Siatki leśne

Siatki do zabezpieczenia w lasach i przed wydostaniem się na drogę zwierząt

Drapieżniki oraz zwierzęta innego gatunku są w stanie wyrządzić wiele szkód, nie tylko samym sobie, ale i uczestnikom ruchu drogowego, jeśli dostają się na autostrady i innego ulice, a także uwzględniając prywatne, małe i duże hodowle. Proponujemy siatki ochronne, które idealnie nadają się do grodzenia. Doskonale chronią przed zwierzętami, nawet dużych gabarytów. Są wytrzymałe, odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nie podatne na działanie warunków atmosferycznych, więc mogą przez cały rok równie dobrze spełniać swoje funkcje ochronne. Sprawdzają się w niskich i wysokich temperaturach. Nie tracą swoich właściwości i odporności podczas działania silnego promieniowania słonecznego, mrozu, szronu, deszczu, śniegu, a do tego zapewniają pożądaną ochronę przed wiatrem.

To idealne zabezpieczenie, które chroni i zwierzęta, i przed zwierzętami. Obustronna ochrona o wysokiej wytrzymałości uzyskanej dzięki zastosowaniu metody bezwęzłowej bądź węzłowej, w zależności od potrzeb. Z możliwością dostosowania poszczególnych parametrów do miejsca, w którym ów siatka ma zagościć. Wystarczy wybrać pożądaną wysokość, szerokość bądź długość, jak i wszystkie trzy parametry zależnie od kształtu przyszłego ogrodzenia, następnie dobrać wielkość oczek, grubość sznurków, a także ich kolor, jeśli w grę wchodzi wtopienie się w tło bądź efekt wizualny. To rozwiązanie bardzo estetyczne, sprawdzające się przez długi czas, nawet przy intensywnej eksploatacji. Nie ma potrzeby częstej wymiany siatki, bowiem jest ona wysoce odporna na działanie warunków atmosferycznych, czynników zewnętrznych i wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Nawet jeśli, po wielu latach użytkowania, straci nieco na swojej elastyczności, można z powodzeniem zakupić nową siatkę, która nie sprawia problemów przy montażu, a jej cena jest stosunkowo niska. Oferowane siatki zostały wykonane z polipropylenu oraz polietylenu, właśnie te materiały decydują o pożądanych właściwościach finalnych konstrukcji.

Całość stanowi ogrodzenie lekkie i elastyczne, gwarantujące odpowiedni poziom amortyzacji. Siatka nie ulega przetarciom czy też przerwaniom, a jeśli zachodzi taka potrzeba można ją bez problemu wyczyścić, używają wody pod ciśnieniem, dzięki czemu nawet spore zabrudzenie szybko zostają usunięte, a siatka ponownie wygląda jak nowa.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny