Siatki do tenisa

Profesjonalna siatka do tenisa ziemnego


Siatki sportowe w tenisie są niezwykle ważne i pozwalają na znacznie bezpieczniejsze rozgrywanie zawodów sportowych, zadbanie o poziom bezpieczeństwa na naszym korcie tenisowym, także sprawienie, by grąło się o wiele wygodniej. Kompleksowo wyposażany wszystkie korty tenisowe zarówno w siatki do gry, jak też w zabezpieczenia przeciwko wypadaniu piłek z kortu i oczywiście ogrodzenia.

Siatka do gry w tenisa – podstawa na korcie

Solidna siatka sportowa do tenisa to podstawa w przypadku tej dyscypliny sportowej. Siatka zamontowana na środku pola gry wykonana powinna zostać z grubego polipropylenu, który oferujemy. Siatki do tenisa, które wykonujemy spełniają absolutnie wszelkie zasady tej gry i wymogi, które są stawiane przed właścicielami kortów do tenisa. W każdym wypadku nie będzie więc żadnych problemów nawet z rozgrywaniem całkowicie profesjonalnych zawodów sportowych z użyciem naszych siatek. Siatki tenisowe, które tworzymy są często na wielu znanych kortach na świecie, a więc posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę w tym zakresie.

Ogrodzenie do tenisa i piłkochwyty

    Piłkochwyty tenisowe i siatki ogrodzeniowe do tenisa to również nasza specjalność. Dobieramy odpowiednie rozmiary oczek – zwykle 4cm x 4cm. Taka szerokość oczek nie pozwoli na pewno na wydostanie się żadnych piłek poza obręb gry i sprawi, że będziemy znacznie bezpieczniej mogli rozgrywać zawody na naszym korcie tenisowym. Pełne ogorzenia kortów tenisowych sprawiają, że miejsce to stanie się jeszcze bardziej profesjonalne i rozgrywki tenisowe będą stały na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do ogrodzeń wykonywanych z metalu, nasze siatki polipropylenowe PP bezwęzłowe to rozwiązanie o wiele bezpieczniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu. Siatki takie są odporne chociażby na działanie czynników pogodowych, ale również są niezwykle wytrzymałe na działanie mechaniczne takie jak szarpanie czy naciąganie siatek. Siatki wykonujemy na zamówienie, dopasowując do wszystkich wymagań danego kortu tenisowego. Siatki również po zimie nie stracą swoich właściwości.


siatki do tenisa

Siatki tenisowe

Czym jest tenis? To dyscyplina sportowa rozgrywana na korcie tenisowym, polegająca na przebijaniu rakietą tenisową piłki ponad lub obok siatki na pole przeciwnika”. Zasady więc nie są skomplikowane, ale liczy się technika i efektywność. Sportowcy latami nabierają umiejętności, rozwijając się i ćwicząc technikę, aby być jeszcze lepszym i skuteczniejszym. My również, tak samo jak tenisiści, nieustannie się rozwijamy, wzbogacamy swoją wiedzę i koncentrujemy się na technice, którą udało nam się poznać i udoskonalić przez ostatnie lata. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać takich siatek tenisowych, które spełniają wszystkie standardy i wymagania oraz są wytrzymałe nawet na największe uderzenia piłeczką tenisową.


Jak wybrać siatkę do tenisa?

Wydawać by się mogło, że siatka to tylko siatka i nie ma znaczenia, z jakiego materiału będzie ona wykonana, i w oparciu o jakie metody i techniki wyprodukowana. Takie przeświadczenie wśród niedoświadczonych inwestorów, którzy planują zagospodarowanie przestrzeni kortów tenisowych, sprawia, że zamiast profesjonalnego obiektu sportowego powstaje niesprzyjający rozwojowi kort, niespełniający podstawowych wymogów. Aby tego uniknąć, dobrze jest zaufać doświadczeniu BAGAN! Nasze siatki wykonane są z polipropylenu lub polietylenu sprawdzoną i skuteczną metodą bezwęzłową. Kolor czarny siatek jest uwarunkowany zapewnieniem jak najlepszej jej widoczności szczególnie przy obiektach znajdujących się na zewnątrz. Wielkość oczek to 42 x 42 mm. Zajmujemy się produkcją siatek pojedynczych, z podwójnymi górnymi rzędami lub całych podwójnych. Wyposażone są w w linkę stalową powleczoną PCV, a górna krawędź siatki obszyta jest taśmą o szerokości 50 mm. Siatka ma długość 12,80 m oraz szerokość równą 1,08m, co jest odgórnym wymogiem siatek tenisowych. Cała konstrukcja jest stabilna, a jej projekt doskonale przemyślany z uwzględnieniem tego, jakie wymagania stawiają normy związane ze sprzętem do gry w tenisa.

siatki do tenisa

siatka do tenisa


Parametry siatki do tenisa

Siatki są wykonane z polipropylenu lub polietylenu bezwęzłowego, koloru czarnego, wielkość oczka 42 x 42 mm. Siatki mogą być pojedyncze, z podwójnymi górnymi rzędami lub całe podwójne. Górna krawędź siatki jest obszyta taśmą szer. 50 mm. Siatki wyposażone są w linkę stalową powleczoną PCV.

siatka do tenisa


Wymiary siatki do tenisa

Charakterystyka długość: 12,80m
wysokość: 1,08m
wielkość oczka: 42mm
kolor: czarny

Nasze produkty szyte i sprzedawane detalicznie są produkowane jako siatki bezwęzłowe. Są to siatki polipropylenowe, poliamidowe, polietylenowe i odpowiednio dobierane do możliwości na jakie są przewidziane siatki sportowe na różne dyscypliny sportu.


Taśma środkowa do tenisa

Taśma środkowa mocowana na środku siatki tenisa i napinająca na środku. Jest potrzebna do uzyskania odpowiedniej geometri siatki do gry.

 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)