Siatki do hokeja na lodzie

Siatki na bramki do hokeja profesjonalne


Proponujemy stworzenie doskonałych jakościowo siatek, które kompleksowo pozwolą na wyposażenie boiska do hokeja na lodowisku. To miejsce, które wymaga naszej niesamowitej odpowiedzialności i dbałości o takie szczegóły. Oferta stworzona została z myślą o osobach, które cenią sobie bezpieczeństwo na stadionach hokejowych i lodowiskach i właśnie o te obiekty muszą zadbać. Pomożemy w dobraniu odpowiedniego typu siatek i zamontujemy je na miejscu w sposób należyty.

Siatki na bramki do hokeja

W hokeju siatka na bramce stanowi jeden z najważniejszych elementów i nie powinniśmy go w żadnym wypadku lekceważyć. Siatki na bramki powinny być wykonane z solidnego materiału, który uniemożliwi wylecenie poza bramkę rozpędzonemu do niebotycznych prędkości krążkowi. Zabezpieczenie bramek to kluczowa sprawa i nie możemy sobie pozwolić w niej na żadne niedoskonałości. Siatki z polipropylenu na bramki do hokeja stosowane są na całym świecie powszechnie i spełniają wszystkie swoje zadania, chroniąc otoczenie przed niebezpiecznym krążkiem. Siatka znosi również niskie temperatury i wilgotność, czyli czynniki, które powszechnie występują na obiektach sportowych do hokeja.

Siatki do hokeja

Siatki do hokeja dobieramy zgodnie z zasadami tej dyscypliny sportowej, tak by spełniały one wszystkie rygorystyczne wytyczne jeżeli chodzi o ten element. Dodatkowo staramy się doradzić w kwestii grubości siatek ochronnych i rozmiaru ich oczek. Wszystko po to, by finalnie dotarł do Państwa produkt, który jest szyty na miarę i dostosowany do wymogów gry w hokeja i specyfiki danego miejsca.

Mocne siatki na bramki hokejowe, a także siatki na bandy, siatki ochronne na lodowisko i boisko hokejowe, to pełna gwarancja, że obiekt sportowy będzie w pełni funkcjonalny i oczywiście całkowicie bezpieczny w czasie rozgrywania zawodów sportowych w tej dyscyplinie. Postaw na solidne rozwiązania i wybierz siatki renomowanego producenta, wykonane na konkretny wymiar, zgodne z obowiązującymi przepisami w tej dyscyplinie sportowej.

Siatki na bramki do hokeja

Profesjonalizm to jedna z podstawowych cech, która wyróżnia naszą firmę. Wszystko, co robimy, skoncentrowane jest na potrzebach i wymogach współczesnego klienta oraz wpisuje się w standardy konkretnych dyscyplin sportu. Hokej to sport, który zyskuje coraz większą popularność w naszym kraju. Staje się jedną z form spędzania wolnego czasu, jak również realizowaniu swoich pasji. BAGAN przyczynia się do rozwoju sportu w Polsce poprzez dostarczanie wysokiej jakości siatek, dzięki którym gra i czas spędzony na lodowisku jest jeszcze większą przyjemności i dostarcza zawodnikom nie tylko satysfakcji z osiąganych sukcesów ale również mnóstwo radości.


Siatki do hokeja na lodzie- mocne i niezawodne

Krążek do hokeja pomimo swoich małych rozmiarów potrafi osiągać duże prędkości. Uderzając w siatkę bramki, naraża ją na działanie dużej siły, a więc powoduje, że z biegiem czasu staje się ona słabsza i mniej odporna na zniszczenia. Uwzględniając to, postanowiliśmy stworzyć takie siatki do bramek, które w maksymalny sposób wydłużą czas ich użytkowania. Kluczem do sukcesu jest materiał, czyli w tym przypadku poliamid- mocny i odporny na uderzenia. Postawiliśmy na produkcję metodą bezwęzłową, co również przyczynia się do wydłużenia czasu ich użytkowania. Bramki do hokeja powinny mieć kolor biały, z czego również nie zrezygnowaliśmy. Wybraliśmy również najlepszą wielkość oczek- 40 x 40 mm lub 30 x30 mm. Dopasowujemy szerokość i wysokość siatki odpowiednio do wymiarów bramki, a więc 1,83 x 1,22 m. Zapewniamy również solidny montaż i wymianę siatek do bramek. Odpowiednie, profesjonalne założenie siatki również wpływa na długość użytkowania. Niekiedy pomimo dobrego tworzywa, z jakiego jest wykonana, nie spełnia podstawowych wymagań i bardzo szybko ulega zniszczeniu. Aby uniknąć takich problemów i zwiększyć szanse na efektywną grę, zdecydowaliśmy się na świadczenie kompleksowych usług od produkcji siatek do ich montażu.

Siatki na bramki do hokeja


Siatki są wykonane z poliamidu bezwęzłowego, koloru białego, wielkość oczka 40 x 40 mm lub 30 x 30 mm.

Charakterystyka szerokość: 1,83 m
wysokość: 1,22 m
głębokość: 0,6/1,12 m
wielkość oczka: 40 mm lub 30 mm

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.


Siatki na lodowisko

 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)