Siatki na hamaki

Zrób sam swój hamak


Hamak to szczególne miejsce, w którym relaks staje się jeszcze przyjemniejszym, czas upływa wolno, a my możemy oddać się marzeniom i w pełni korzystać ze sprzyjającej pogody. Hamak może stać się nie tylko wygodnym łóżkiem w ogrodzie, gdzie będziemy się opalać, czytać książkę bądź też po prostu relaksować, wszak o miejsce właśnie tutaj, walczą wszystkie dzieci.

A żeby zapewnić im doskonałą ochronę oraz oczywiście zabawę na najwyższym poziomie, w ofercie zagościły siatki, które do hamaków nadają się wprost idealnie. Cechuje je duża wytrzymałość, więc dziecięce ciała nawet w liczbie większej niż jednego, nie spowodują przerwania takowej siatki. W zależności od tego, gdzie ma zagościć hamak, jakiej ma być wielkości i ile przeważnie osób będzie z niego korzystało, wystarczy dobrać interesujące nas parametry, wielkość oczek oraz grubość sznurka. Hamak może stanowić ciekawy element aranżacji przydomowego ogrodu bądź działki, warto więc pokusić się o wybór kolorowego sznurka. Równie trwałego, a jednak dającego nieco większe możliwości aranżacyjne zielonych przestrzeni. Bądź też taki, który wtopi się w otoczenie, jeśli miejsce relaksu ma pozostać niezauważonym. Siatki na hamaki wykonane są z polipropylenu oraz polietylenu. Materiałów decydujących o ich lekkości, a jednocześnie bardzo dużej wytrzymałości. Elastyczność, ale nie odkształcanie się pod wpływem ciężaru. Dodatkowo, istotna jest odporność na działanie warunków atmosferycznych, która w tym wypadku ma ogromne znaczenie. Siatka takowa nie traci swojej elastyczności, lekkości i pozostałych właściwości na mrozie, podczas działania silnych promieni słonecznych, opadów deszczu czy też śniegu. Cechuje ją nadto mała nasiąkliwość, więc pod wpływem opadów nie podnosi się znacząco ciężar i nie czyni hamaka rozciągniętym.

Możliwe jest zamówienie siatki praktycznie w dowolnym rozmiarze, dzięki czemu pasować będzie w każdym miejscu i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz do wyboru siatki, dzięki której hamak sprawi frajdę, pozwoli na relaks z książką w ręku, a przy tym będzie bezpieczny podczas użytkowania również przez najmłodszych. Ekonomiczne i doskonałe rozwiązanie do każdego ogrodu bądź niewielkiej działki.

Jak wykonać własny hamak ?


Jaką siatkę na hamak ?

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny