Siatki do bagażnika

Siatki do zabezpieczenia przedmiotów w bagażniku

Bagażnik samochodowy to miejsce, które potrafi pomieścić naprawdę wiele. Nawet mała przestrzeń daje spore możliwości, jeśli zostanie ona odpowiednio zaaranżowana. Podobnie rzecz przedstawia się w przypadku rowerowego bagażnika, którego przestrzeń można nieco powiększyć lub też sprawić, że niekształtne bądź nieciekawe pod względem gabarytów przedmioty, zostaną odpowiednio zabezpieczone, a przede wszystkim dadzą możliwość zabrania ich ze sobą.

W swojej ofercie posiadamy siatki idealnie nadające się do bagażników. Świetny sposób na utrzymanie porządku, wygospodarowanie miejsca, a także zabezpieczenie przedmiotów, narzędzi bądź zakupów, które są łatwe do uszkodzenia, jeśli będą swobodnie przemieszczały się w bagażniku podczas jazdy. Dodatkowo, dzięki siatce, można oddzielić przestrzeń, w której znajdą się na przykład akcesoria samochodowe, muszące pozostać w samochodzie przez cały czas od przestrzeni, gdzie na przykład umieszczamy zakupy. Taka siatka wykonana w odpowiednim rozmiarze, może również pomóc w utrzymaniu przewożonych rzeczy na rowerze. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, bardzo proste w zastosowaniu oraz montażu. Nie wymagające instrukcji obsługi, a jedynie zakupu zestawu montażowego, w zależności od wielkości wybranej siatki, jej parametrów oraz pojazdu, w którym ma znaleźć swoje miejsce.

Klienci mogą wybrać również grubość i kolor sznurków oraz wielkość oczek. Całość jest więc estetyczną, może wyglądać ciekawie ze względu na kolor, a efekt ten będzie trwał przez długi czas, bowiem wykonanie z polipropylenu oraz polietylenu gwarantuje odporność na wybarwienia, blaknięcie, działanie różnego rodzaju substancji, czynników zewnętrznych, a także warunków atmosferycznych. Jeśli dojdzie do ewentualnego zabrudzenia, nie ma problemów z wyczyszczeniem zakupionej siatki. Materiały służące do jej wykonania gwarantują wysoką wytrzymałość, nawet w przypadku sporych obciążeń i rozciągania. Nie dochodzi do przerwań czy też przetrać, a jeśli z jakiegoś powodu siatka nieszczęśliwie ulegnie uszkodzeniu, zakup nowej jest tak naprawdę niewielkim wydatkiem. Oferowane siatki to najlepszy sposób na zorganizowanie bagażnikowej przestrzeni. Ekonomia, estetyka, wytrzymałość, prostota, a jednak jakość, która przekłada się na maksymalne zadowolenie z użytkowania. Wystarczy wybrać pożądane parametry i cieszyć się porządkiem w bagażniku oraz zabezpieczeniem, na przykład zakupów.

 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny