Siatki bezpieczeństwa

Siatki do ochrony i zabezpieczenia na obiektach budowlanych i przemysłowych

Bezpieczeństwo jest bez wątpienia pojęciem o szerokim znaczeniu, na jego temat mówi się nieustannie, w wielu okolicznościach, a tym bardziej, jeśli dochodzi do zdarzeń spowodowanych nieuważnością.

W wielu miejscach ważne jest zapewnienie asekuracji na najwyższym poziomie, ale standardowe rozwiązania nie mają racji bytu bądź ich ceny potrafią być zbyt wysokie. Doskonałą alternatywą, uniwersalnym, a jednocześnie elastycznym - pod względem zastosowań rozwiązaniem - jest siatka służąca do ochrony. To możliwość zastosowania w wielu miejscach, w zależności od potrzeb. Siatki szyte są na wymiar, Klient może zatem podać praktycznie dowolną szerokość, długość czy też wysokość. Wybrać spośród oferowanych grubości oraz kolorów sznurków, jak i wielkości oczek i rodzajów splotu. Największą wytrzymałością charakteryzują się siatki wykonane bezwęzłowo, ale i dobrze sprawują się węzłowe wykonania, w pewnych okolicznościach i miejscach. Do konstrukcji takowych służą poliuretan oraz polietylen, które czynią siatkę elastyczną. Co więcej, znoszącą duże obciążenia, nawet ekstremalne, dlatego doskonale chroniącą przed upadkami, zarówno ludzi, przedmiotów i narzędzi. Elastyczność nie oznacza jednak odkształcania się. Pod upadku i zdjęciu z siatki przedmiotu bądź narzędzia, konstrukcja powraca do swojego kształtu i znów oferuje ten sam poziom bezpieczeństwa. To trwałość przez długie lata użytkowania, a przy tym ekonomiczne rozwiązanie, bowiem stosunkowo tanie, w porównaniu do tego, jak wiele oferuje. Siatki bezpieczeństwa nie są podatne na działanie wszelkiego rodzaju warunków pogodowych, mogą być więc stosowane na zewnątrz przez cały rok. Doskonale spełniają swoje funkcje również wewnątrz obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych i wszelkiego innego rodzaju.


Siatki ochraniające ludzi i zabezpieczające przedmioty oraz towar

Wybór koloru oferowanego sznurka to możliwość uzyskania pożądanego efektu wizualnego, a przy tym wyjątkowa estetyka. Siatki bezpieczeństwa odporne są nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również działanie substancji chemicznych, zatem sprawdzą się na budowach, w magazynach, halach produkcyjnych, a także jako ochrona kontenerów oraz wielu innych. Fizjologicznie obojętne, trwałe, odporne na przetarcia oraz uszkodzenia mechaniczne, nie podlegające odbarwieniom. Nadto, łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy zwalczyć zabrudzenie z zastosowaniem strumienia wody pod ciśnieniem. Stuprocentowa ochrona na najwyższym poziomie.

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny