Siatki na bramki 7,5 x 2,5 m

Siatki na bramki do piłki nożnej - 7,32 x 2,44


Siatki na bramki 7,32 x 2,44 - piłka nożna

Siatki w piłce nożnej są wykorzystywane na wiele sposobów. Zwykle oczywiście to siatki na bramki, ale są również potrzebne do ochrony na obiektach sportowych, zarówno tych mało profesjonalnych, jak również stojących na absolutnie najwyższym poziomie. Nasze siatki są stosowane powszechnie w sporcie na każdym poziomie i w wielu klubach piłkarskich z najwyższego szczebla znajdują się właśnie nasze produkty.

Siatka na bramkę – piłka nożna

    Produkujemy wymiarowe i zgodne z zasadami gry siatki na bramkę, które dostosowane są do wymogów licencyjnych i wszelkich innych zasad, które w piłce nożnej muszą być w tym względzie respektowane. Dodatkowo pomagamy w wykonaniu pomiarów bramki, bowiem rozmiar siatki będzie różny w zależności od sposobu, w jaki będziemy ostatecznie chcieli ją zamontować i głębokości samej bramki.

Siatka ochronna – hala i obiekty plenerowe

    Siatki w piłce nożnej to również profesjonalna ochrona przed niebezpiecznymi sytuacjami. To między innymi siatki na piłkochwyty, a także ochronne siatki wielofunkcyjne i zabezpieczenia na konkretne miejsca naszego boiska. Nie można zapomnieć również w przypadku mniejszych obiektów o ogrodzeniach boisk, które znacznie wpłyną na komfort użytkowania naszego obiektu. Takie siatki również dostarczymy.

Posiadamy spore doświadczenie, którym z przyjemnością się z Państwem podzielimy. Doradzimy w każdej kwestii. Od spraw pomiarowych, poprzez dobranie odpowiedniego rozmiaru oczek siatki i grubości sznurka, skończywszy na kwestii montażu. Te prace również możemy wykonać we wskazanym miejscu, gwarantując jednocześnie w pełni profesjonalne wykonanie całości prac bez narażania na żadne dodatkowe koszty i trudności.

Siatki wykonujemy z przędzy polipropylenowej o zróżnicowanej grubości i dostosowanych do konkretnych wymagań oczkach, które mogą wynosić od 2x2cm, do nawet 12x12cm. Każda z takich siatek posiada swoje specyficzne cechy i właściwości. Z przyjemnością o nich opowiemy i doradzimy w jaki sposób wykonać odpowiednie zabezpieczenia siatkami sportowymi na Państwa obiekcie.

Siatki na bramki 7,5 x 2,5

Siatki na bramki do piłki nożnej mają dokładny wymiar 7,32 m szerokości, a wysokość 2,44 m. Przyjęło się że szukamy tego samego wymiaru lecz opisywany w zaokrągleniu wielkości siatki na bramki, i dla tego wymiar podajemy 7,5 x 2,5 m. Siatki na bramki 7,5 X 2,5 m do piłki nożnej przeważnie są bez tylnych  łuków i poprzeczek, a naciągane są na odciągi do siatek umiejscowionych tuż za bramką. Wtedy głębokości siatki na bramce 7,5 x 2,5, u dołu i góry są takie same i wynoszą 2 m. Zdarzają się bramki piłkarskie które mają tylne łuki lub pałąki przymocowane do tylnej części słupków braki i wtedy stosuje się siatkę o różnej głębokości u góry i doły, gdzie dół siatki po szerokości też musi być dopięty do dolnej poprzeczki, lub jak to zwykle bywa na boiskach do gry w piłkę nożną, że siatki są mocowane bezpośrednio za pomocą szpikulców ( metalowych lub aluminiowych śledzi )  do podłoża boiska.


Siatki na bramki; stadiony i boiska piłkarskie

Siatki na bramki 7,5 x 2,5

Piłka nożna to sport, który towarzyszy nam od wielu lat. Jest uwielbiany szczególnie przez męskie grono, a młodzi chłopcy już w wieku trzech lat stawiają swoje pierwsze kroki na boisku. To sprawia, że wymagania w stosunku do kompleksów sportowych są coraz większe, a zaspokojenie tych potrzeb nie zawsze stanowi priorytet dla właścicieli boisk do piłki nożnej. Założenie, że do gry wystarczy boisko, dwie bramki i piłka to zbyt mało, żeby myśleć o zapewnieniu najlepszych warunków tym chłopcom, od których w przyszłości wymaga się osiągania największych sukcesów dla naszego kraju.

Siatki na bramki 7,5 x 2,5


Siatki piłkarskie na bramki

Siatki na bramki 7,5 x 2,5

Siatka na bramkę, czyli miejsce, które jest narażone na największe zniszczenia. W przypadku boisk treningowych to właśnie ono każdego dnia narażone jest na ataki mocnych uderzeń piłki nawet kilkaset razy. Nieodpowiednio dobrana siatka, której materiał jest mało solidny i trwały to inwestycja na krótki okres. Trzeba mieć świadomość, że po kilku treningach siatka zacznie się przecierać i zaczną powstawać w niej widoczne dziury, przez które następnie może przelatywać piłka. To na pewno nie jest korzystne dla piłkarzy, ale również zagraża bezpieczeństwu osób, które znajdują się w pobliżu boiska. My znaleźliśmy proste, ale skuteczne rozwiązanie.

Siatki na bramki 7,5 x 2,5


Wymiary siatki na bramki na bramki pełnowymiarowe

Siatki na bramki 7,5 x 2,5

Siatki, które proponujemy, szyte są z polipropylenu i odpowiadają normie EN 748, czyli dotyczącej wymagań w stosunku do bramek przeznaczonych do gry w piłkę nożną. Wymiary siatki:

  • szerokość: 7,50 m;
  • wysokość: 2,50 m;
  • głębokość: 0,8/1,5 m lub 2,0/2,0 m;
  • wielkość oczka: 120 mm.

Dostępne są również siatki o nieco mniejszych rozmiarach 7,32 x 2,44, które również spełniają wymagania dotyczące tej dyscypliny sportu.


Parametry siatki na bramki na bramki ligowe i turniejowe

Siatki na bramki 7,5 x 2,5

Wszystkie siatki na bramki 7,32x2,44 - 7,5 m x 2,5 m: są szyte z polipropylenu odpowiadają normie EN 748

Bramki piłkarskie szerokość: 7,50 m
wysokość: 2,50 m
głębokość: 0,8/1,5 m lub 2,0/2,0 m
wielkość oczka: 120 mm

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.


Produkcja i szycie na wymiar siatek na bramki (dowolne wymiary).

Siatki na bramki 7,5 x 2,5 m

Siatki na bramki 7,5 x 2,5 m

SIATKI NA BRAMKI DO PIŁKI NOŻNEJ

Siatki na bramki 7,5 x 2,5 m

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)