiegowej opinii o tym, że kot spada na cztery łapy nie zawsze tak jest.

BEZPIECZNY I SZCZĘŚLIWY KOT

            Siatki dla kota są niezwykle ważne i pomocne w przypadku, gdy chcemy ochronić naszego zwierzaka przed tragicznymi wydarzeniami w swoim własnym domu. Siatka ochronna dla kota, którą widzisz w naszym sklepie to zabezpieczenie, które sprawdzi się doskonale w przypadku wszystkich tego typu zwierząt domowych, sprawiając że zwierzaki będą doskonale się bawiły w miejscach takich jak okolice okien czy też domowy balkon. Mocna siatka ochronna dla kota to bezpieczny balkon i bezpieczne okna w Twoim domu, a więc doskonałe i bezpieczne miejsce do zabaw Twojego kociaka.

MOCNA SIATKA NA DŁUGIE LATA

            Siatka dla kot wykonana z polipropylenu PP bezwęzłowego, który Ci proponujemy jest rozwiązaniem niezwykle trwałym, na długie lata. Siatki takie mogą zostać na przykład na balkonie również w okresie zimowym. Nie trzeba obawiać się, że stracą swoje właściwości, bowiem polipropylen jest materiałem niezwykle odpornym na zmiany temperatury. Siatka ta więc jest odpowiednia do wielu celów i może być stosowana zarówno jako zabezpieczenie dla kota, jak również w innych celach domowych zabezpieczeń.

            Posiadamy siatki w różnych rozmiarach oczek, z grubościami oczek, które z pewnością będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Wszystkie produkty są nowe, przygotowane do montażu i doskonale sprawdzą się w warunkach domowych jako podstawowe zabezpieczenie. Z pewnością dobierzesz odpowiednią siatkę do swoich potrzeb. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy również pomocą i wsparciem technicznym w kwestiach montażu. Wybierz odpowiednie siatki dla siebie i przekonaj się jak bezpieczne może być Twój kot podczas codziennych zabaw w domu.


Jakie siatki dla kota ?

Wszystkie prezentowane tutaj siatki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają nie tylko dużą wytrzymałość tych produktów, ale również sprawiają, że zabezpieczone w ten sposób okno lub balkon będą wyglądać estetycznie i nowocześnie. Dzięki specjalnej konstrukcji są one odporne na uderzenia i obciążenia oraz inne czynniki zewnętrzne.

Siatka dla kota

Siatki zabezpieczające dla kotów dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Mogą być montowane na dowolną długość i rozmiar. Ze względu na wielkość oczka dysponujemy siatkami o parametrach: 2x2 cm, 4x4 cm, 5x5cm i wiele innych. Wszystkie z nich dostępne są w wielu kolorach i o różnej grubości sznurka siatki. Ta kategoria produktów obejmuje również wszelkiego rodzaju siatki zabezpieczające boiska, ogrodzenia boisk oraz piłkochwyty. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz długości ogrodzenia. Istnieje również możliwość dobrania rozmiaru wielkości oczka.


Siatka do zabezpieczenia kota

Zagwarantowanie bezpieczeństwa zwierzętom domowym jest z naszej strony obowiązkiem i kwestią, której nie można nam bagatelizować. Stworzenia takie jak chociażby koty posiadają niespożyte pokłady energii i niesamowicie wiele się bawią, chętnie odkrywając świat. Narażają przy tym często swoje życie. Należy więc koniecznie zadbać o to, by były one odpowiednio zabezpieczone w naszym domu. W tym celu przydać się mogą kocie siatki czyli siatki, które doskonale sprawdzą się przy zabezpieczeniu tych zwierząt przez przykrymi wypadkami.

ZABEZPIECZENIE ODPOWIEDNIE DLA POSIADACZY KOTÓW
    Kociaki jako zwierzęta ruchliwe wymagają specjalnych zabezpieczeń. Ich ciekawskość i chęć zdobywania świata mogą doprowadzić do tragedii. Siatka dla kot to rozwiązanie optymalne, które wybierane jest dziś najczęściej. Montowane są nie przede wszystkim na balkonach, ale również w ramach okiennych i w innych miejscach, z których nasze zwierzę może spaść i zrobić sobie krzywdę. Siatka taka dodatkowo może zabezpieczać nas przed siadaniem ptactwa na balkonie i niektórymi zanieczyszczeniami. Również w tym względzie warto rozważyć jej zakup.

MOCNA SIATKA – SPOKOJNIEJSZA GŁOWA
    Siatka z polipropylenu bezwęzłowego PP na pewno utrzyma kota, który będzie wypadać z balkonu. Unikniemy tym sposobem tragedii. Siatki takie są stosowane w sporcie, a więc materiał jest absolutnie najlepszym z możliwych i gwarantuje bezpieczeństwo tak w przypadku małych kotów, jak również tych nieco większych. Siatka z odpowiednio dobranym oczkiem może również pełnić szereg innych funkcji, zabezpieczając  na balkonie na przykład przed siadanie ptactwa. W przypadku okien również dobrze sprawdzi się jako zabezpieczenie dla dzieci. Siatka zabezpieczająca dla kota powinna mieć odpowiedni rozmiar oczek, a także grubość sznurka, która na pewno wystarczy do utrzymania zwierzęcia i jednocześnie zabezpieczy samą siatkę przed jego pazurami czy zębami.

Posiadamy w ofercie szeroki wybór takich siatek jak siatka ochronna dla kota. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Siatka dla kota


Kot na balkonie - czym zabezpieczyć balkon !

Zabezpieczenie balkonu jest bardzo ważne w pewnych sytuacjach. Jeżeli w naszym domu są małe dzieci czy też na przykład zwierzęta domowe, mamy dość siadających na nasz balkon gołębi lub uciekającego przy wietrze prania rozwiązanie to będzie dla nas niesamowicie wygodne i przydatne. Proste w montażu siatki z mocnego tworzywa sztucznego zapewnią znacznie lepszy komfort mieszkania.

JEDNA SIATKA – WIELE ZASTOSOWAŃ
    Siatki na balkon są siatkami, które posiadają szerokie zastosowanie. Siatki balkonowe to rozwiązanie niezwykle proste, a jednocześnie przynoszące nam szereg korzyści. Przede wszystkim stanowią one zabezpieczenie dla posiadaczy zwierząt i małych dzieci w domach. Zabezpieczenie balkonu przed wypadnięciem z niego w takich sytuacjach wydaje się być zachowaniem intuicyjnym. Dodatkowo siatka na balkon to również sposób na uchronienie się przed siadającym ptactwem, a także zwiewaniem kwiatów czy prania z balkonu i niektórymi zabrudzeniami. To sprawia, że siatka taka w sposób niezwykle nowoczesny odmieni Twój dom na znacznie lepszy i bezpieczniejszy.

MOCNY MATERIAŁ – POLIPROPYLEN
    Produkowane dziś siatki zabezpieczające balkon tworzone są często z polipropylenu. To materiał znany z zastosowań w sporcie profesjonalnym i w wielu budowlanych zabezpieczeniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że masz do czynienia z siatką najwyższych lotów, która na pewno zabezpieczy Twój balkon przed wieloma niebezpiecznymi i niechcianymi sytuacjami, do których może dojść w życiu codziennym.

Siatki, które proponujemy w naszym sklepie to absolutna odporność na odkształcanie się, zmieniającą się pogodę, w tym również siarczyste mrozy w okresie zimowym. Proponowane przez nas siatki to materiały, które na pewno sprawdzą się w każdych warunkach pogodowych i sprawią, że Twój dom stanie się miejscem jeszcze bezpieczniejszym dla wszystkich domowników, a także zwierząt domowych. Posiadamy duży wybór rozmiarów. Nasze siatki ochronne na balkon dostosujesz bez trudu do sowich indywidualnych potrzeb dzięki możliwości wyboru koloru, rozmiaru oczka i grubości sznurka siatki.

Siatka dla kotów


Siatka na balkon

Siatki na balkon to siatki przydatne zwłaszcza w mieszkaniach w bloku. W tego typu mieszkaniach może zawsze dojść do nieprzyjemnych wydarzeń takich jak wypadnięcie przedmiotów z balonu. Co gorsze wypadną również mogą domowe zwierzęta, a nawet nasze dziecko. Sytuacji takich miało już miejsce bardzo wiele. Dlatego odpowiednie i przemyślane zabezpieczenie balkonu stanowi podstawę dla wielu osób, które dbają o bezpieczeństwo swojego otoczenia.

BEZPIECZNY BALKON W TWOIM DOMU
    Odpowiednia siatka na balkon jest w stanie w zasadzie w pojedynkę zagwarantować nam bezpieczeństwo użytkowania balkonu w domu tak przez nas samych, przez dzieci jak i oczywiście przed zwierzaki, które trzymamy w domu. Siatki takie posiadają wiele funkcji. Przede wszystkim chronią przed wypadnięciem na przykład małe dzieci czy zwierzaki, które trzymamy w domu, ale są również pomocne w przypadku, gdy nie chcemy, by pewne przedmioty spadały z balkonu na przykład przy dużym wietrze. Mowa tu chociażby o kwiatach doniczkowych czy też o praniu, które czasami znika w niewyjaśnionych okolicznościach.

SIATKA ZABEZPIECZAJĄCA – PROSTOTA MONTAŻU
    Tworzone dziś siatki zabezpieczające balkon są niezwykle proste w montażu. Jeżeli posiadamy konstrukcję z haczykami wystarczy założenie siatki na poszczególne haczyki na balkonie i całość prac jest wykonana. Jeżeli jednak chcemy przytwierdzić na stałe taką siatkę i zmniejszyć sobie możliwość jej demontowania co pewien czas będzie trzeba wykonać odpowiednie zaczepy. Jeżeli nie chcemy jednak tego robić również posiadając umiejętności bez trudu można w przemyślany sposób zapleść siatkę wokół balkonu w sposób gwarantujący bezpieczeństwo. Pracownicy naszego sklepu doradzają również w kwestiach montażowych.

    Nasz sklep to olbrzymi wybór siatek na balkony. Siatki ochronne na balkon, które proponujemy to nowoczesny materiał, który wytrzyma wiele, a także niezwykle dobre parametry techniczne takie jak chociażby grubość sznurka. Duży wybór również kolorystyki naszych siatek.

Siatka dla kota


Siatki na balkon

Zabezpieczenie balkonu w domu siatkami powinno być dla nas niezwykle ważne jeżeli chcemy swojemu domowemu otoczeniu zapewnić absolutne bezpieczeństwo. Balkon jest miejscem, z którego mogą spaść przedmioty, zwierzęta domowe, a nawet nasze dziecko. Należy więc w wielu sytuacjach zadbać o to, by miejsce to było dla nas i naszych pociech miejscem absolutnie bezpiecznym, w którym można oddawać się całymi dniami uciechom takim jak zabawy.  

Siatka zabezpieczająca dla kota

NOWOCZESNY DOM – BALKON Z SIATKAMI
    Dom, w którym na balkonie takie siatki są montowane zdecydowanie jest domem nowoczesnym. Dba się w nim o odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dom, w którym zostają zainstalowane takie siatki będzie miejscem znacznie bezpieczniejszym tak dla dzieci jak i zwierząt domowych. Również przedmioty dzięki takim siatkom nie wypadną poza balkon. Ma to olbrzymie znaczenie przede wszystkim w przypadku mieszkań w mieście, gdzie takie sytuacje są znacznie bardziej prawdopodobne, a wysokości duże. Każdy właściciel musi dbać o to, co znajduje się na jego balkonie i przypilnować tego by nic nie wypadło z niego w kierunku ulicy czy chodnika.

ZABEZPIECZENIE WIELOFUNKCYJNE NA TWÓJ BALKON
    Zabezpieczenie balkonu siatkami to rozwiązanie niezwykle ciekawe i przemyślane. Taka siatka na balkon posiada bowiem wiele ciekawych funkcji. Przede wszystkim to ochrona naszych dzieci i zwierząt domowych, ale nie można również nie wspomnieć o tym, że  siatki zabezpieczające balkon chronić nas będą przed siadaniem wielu ptaków na nim i sprawią tym samym, że również w tym względzie będzie się nam o wiele przyjemniej żyło.

Stawiamy jedynie na siatki ochronne na balkon renomowanego producenta. Dzięki temu w naszej ofercie widzisz najlepsze siatki, które są wykorzystywane na przykład w sporcie. Z pewnością więc mowa tu o całkowicie profesjonalnym zabezpieczeniu, które będzie przy odpowiednim montażu służyło długie lata w Twoim domu. Dobierz odpowiedni rozmiar oczka siatki i jej grubość i ciesz się bezpieczeństwem w swoim domu mając tak profesjonalnie zabezpieczony balkon.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny