Siatki bagażowe

Siatki do bagażnika samochodowego

Nasze bagaże nie tyle bywają, co są dla nas zawsze bardzo cenne. Niestety, w trakcie transportu nie trudno o uszkodzenia. W przypadku transportu publicznego nie mamy większego wyboru, bowiem to przewoźnik odpowiada za nas bagaż.

Jeśli jednak w grę wchodzi podróż własnym środkiem transportu można zadbać o to, by nasz bagaż przetrwał cało i zdrowo nawet długą podróż. W tym celu warto zainwestować w siatki bagażowe. Spełniające funkcje ochronne, utrzymujące poszczególne rzeczy na miejscu, a do tego pozwalające na większy porządek w bagażniku samochodowym bądź w innym miejscu.

Dostępne siatki wykonane zostały z poliuretanu oraz polipropylenu. To materiały, dzięki którym siatka zyskuje na elastyczności. Dopasowuje się do wielkości umieszczonego pod nią bagażu i zabezpiecza go. Po wyjęciu bagażu, wraca do swojego naturalnego kształtu, nie ma zatem ryzyka odkształcenia i rozciągnięcia, co skutkowałoby koniecznością dokonania nowego zakupu. Jeśli jednak chcemy zainwestować w kolejną siatkę bądź poprzednia ma za sobą już sporo przejść i lat, będzie to zakup stosunkowo tani, w porównaniu do tego, jak wiele oferuje. Siatka wykonana z wcześniej wymienionych materiałów jest odporna na działanie substancji chemicznych, różnego rodzaju czynników, w tym warunków atmosferycznych, nawet ekstremalnych. Do tego radzi sobie ze znacznymi obciążeniami.

Klient może wybrać dowolny rozmiar, ponieważ siatki szyte są wedle podanych parametrów. Ponadto, istnieje możliwość dopasowania grubości sznurka i wielkości oczek.
Dla uzyskania pożądanego efektu wizualnego oraz maksymalnej estetyki można zdecydować się na sznurek w jednym z dostępnych kolorów. Siatka nie podlega wybarwieniom i nie blaknie, stąd wybrana barwa będzie intensywna przez cały czas użytkowania w równym stopniu.

Spośród dostępnych sposobów na ochronę bagażu w samochodach, innego rodzaju pojazdach i nie tylko, najlepiej sprawdza się siatka. Wykonana metodą bezwęzłową dla maksymalnej wytrzymałości lub węzłową, w zależności od potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, wyboru pożądanych parametrów i zyskania siatki ochronnej bagażowej, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Kolorowe, trwałe, tanie, bezpieczne, elastyczne, wysokiej jakości rozwiązanie, o wielu zastosowaniach, spełniające niezbędne wymogi.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny