Siatki zabezpieczające dzieci na łóżeczko

Siatki zabezpieczające dla dzieci przed wypadnieciem złóżeczka, okna, tarasu i balkonu oraz wpadnieciem do oczka wodnego

Dzieci są dla nas najważniejsze i jesteśmy w stanie zrobić wiele, by je uszczęśliwić. Ale równie sporo powinniśmy zrobić, by zapewnić im bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W ofercie zagościły trwałe, wytrzymałe oraz wysoce użyteczne siatki zabezpieczające, właśnie dla najmłodszych.

Można je zastosować na schodach, balkonach, tarasach bądź w okolicy basenów albo oczek wodnych, gdzie dzieci przez przypadek mogą wpaść. Doskonale chronią przed upadkami z wysokości. Znoszą bardzo duże obciążenia, a przy tym są elastyczne i nie odkształcają się. To rozwiązanie stosunkowo tanie, a jednak zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Tego rodzaju siatki zabezpieczające wykonane są z polietylenu oraz polipropylenu. Materiały te gwarantują ich lekkość, która wpływa na prostotę montażu. Do zakupu możliwe również niezbędne akcesoria montażowe, czyniące ów czynność możliwą do wykonania praktycznie przez każdego z nas. Poza lekkością i elastycznością charakteryzuje je odporność na działanie różnego rodzaju czynników. Jeśli w grę wchodzi zabezpieczenie na zewnątrz domu, sprawdzą się przez długi czas, ponieważ nie tracą swoich właściwości, w tym elastyczności i wytrzymałości, podczas działania niskich i wysokich temperatur. Można je stosować całorocznie, niezależnie od uciążliwych mrozów, długo trwających upałów czy też pojawiających się różnego rodzaju opadów, w tym deszczu i śniegu. Możliwe do uszycia praktycznie w dowolnym rozmiarze. Do wyboru także grubość sznurka, który służy do wykonania całej konstrukcji, jak i wielkość oczek, którą należy dostosować do miejsca, w jakim ma zagościć siatka oraz głównych funkcji, jakie ma spełniać. Ponadto, dostępnych jest kilka kolorów sznurków, które całość uczynią bardzo estetyczną lub ciekawą wizualnie. Dopasowaną do aranżacji, niemalże niewidoczną, jeśli takie jest życzenie właściciela czy też stanowiącą ciekawy element łączący w sobie funkcjonalność, praktyczne zastosowanie, należytą ochronę, ale i wizualne wyróżnienie w wybranym miejscu.

siatka dla dzieci na łóżeczko


Siatki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, obciążenia, działanie różnego rodzaju substancji, także chemii. Do tego proste do utrzymania w czystości, zabrudzenia wystarczy usunąć zwykłą wodą. Idealne do domów, ogrodów, na balkony i tarasy. Wszędzie tam, gdzie nasze dzieci lubią wejść, a nie powinny, jak i w tych miejscach, w których nawet nie podejrzewamy, że nasze pociechy mogłyby się znaleźć.

siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm


Siatki zabezpieczające dzieci


siatki zabezpieczające dzieci


Siatki zabezpieczające dla dzieci w zabawie i codziennych czynnościach

siatka ochronna dla dzieci