Siatki do siatkówki

Profesjonalna siatka do siatkówki - można zamawiać na wymiar


Siatkówka halowa w naszym kraju jest dyscypliną niezwykle popularną. Boiska do tej gry znajdują się zarówno w wielu obiektach sportowych, jak również w zasadzie w każdej szkole, nie tylko o profilu sportowym. Siatki sportowe do siatkówki halowej są rozwiązaniem niezbędnym i potrzebnym. W każdym wypadku zainstalowanie takich siatek pozwala na lepszy komfort gry. W przypadku, gdy mowa o samej siatce do gry jest ona elementem koniecznym do rozgrywania zawodów sportowych w tej dyscyplinie.

Siatka do zawieszenia na hali

Siatka sportowa do siatkówki halowej posiada konkretną specyfikację w kwestii jej koloru, sposobu zawieszenia, rozmiaru oczek i grubości sznurka, z jakiego może być wykonana. Wszystkie nasze siatki do tego celu są dostosowane w ten sposób, by spełniały wymogi i normy sportowe. Siatki nasze tworzone są z polipropylenu, który przy odpowiednim naciągnięciu i poprawnym założeniu siatki spełni wszystkie wymagania. Wiele zawodów na najwyższym szczeblu w tej dyscyplinie sportowej jest rozgrywanych właśnie z użyciem siatek polipropylenowych, które obecnie uchodzą za najsolidniejsze do tego typu zastosowań.

Dodatkowe siatki ochronne sportowe

Każda hala może zostać dodatkowo wyposażona w nasze siatki w celu ochrony, na przykład okien, ścian czy też sufitów przed zniszczeniami. To również typowe i powszechnie w sporcie wykorzystywany rodzaj zabezpieczeń, który gwarantuje jakość i niezbędną wytrzymałość, pozwalającą na znacznie swobodniejsze rozgrywanie zawodów sportowych w siatkówkę halową.

Siatki przygotowujemy na zamówienie – zarówno zabezpieczające jak i te do gry są tworzone na bieżąco ze świeżego materiału. Dzięki temu otrzymują państwo produkt szyty na miarę. I to dosłownie. Siatki są wykonane z należytą starannością, w sposób zgodny ze sztuką i poprawny technicznie.

Polipropylen jest materiałem, który znosi wielkie obciążenia fizyczne i mechaniczne, a także promieniowanie słoneczne, wilgoć i wiele innych, naturalnych czynników. Dzięki temu siatka taka będzie nam służyła długimi latami w sposób niezawodny.

Siatki do siatkówki

Mocne i wytrzymałe siatki do siatkówki

Tak samo, jak w sporcie, również wewnątrz naszej firmy, są pewne określone zasady. Siatki przez nas wykonywane muszą być mocne, odporne na zniszczenia i intensywną eksploatację oraz spełniać wymogi zarówno klientów, jak również konkretnej dyscypliny sportu. Siatki do siatkówki halowej są jednym z elementów naszej oferty i są one wykonywane z wielką starannością tak, aby jak najdłużej służyły zawodnikom na boisku.


Profesjonalne siatki do siatkówki halowej

Siatka do siatkówki

Oprócz wiedzy technicznej nasi eksperci muszą posiadać również wiedzę teoretyczną na temat siatek, jakie stosowane są w konkretnym sporcie. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć dla naszych klientów taką siatkę, która w 100% będzie odpowiedzią na ich potrzeby oraz potrzeby osób, które będą z nich korzystały.

Siatki do siatkówki - zaczep do siatki

Siatki do siatkówki halowej wykonujemy z polipropylenu metodą bezwęzłową. Charakteryzują się one dużą wytrzymałością i odpornością na uderzenia oraz działanie dużej siły. W ten sposób możemy zapewnić klienta o możliwości długiej eksploatacji produktu, a więc pozwolić mu na oszczędność czasu i pieniędzy. Siatki są koloru czarnego, górna krawędź została obszyta białą taśmą, a dolna wzmocniona linką polipropylenową. W przypadku siatek turniejowych zarówno krawędź górna, jak również dolna obszywane są taśmą. Napinanie siatki odbywa się przy pomocy sznurka, linki stalowej powleczonej PCV lub linki Kewlarowej, co zależy od indywidualnych upodobań naszych klientów oraz miejsca wykorzystania siatki.


Siatka do gry w siatkówkę

Nasze siatki spełniają normę EN 1271, która zawiera określone wymagania funkcjonalne i wymagania bezpieczeństwa dla sprzętu do gry w siatkówkę i dotyczy dwóch typów i trzech klas sprzętu do siatkówki, który stosowany jest zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak również na obszarze otwartym. Jest to potwierdzeniem jakości naszych produktów oraz pozwala naszych klientów zaufać świadczonym przez nas usługom. Siatki do siatkówki halowej są przez nas produkowane na dowolny wymiar.

Siatki do siatkówki


Wymiary siatki do siatkówki halowej

Siatki do siatkówki
Charakterystyka
długość: 9,50 m
wysokość: 1,00 m
wielkość oczka: 100 mm
kolor: czarny


Parametry siatki do siatkówki halowej

Siatki do siatkówki są wykonane z polipropylenu bezwęzłowego, koloru czarnego, wielkość oczka 100 x 100 mm. Górna krawędź siatki jest obszyta taśmą, boki i dolna część są wzmocnione linką polipropylenową i obszyte (w siatkach turniejowych górna i dolna krawędź jest obszyta taśmą). Siatka jest napinana za pomocą sznurka, linki stalowej powleczonej PCV lub linki Kewlarowej.
- SIATKI odpowiadają normie EN 1271

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.

Siatki do siatkówki - naciąg do siatki

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)