Siatki na bramki 3x2 m

Siatki na bramki do piłki ręcznej 3x2 m


Obecność siatek sportowych w piłce ręcznej jest sprawą oczywistą i bez nich w dyscyplinie tej znacznie gorzej byłoby rozgrywać mecze, a także nawet zwyczajne treningi sportowe, w trakcie których zawodnicy w sposób absolutnie bezpieczny i komfortowy mogą wykonać wiele rzutów na hali. Posiadamy szeroki wybór siatek, które wykonujemy na konkretne zamówienie. Dzięki temu wszystko jest dopasowane doskonale do Państwa konkretnych potrzeb.

Ochronne siatki na hale do piłki ręcznej

    Gra w piłkę ręczną zwykle odbywa się na halach sportowych. Nasze siatki właśnie przeważnie tam montujemy. Siatki ochronne do piłki ręcznej to przede wszystkim wielofunkcyjne zabezpieczenia widowni i newralgicznych miejsc na hali sportowej, ale również piłkochwyty, dzięki którym miejsce poza bramkami jest absolutnie dobrze zabezpieczone. To właśnie tam poleci najwięcej chybionych piłek, stanowiących istotne zagrożenie dla wszystkiego i wszystkich osób znajdujących się poza bramkami.

Siatka na bramkę – piłka ręczna

    Najbardziej oczywistym zastosowaniem naszych siatek są oczywiście siatki na bramkę do piłki ręcznej. To siatki dostosowane do wszelkich wymogów związanych z tą dyscypliną. W naszej ofercie znajdziesz ich szeroki wybór i na pewno pomożemy w ich zręcznym dobraniu pod kątem tak Państwa wymagań estetycznych, jak również niezbędnych kwestii technicznych takich jak grubość sznurka siatki i oczywiście rozmiar oczek, jakie ją tworzą. Mocne siatki z polipropylenu to inwestycja na bardzo długie lata.

Siatki do bramek z polipropylenu

Siatki z polipropylenu zniosą wielkie obciążenia, duże siły fizyczne jak szarpanie, naciąganie czy inne czynniki, naturalnie występujące w sporcie. Dodatkowo stosowane mogą być zarówno wewnątrz hal sportowych jak również na zewnątrz z racji dużej odporności na czynniki pogodowe i atmosferyczne. Mocne siatki do piłki ręcznej, szyte na miarę i wykonane pod kątem konkretnych wymagań. Produkujemy, dostarczamy i montujemy na życzenie na wybranej hali sportowej lub odkrytym obiekcie. Polipropylenowe siatki z przędzy bezwęzłowej są odporne na działanie wielu czynników, a dzięki braku węzłów nie przecierają się tak szybko.

Siatki na bramki 3x2 m

Wszystkie bramki do piłki ręcznej mają dokładny wymiar 3,10 m szerokości, a wysokość 2,10 m. Ale przyjęło się że siatki na bramki to 3x2m. Tylko z takimi wymiarami bramek dochodzi jeszcze głębokość siatki u dołu i u góry w tylnej części bramki. Mogą występować dwa takie same wymiary głębokości u góry i dołu, ale przeważnie jest tak że bramki do piłki ręcznej na dole mogą mieć większą głębokość i u góry mniejszą, w zależności od łuków zmontowanych do bramek. Nigdy nie występują bramki gdzie głębokość u dołu jest mniejsza jak górna.

Siatki na bramki 3x2

Siatki na bramki 3x2 m


 

Siatki na bramki 3x2

Siatki na bramki 3x2

Piłka ręczna, czyli sport, który obecnie ma swoje 5 minut. W Polsce stał się on znany dzięki licznym sukcesom naszej reprezentacji. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na trenowanie tej dyscypliny sportu, a to z kolei zmusza hale sportowe i sale gimnastyczne w szkołach do przystosowania ich odpowiednio do gry w piłkę ręczną. Niestety nie zawsze przykłada się wystarczającą wagę do zagospodarowania hali w odpowiedni sposób, zapominając o takich istotnych kwestiach, jak siatki do bramek, które nierzadko są podziurawione i nieodpowiednio założone. Czy tak chcemy dbać o rozwój sportowy w naszym kraju?


Siatki na bramki 3x2 na hale sportową

Siatki na bramki 3x2 na hale sportową

Nasza firma wychodzi naprzeciw tym problemom i potrzebom współczesnego społeczeństwa. Na podstawie możliwości i wymagań danej dyscypliny sportu tworzy siatki, które są wytrzymałe, solidne i przystosowane do gry również w piłkę ręczną. Oferujemy siatki o standardowych wymiarach, takich jak siatki na bramki 3 x 2 m. Charakterystyka:

  • szerokość: 3,10 m
  • >wysokość: 2,10 m
  • głębokość: 0,8/1,1 m
  • wielkość oczka: 100 mm

Siatki na wszystkie bramki do piłki ręcznej - różne kolory

Siatki na bramki 3x2 piłka ręczna

Staramy się również sprostać wymaganiom dotyczących innych wymiarów siatek, dlatego szyjemy je na podstawie specjalnych zamówień naszych klientów. Siatki charakteryzują się bezwęzłową strukturą i wykonane zostały z polipropylenu, poliamidu oraz polietylenu. Siatki do gry w piłkę ręczną są koloru białego o wielkości oczek 100 x 100 mm. Pomożemy Ci stworzyć dogodne warunki do gry w piłkę ręczną. Nasze siatki sprawdzają się zarówno w przypadku bramek treningowych, jak i przystosowane są do profesjonalnej gry.


Siatki do piłki ręcznej - szyte na dowolne wymiary

Siatki są; wykonane z poliamidu bezwęzłowego, koloru białego, wielkość oczka 100 x 100 mm. Siatki na bramki mogą być produkowane przez naszą firmę na dowolny wymiar Producent siatek na bramki - materiały poliamidowe odpowiadają normie EN 749

Charakterystyka szerokość: 3,10 m
wysokość: 2,10 m
głębokość: 0,8/1,1 m
wielkość oczka: 100 mm

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)