Siatki na balkony

Ochrona siatkami balkonów, zabezpieczające siatki na wnęki balkonowe przed wypadnięciem.


Siatka na balkon

Na balkonach i tarasach często mogą pojawiać się zanieczyszczenia z dworu np. liście, a także ptaki czy nietoperze. Inwestycja w siatkę ochronną oraz jej montaż przy barierce zagwarantują Państwu skuteczne zapobieganie wspomnianym sytuacjom oraz zapewnią bezpieczeństwo dla wszystkich domowników.

Ochrona balkonów przed ptakami

Dzikie ptaki, gołębie, wróble, często przenoszą ze sobą różne pasożyty oraz pozostawiają po sobie nieczystości. Warto zabezpieczyć dom i mieszkanie przed różnego rodzaju robactwem, które może pojawić się wraz z ptakami na balkonie. Siatki dostępne są u nas w wielu wariantach, o różnych grubościach linki i średnicy oczek, a także w wielu kolorach. Jeśli posiadają Państwo w domu zwierzęta, prawdopodobne jest, że będą one chciały polować i bawić się z ptakami, szczególnie koty. Siatka ochroni nasze pupile przed wypadnięciem z balkonu oraz zapobiegnie wleceniu ptaka na teren balkonu i narażeniu stworzenia na kocie pazury i zęby.

Siatki na balkon odporne na każdą pogodę

Nasze siatki wykonujemy z bardzo dobrej jakości polipropylenu PP. Ten materiał świetnie sprawdza się na dworze, ponieważ jest odporny na niskie i wysokie temperatury. Nie uszkadza go woda, ani nie zmniejsza jego jakości. Siatki polipropylenowe wyróżniają się na tle wszystkich siatek, w skład w których wchodzi metal. Ten ulega korozji, która osłabia żywotność siatki, wygląda nieestetycznie oraz zostawia osad, który ciężko jest zmyć.

Siatki z polipropylenu wykorzystywane są także na stadionach, boiskach, a także w ogrodach, co samo świadczy o wytrzymałości i wielofunkcyjności siatki.

Siatki ochronne na każdy balkon i taras

Oferujemy Państwu w różnych rozmiarach. Nie muszą Państwo martwić się, że zakupiona siatka będzie za krótka, niewystarczająco wysoka, ponieważ to Państwo wybierają u nas dokładne wymiary siatki. Gwarantuje to dobre dopasowanie do każdego balkonu i tarasu, a dzięki kilku wariantom kolorystycznym mogą Państwo zakupić siatkę, która będzie najmniej widoczna, jeśli na tym Państwu zależy.


Siatka na balkon

Sznurkowa siatka na balkon

Siatki zabezpieczające na balkony stanowią estetyczne, ale jednocześnie delikatne, zabezpieczenie balkonów. Są solidne, ale także bezpieczne. Nie pozwalają na powstawanie szczelin, przez które mogłyby przedostać się woda lub drobne insekty.

Siatki ochronne na balkony to równocześnie zabezpieczenie dla wszystkich posiadaczy kotów. Dzięki nim zwierzę nie będzie mogło wydostać się z balkonu. Te produkty zapewniają bezpieczeństwo małym dzieciom – nie pozwalają na to, aby te przecisnęły głowy przez szczebelki balustrady, ani nie wyrzucały przez nie zabawek.

Żyłkowa siatka na balkon

Siatki ochronne na balkony są nie tylko łatwe w montażu, ale jednocześnie estetyczne. Dzięki specjalnie dobranym kolorom i rozstawowi oczek, nie są one bardzo widoczne. Nadają się do montowania zarówno wewnątrz balkonu, jak i na zewnątrz. Wtedy doskonale chronią wnętrze przed dostawaniem się dzikich ptaków do mieszkania lub domu.

Wszystkie oferowane przez nas siatki doskonale nadają się do zabezpieczania balkonów. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz zniekształcenia, a także wytrzymałością na takie niekorzystne czynniki pogodowe, jak: silny wiatr, mróz, czy opady.

Siatki zabezpieczające dla kotów dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Mogą być montowane na dowolną długość i rozmiar. Ze względu na wielkość oczka dysponujemy siatkami o parametrach: 20 mm, 45 mm, 50 mm, 80 mm , 100 mm, 120 mm i wiele innych. Wszystkie z nich dostępne są w wielu kolorach i o różnej grubości sznurka siatki.

Siatki zabezpieczające dzieci

Wraz z rozwojem dziecka i coraz większymi umiejętnościami chodzenia, wzrasta obawa rodziców o to, że nie będą w stanie zapewnić mu odpowiedniego stopnia bezpieczeństwa we własnym domu. W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju zabezpieczenia dla dzieci, oferujemy siatki ochronne dla dzieci.

Mogą one zostać wykorzystane na wiele sposobów: przede wszystkim jako element drzwiczek zapobiegających wydostaniu się malców na schody oraz siatki zabezpieczające małe dzieci przed wypadnięciem przez okno lub balkon.

Konstrukcja bramek ochronnych dla dzieci wymaga, aby pozwalały one na sprawowanie codziennej opieki nad maluchem. Ze względu na swoje właściwości konstrukcyjne oraz wysoką wytrzymałość produkowane przez nas siatki ochronne dla dzieci stanowią doskonałe zabezpieczenie przed ich wypadnięciem lub wybiegnięciem poza określony teren.

Podobnie siatki zabezpieczające montowane na balkon lub okno pozwalają na uniknięcie niebezpieczeństwa związanego z wypadnięciem lub nadmiernych wychylaniem się. Mocna, ale jednocześnie lekka, struktura zapewnia, że maluchy nie będą mogły się wychylać przez okno, ani wyrzucać z niego zabawek.

Wszystkie proponowane przez nas siatki wykonane są z materiałów, które zapewniają ich wytrzymałość na niekorzystne czynniki pogodowe takie, jak: silny wiatr czy mróz. Dzięki specjalnej konstrukcji oczek, siatki nie odkształcają się i nie są podatne na uszkodzenia.

Materiały zabezpieczające dla dzieci dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych: niebieskim, żółtym, popielatym, czarnym, białym i zielonym.

Osobom, które szczególnie cenią sobie estetykę, proponujemy siatki z szerszym rozstawem oczek.

siatki na balkony do zabezpieczenia zwierząt i dzieci


Zabezpieczenie balkonów siatkami

Wiele firm obecnych na rynku, w ciągu ostatnich lat wyspecjalizowało się w produkcji siatek ochronnych, a ich oferty są rozbudowane i dopasowane do wymagań każdego konsumenta. Profesjonalne siatki sportowe oraz zabezpieczenia dla placów budowy to już podstawa.
Dzięki znacznie częstszemu zastosowaniu siatek można w prosty sposób zwiększyć poziom ochrony domowników przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu mieszkania.
Siatki ochronne nadają się dla każdego posiadacza balkonów. Specjalnie dla tych klientów przygotowywane są wyjątkowe siatki balkonowe, które pełnią kilka bardzo ważnych funkcji. Przede wszystkim są materiałem chroniącym przed wypadnięciem - jest to niezwykle ważne w przypadku, gdy w domu znajdują się małe dzieci czy zwierzęta (szczególnie psy bądź koty). Dodatkowo, siatki balkonowe zapobiegają dostawaniu się na balkon niechcianego ptactwa i wszechobecnych gołębi, co szczególnie docenią mieszkańcy bloków. Siatki mogą również chronić przed wypadaniem kwiatków oraz zwiewaniem prania z balkonów.
Klienci posiadający dzieci powinni rozważyć zakup siatki służącej do montowania wewnątrz domu. Idealnie sprawdzą się przy zabezpieczeniu dziecięcego łóżeczka, a także łóżka piętrowego. Siatki ochronne można stosować także jako element ochronny na schodach, dzięki czemu chronimy dzieci przed ewentualnym upadkiem.

zamontowana siatka na balkon

Szara siatka na balkon  - popielata siatka na balkon

szara popielata siatka na balkon

Biała siatka na balkon

biała siatka na balkon

Beżowa siatka na balkon

Beżowa siatka na balkon

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny