Siatki do unihokeja

Siatki na bramki do unihokeja i hokeja na trawie


Oto propozycja dla wszystkich osób, które zarządzają halami sportowymi, gdzie rozgrywa się zawody w unihokeja. Zamontowanie odpowiednich siatek na bramkach, ale również w otoczeniu pola do gry sprawi, że miejsce to stanie się znacznie bardziej profesjonalne, a co najważniejsze – bezpieczniejsze. Unihokej jest dyscypliną z roku na rok popularniejszą, zwłaszcza w przypadku młodzieży szkolnej i to głównie właśnie szkołom dedykujemy kompleksowe rozwiązania w kwestii siatek do unihokeja.

Siatka – bramki do unihokeja

Siatka na bramki do unihokeja to najważniejszy element boiska do gry. Zdecydowanie nie możemy zainstalować siatki słabej, nieodpowiednio dobranej lub ze zbyt małymi oczkami. Nasza firma gwarantuje, że dobrana siatka na pewno będzie rozwiązaniem doskonale dostosowanym do wymogów, które stawia przed Państwem unihokej. Zabezpieczenie bramek naszymi siatkami gwarantuje, że żadna piłka nie wydostanie się z niej. Dostosowany rozmiar oczek, w którego doborze pomogą również nasi specjaliści, grubość sznurka, która wystarczy do zatrzymania nawet najsilniejszych uderzeń, to cechy, które oferujemy w przypadku bramek do unihokeja.

Sportowe siatki do unihokeja - wielofunkcyjne

Siatki do unihokeja, to jednak nie jedynie siatki na bramki, ale również produkty zabezpieczające nasze otoczenie gry. Siatki ochronne unihokejowe to sposób na zabezpieczenie na przykład trybun na naszej sali sportowej albo bardziej newralgicznych miejsc na naszej hali jak chociażby oświetlenie, szyby i czy delikatne elementy wyposażenia hali wielofunkcyjnej. Sportowe siatki do unihokeja dają więc wiele możliwości, z których warto korzystać w przypadku posiadania takiej hali sportowej i warto stosować właśnie ten rodzaj zabezpieczeń w przypadku zarządzania taką halą.

Mamy duże doświadczenie, więc zarówno wykonanie popranej siatki na bramkę do unihokeja, jak również wykonanie siatek zabezpieczających z polipropylenu, nie będzie stanowić dla nas najmniejszego problemu. Postaw na siatki z polipropylenu do unihokeja.

Zbyt mała popularność unihokeja i hokeja na trawie sprawia, że wiele osób nie wie tak naprawdę, czym oba sporty są, na czym polegają zasady ich gry i z jak dużymi emocjami mogą się one wiązać. Z unihokejem można się spotkać już w szkole podstawowej. Jest to bezkontaktowa, a co za tym idzie, bezpieczna gra zespołowa. Gra odbywa się przy pomocy lekkiej, plastikowej piłki, która odbijana jest równie lekkim kijem. Przy grze w hokeja na trawie używa się już drewnianego kija i nieco cięższej piłki. Jest to również sport, który jest bardziej kontaktowy. W obu przypadkach potrzebne są jednak bramki, które są niezbędnym elementem gry.


Siatki do unihokeja i hokeja na trawie

Siatki na bramki do unihokeja i hokeja na trawie

Świadomość, że zarówno unihokej, jak również hokej na trawie może być przyjemną formą spędzania czasu, urozmaiceniem zajęć w-fu, czy też stać się pasją młodych ludzi, którzy będą chcieli rozwijać się w tym kierunku, powinna spowodować, że właściciele obiektów sportowych przystosują boiska do uprawiania tych dyscyplin sportowych. Oprócz tego, że należy wytyczyć odpowiednią wielkość boiska, konieczny jest zakup solidnych bramek, a wraz z nimi wytrzymałych siatek, które proponuje BAGAN.


Wymiary siatki do unihokeja i hokeja na trawie

Siatki są wykonane z poliamidu bezwęzłowego, koloru białego, wielkość oczka 40 x 40 mm lub 30 x 30 mm. Siatki są o wymiarach 1,83 m szerokości, 1,22 m wysokości i głębokość 0,6/1,12 m, czyli doskonale pasują do wymiarów bramek, jakie są przeznaczone do gry w unihokeja i hokeja. Szyjemy je z poliamidu bezwęzłowego, który gwarantuje wytrzymałość, odporność na silne uderzenia oraz niskie temperatury, jak również długie użytkowanie nawet przy intensywnej eksploatacji. Siatki są koloru białego o wielkości oczka 40 x 40 mm lub 30 x 30 mm, co zależy już od indywidualnych preferencji naszego klienta.


Wytrzymałe i mocne siatki na bramki do hokeja na trawie

Siatki do unihokeja i hokeja na trawie powinny przede wszystkim wytrzymywać mocne uderzenia piłki. Potrafią one osiągać naprawdę bardzo duże prędkości. Częste uderzanie nią w siatkę osłabia ją i tym samym powoduje zużycie. Wybierając poliamidowe bezwęzłowe siatki, zwiększamy szanse na ich dłuższe używanie bez widocznych zniszczeń i ubytków w siatce.

Siatki na bramki Siatki do unihokeja i hokeja na trawie


Parametry siatki do unihokeja i hokeja na trawie

Charakterystyka szerokość: 1,83 m
wysokość: 1,22 m
głębokość: 0,6/1,12 m
wielkość oczka: 40 mm lub 30 mm

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)