Siatki na schody

Jak zabezpieczyć schody przed upadkiem?

Najlepsze zabezpieczenie klatki schodowej to zamontować siatki na schody!

Klatki schodowe niekiedy powinny być zabezpieczone siatką, zamontowaną przy barierce lub pomiędzy piętrami. Szczególnie jest to ważne w wysokich blokach mieszkalnych, przy bardzo stromych schodach, a także w budynkach w których mieszkają starsze osoby lub małe dzieci. Siatka do tego celu powinna być uszyta na miarę, a takie siatki Państwu zapewniamy. Po podaniu nam dokładnych wymiarów miejsca – odległości od barierek do sufitu i długości fragmentów, na które chcą Państwo podzielić schody (lub nie) możemy stworzyć specjalnie dopasowaną siatkę do danej klatki schodowej.
Siatka powinna być zaprojektowana tak, aby uniemożliwić spadnięcie osób ze schodów, oraz zbytnie wychylenie przez barierkę. Jej oczka muszą być na tyle duże, aby można było złapać się jej, w przypadku utraty równowagi, aby nie spaść ze schodów.


Siatki zabezpieczające schody i całe klatki schodowe

Siatki produkowane i sprzedawane przez naszą firmę sprawdzają się wszędzie tam, gdzie należy dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo. Takimi miejscami są np. schody, klatki schodowe, balkony.

Siatka mocowana do poręczy i barierek

Siatki zabezpieczające powinny być mocowane profesjonalnie, aby zapewnić ochronę przed wypadnięciem. Nasza firma oferuje montaż siatek oraz doradztwo w kwestii montażu. Źle zamontowana siatka może skutkować tragicznym wypadkiem. Przymocowanie siatki do barierek przy schodach, balustrad, poręczy gwarantuje, że nie stanie się krzywda żadnej osobie, zwierzęciu, a także przedmioty nie wylecą poza obręb schodów.


Polipropylenowa siatka na schody

Nasza firma produkuje siatki wykonane z polipropylenu – tworzywa sztucznego, który charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością na wszelkie uderzenia, wysokie i niskie temperatury, wodę i środki chemiczne. Dobrze zamontowane, będą służyć Państwu latami i zapewnią bezpieczeństwo.

Siatki ochronne na schodach w miejscach publicznych

Schody w punktach publicznych czasami bywają bardzo zatłoczone. W centrach handlowych, szkołach, dużych przedszkolach można zobaczyć całe kolejki ustawiające się na schodach. Kiedy ludzie, czy to dzieci czy dorośli, spieszą się, mniejszą uwagę zwracają na to, co dzieje się dookoła nich. W takich miejscach sprawdzi się siatka ochronna zamontowana pomiędzy piętrami lub przymocowana do barierek przy schodach. Jest to dobre rozwiązanie dla właścicieli placówek użytku publicznego, dyrektorów szkół i przedszkoli.


Estetyczne siatki przy schodach

Nasze siatki, wykonane metodą bezwęzłową, oferujemy Państwu w kilku różnych kolorach. Zdajemy sobie sprawę, że siatka czasami pojawia się w gospodarstwach domowych lub w miejscach publicznych, w których istotny jest wystrój. W naszym katalogu znajdą Państwo kilka możliwości kolorystyki siatek, aby mogły one jak najlepiej wpasować się do Państwa mieszkań, ogrodów, czy placówek, które Państwo prowadzą. Utrzymanie estetycznego wyglądu można zachować, dzięki temu, że siatka nie ulega korozji, a także można ją swobodnie czyścić.

Siatka na schody

W naszej ofercie posiadamy niezwykle praktyczne siatki zabezpieczające schody. Produkty te mogą być stosowane zarówno w domu jak i w obiektach przemysłowych. Nasze siatki doskonale sprawdzą się w przypadku balustrad, poręczy oraz schodów domowych, a także klatek schodowych w bloku. Gęste, stosunkowo grube oczka sprawią, że nasze dziecko będzie w pełni zabezpieczone przed ewentualnym upadkiem.

Siatki na schody sprawdzą się także w obiektach przemysłowych. Prezentowane przez nas produkty stanowią doskonałe zabezpieczenie schodów przeciwpożarowych, strzelistych i wąskich klatek schodowych, schodów w biurowcach oraz wieżowcach etc. Te praktyczne rozwiązanie uchroni nas przed ewentualnym upadkiem z dużej wysokości.


Przeznaczenie siatek na schody:

 • Siatka osłonowa na schody
 • Siatka ochronna na barierki schodów
 • Siatka zabezpieczająca całe klatki schodowe

siatki do zabezpieczenia schodów i klatek schodowych

siatki na schody, zabezpieczenie schodów i klatek schodowych

zabezpieczenie klatek schodowych siatki na schody

siatki na schody zewnętrzne, zabezpieczenie klatek schodowych

siatki do zabezpieczenia klatki schodowej przed upadkiem

zabezpieczenie wnęki klatek schodowych poprzez zastosowanie siatki

zabezpieczenie wschodów poprzez zastosowanie siatki

Wymiary:

Siatki na schody dostępne są w standardowych wymiarach:

 • 2x2 cm
 • 4,5x4,5 cm
 • 5x5 cm
 • 8x8 cm
 • 10x10 cm
 • 12x12 cm

Grubość:

Siatka na schody dostępna jest w następującej gramaturze:

 • Grubość 2 mm
 • Grubość 3 mm
 • Grubość 4 mm
 • Grubość 5 mm

Kolor:

W naszym asortymencie posiadamy szereg praktycznych kolorów, które idealnie sprawdzą się zarówno w domach, blokach, na klatkach schodowych, jak i w obiektach przemysłowych – w fabrykach, halach, zakładach pracy:

 • Zielony
 • Biały
 • Beżowy
 • Czarny
 • Niebieski
 • Żółty
 • Szary/Popielaty

Prezentowane przez nas siatki na schody wykonane zostały z solidnego, trwałego i odpornego na szeroko pojęte urazy mechaniczne tworzywa. Nasze produkty mogą być stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, bez szkody, że warunki atmosferyczne naruszą ich strukturę.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny