Siatki na ogródek - siatki ochronne i zabezpieczające

Siatki stosowane na ogrody i ogródki działkowe

  • Siatki grodzące ogródki działkowe
  • Siatka zabezpieczająca basen
  • Siatka na oczko wodne
  • Siatka do trampolin
  • Siatki na rośliny - do wspinania się i obrastania przez rośliny - żywopłoty

Odpowiednia ochrona ogrodu jest jeszcze łatwiejsza razem z naszymi siatkami Bagan. Oferujemy Państwu siatki przeznaczone do montażu w ogrodach, na tarasach, również na ogródkach działkowych – wszędzie tam, gdzie ważna jest wysoka jakość. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży, stosowaniu starannie dobranych surowców i zaawansowanych technologii produkcyjnych jesteśmy w stanie oferować klientom siatki zabezpieczające o tak dobrych parametrach użytkowych i estetycznym wyglądzie.

Nasze siatki ochronne przeznaczone do ogrodów mają wszechstronne zastosowanie. Mogą być one wykorzystywane między innymi jako siatki na rośliny – zamontowane przy ścianach budynku, przy altance czy też w miejscu, gdzie chcą Państwo stworzyć przegrodę, mogą służyć jako podpora dla roślin pnących oraz do tworzenia żywopłotów. Również nasze siatki mogą być używane do grodzenia ogródków działkowych i zabezpieczania upraw przed szkodnikami oraz uszkodzeniami.

Oprócz ochrony i podpory roślin nasze siatki mogą być również stosowane w innych celach w ogrodach. Polecamy ich stosowanie przede wszystkim do ochrony basenów oraz oczek wodnych – siatki o najmniejszych oczkach będą chroniły lustro wody przed małymi zwierzętami, te o większym rozstawie oczek również posłużyć mogą do ochrony przed dziećmi – w ten sposób Państwa ogród stanie się jeszcze bezpieczniejszym miejscem. Nasze siatki mogą być również stosowane w celu odgrodzenia trampoliny oraz innych obiektów małej architektury.

Siatki ochronne do ogrodów Bagan produkowane są z polipropylenu PP oraz z polietylenu PE – są one dzięki temu bardzo wytrzymałe, trwałe, jednocześnie nie stanowią zagrożenia dla roślin oraz zwierząt, ponieważ są miękkie i elastyczne. Są one dostępne w wielu wariantach do wyboru, dlatego mogą Państwo dopasować je do celu oraz miejsca montażu. Nasze siatki są dostępne w różnych wariantach wielkości oczek oraz grubości sznurka. Jesteśmy w stanie wykonać je w dowolnym wymiarze, także niestandardowym. Również oferujemy je w kilku różnych kolorach, między innymi zielonym, szarym, beżowym czy czarnym, które najlepiej nadają się do ogrodów, ponieważ nie odróżniają się na tle roślinności.


Siatki na rośliny pnące - siatka zastosowana do pnących roślin

Zastosowanie siatek ochronnych na Twoim ogrodzie

Siatki zabezpieczające mają szerokie możliwości zastosowania. Jeżeli ogród jest tworzony z myślą o miejscu zabaw dla dzieci, to siatki mogą okazać się doskonałym zabezpieczeniem terenu dla najmłodszych. Za pomocą siatki zabezpieczającej możemy między innymi odgrodzić teren zabawowy od grilla czy paleniska. Dzięki czemu upewnimy się, że dzieci podczas zabawy nie wbiegną wprost na żarzące się węgielki. Dodatkowo, jeżeli dzieci mają do zabaw ustawioną na ogrodzie trampolinę, siatka do zabezpieczenia jej może okazać się idealną ochroną przed licznymi wypadkami podczas skakania, a co się z tym wiąże – skaleczeniami, a nawet złamaniami kości.

Ponadto, siatki zabezpieczające można stosować do osłonięcia oczek wodnych czy basenów. Dzięki nim, nie tylko uniemożliwimy wpadnięcie dziecka do wody, ale także osłonimy przed dzikimi kotami, czyhającymi na nasze rybki hodowlane, znajdujące się w oczku wodnym. Pełnią także funkcję ochronną przed wpadaniem różnego rodzaju zanieczyszczeń, np. gałęzi czy liści do wody.

Siatki zabezpieczające, wykonane z najwyższej jakości tworzywa możemy z powodzeniem zastosować do stworzenia hamaku na nasz ogród. Dzięki czemu umilimy sobie chwile relaksu na świeżym powietrzu. Siatki do zabezpieczeń, wykonane z mniejszej średnicy oczek, o odpowiedniej grubości i rozciągliwości zapewnią wieloletnią eksploatację.

Natomiast jeśli nasz ogródek jest podzielony na część rekreacyjną i część uprawną, siatki zabezpieczające mogą być wykorzystane do odgrodzenia jednej przestrzeni od drugiej. Mogą być także stosowane jako podstawa do porostu roślin pnących.

Siatki zabezpieczające, wykonane z polipropylenu lub polietylenu mogą być wykorzystywane na wiele innych sposobów, zaś materiały z jakich są produkowane zapewniają wieloletnią trwałość, nie stanowią zagrożenia dla roślin ani zwierząt. Produkowane są na indywidualne życzenie klienta, co do długości, szerokości, średnicy oczek i grubości sznurka. Co więcej, są elastyczne i miękkie, a ich odpowiednie zamontowanie gwarantuje estetyczny wygląd Twojego ogrodu.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny