Siatka 12x12 - 120x120 mm

Produkcja i sprzedaż siatki, oczko 12 x 12 cm - siatka 120 x 120 mm - osłonowa, ochronna, zabezpieczająca


Siatka ochronna o wymiarach oczka 12x12cm może być wykorzystywana do asekuracji ludzi. Ten parametr nie będzie sprawdzał się najlepiej w celu chodzenia po siatce, ale skutecznie zabezpieczy wszystkie klatki schodowe przed wypadnięciem z nich. Podobnie sprawdzą się w wszelkiego rodzaju placówkach, gdzie można spotkać osoby osłabione – domy spokojnej starości, szpitale, hospicja itd. Zabezpieczenie terenu jest wtedy wyjątkowo ważne. Osoby chore i słabe powinny mieć możliwość złapania się siatki w razie utraty równowagi. Zatem siatka sprawdzi się przy ścieżce w ogrodzie, na klatce schodowej, na balkonach i tarasach.

Zasada ta ma miejsce także w przypadku małych dzieci, których wciąż należy pilnować. Siatka dookoła przedszkola, szkoły, także boisk i placów zabaw przynależnych do tych budynków, spełni zadanie ogrodzenia oraz zapobiegnie wydostaniu się z terenu szkoły czy przedszkola, zarówno dzieci, jak i piłek.

Siatki 12x12cm na wysypiska śmieci

Siatka o największych dostępnych w naszym sklepie oczkach może znaleźć zastosowanie na wysypiskach śmieci. Siatka ta jest polecana szczególnie, gdy są to śmieci wielkogabarytowe, czyli meble, sprzęty AGD, złom itd. Do tego typu odpadów należy dobrać bardzo grubą linkę w siatce, aby nie przerwała się. Zależnie od rodzaju śmieci na wysypisku, od ich wagi, mogą zmieniać się wymogi co do wymiarów siatki, wielkości oczka i jej grubości.

Siatka zabezpieczająca – oczko 12x12cm

Siatka o wielkości oczka 12x12cm może być zamontowana w celu ochrony danego obszaru przed osobami, które nie powinny się na nim znaleźć. Ogrodzenie daje do zrozumienia osobie na zewnątrz, że na boisko, czy plac mają wstęp tylko osoby upoważnione lub tylko w danych godzinach w ciągu dnia. Dzięki zagrodzeniu przestrzeni taką siatką zmniejszona jest ilość wandalizmów, zanieczyszczeń na placach zabaw i boiskach oraz szeroko pojętych zniszczeń.

Takie ogrodzenie mogą zastosować przedszkola, szkoły i uczelnie, także obiekty sportowe niezwiązane z systemem edukacji, posiadające boiska zewnętrzne do użytku tylko członków pewnej społeczności, klubu, siłowni.

Duża siatka z oczkami 12x12cm to zabezpieczenie, które sprawdza się przede wszystkim w przypadku sportu, a szczególnie tego, w którym mamy do czynienia z dużymi piłkami. Będzie to więc doskonałe rozwiązanie przede wszystkim do piłki nożnej. Oczywiście siatki tego rozmiaru również można zastosować na wiele innych sposobów, ale to właśnie z myślą o sporcie są one produkowane.

Siatka z dużymi oczkami – piłkochwyty

Duże oczka siatki oznaczają jedynie teoretycznie mniejszą wytrzymałość całej konstrukcji. W rzeczywistości jednak wszystko wynagradza grubość sznurka, zwykle w tym wypadku 5mm. Takiej grubości siatka polipropylenowa daje niesamowicie duże możliwości jeżeli chodzi o siłę i wytrzymałość. Piłkochwyty z siatki 12cm pozwalają na solidne zabezpieczenie obiektów sportowych do piłki nożnej i wszystkich innych, gdzie do czynienia mamy z dużymi piłkami do gry. Piłkochwyt umieszczony za bramką pozwoli na poprawienie bezpieczeństwa rozgrywek sportowych w zauważalny sposób.

Siatka 12cm – na ogrodzenia

    Ogrodzenie boiska to niezwykle ważna sprawa i nie można jej lekceważyć w przypadku żadnego obiektu sportowego. Nie ma tu znaczenia ani to jak duży jest ten obiekt, ani również kwestia czy mówimy o obiekcie profesjonalnym czy też całkowicie amatorskim. W każdym wypadku zastosowanie takich właśnie siatek na ogrodzenie podniesie komfort i bezpieczeństwo gry na boisku i sprawi, że sam obiekt sportowy zyska wiele uznania w oczach obserwatorów.

Polipropylenowa siatka – moc i ekonomia

    Polipropylenowe siatki z dużymi oczkami to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne. Sprawdzają się one doskonale w każdym miejscu, gdzie mamy do czynienia z większymi piłkami, a więc w przypadku piłki nożnej będzie to rozwiązanie wprost doskonałe. Polipropylen jako materiał zniesie nie tylko obciążenia mechaniczne i fizyczne, ale poradzi sobie z wieloma środkami chemicznymi. Jest również odporny na działanie wszystkich typowych dla naszego kraju czynników pogodowych, a przez to może na przykład pozostać bez demontażu na obiekcie sportowym na zimę i po niej jest nadal w tak samo dobrym stanie.


siatka 12x12 cm, 120x120 mm - polipropylenowa

Siatki mogą mieć różną grubość oraz różną wielkość oczek, co jest bezsprzecznie ich dodatkowym atutem. Pozwala to na wybór tej najodpowiedniejszej i najlepiej dostosowanej do jej przeznaczenia. Charakterystyczną cechą naszych produktów jest ich uniwersalność. Siatka może być wykorzystana wszędzie tam, gdzie wymagane jest zabezpieczenie, ochrona czy też osłona. Niezastąpiona w wielu sytuacjach stanowi produkt, który spotkał się z uznaniem najbardziej wymagających klientów.


Siatka polipropylenowa 12 x 12

Co to znaczy, że siatka jest polipropylenowa? To oczywiście nawiązanie do materiału, z którego została wykonana, czyli tworzywa sztucznego, jakim jest polipropylen. Wykazuje on bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne, szczególnie kiedy chodzi o wysokie oraz niskie temperatury oraz silny wiatr i mrozy. Jest także odporny na wpływ czynników chemicznych i mechanicznych. Pozwala to na wykorzystanie siatki w trudnych warunkach bez obaw przed jej szybkim uszkodzeniem. Siatki wykonywane są metodą bezwęzłową, co dodatkowo wzmacnia całą konstrukcję. Charakteryzują się możliwością długoletniego użytkowania, co przekłada się na oszczędność zarówno pieniędzy, jak również czasu. Prezentowana siatka ma oczka o wielkości 12 x 12 cm, czyli 120 x 120 mm. Jest siatką zabezpieczającą, ochronną i osłonową.

Dostępna jest w kilku grubościach:
    grubość 2,5 mm
    grubość 3 mm
    grubość 4 mm
    grubość 5 mm
    grubość 6 mm


Gdzie można wykorzystać siatkę o oczku 12 x 12 cm?

Siatka o takich cechach i właściwościach sprawdzi się praktycznie wszędzie. Jest polecana szczególnie dla ogrodzeń obiektów sportowych czy też dla przemysłu i rolnictwa. Siatka jest zabezpieczeniem zarówno dla ludzi, jak również zwierząt, obiektów i towarów. Spotykane są w halach produkcyjnych oraz na magazynach. Zabezpieczają regały z towarem, chroniąc je w ten sposób przed upadkiem bądź ewentualnym zniszczeniem. Siatki o wielkości oczek 12 x 12 znalazły swoje zastosowanie przy hodowli, tzn. służą do ogrodzeń obszaru przeznaczonego dla zwierząt, a także spełniają się jako woliery w zoo. Siatki polipropylenowe 12 x 12 stosowane także przy okazji prowadzonych prac budowlanych chronią ściany budowli, dachy i inne konstrukcje. Siatki budowlane spełniać mogą następujące funkcje: chronią teren budowy, spełniają rolę asekuracyjną oraz zabezpieczają rusztowanie, zapobiegając tym samym przed spadaniem przedmiotów.
Siatka polipropylenowa może okazać się dobrym wyborem również ze względu na swoją niską cenę. Jest wytrzymała, solidna i trwała, stanowi jednocześnie mały wydatek.


Siatka 12x12 cm jest produkowana technologia bezwęzłową z polipropylenu.

Siatka jest produkowana technologia bezwęzłową z polipropylenu.


Siatka 12x12 cm, z jakiego materiału wykonana

 • polipropylen

Grubość produkowanej siatki 120x120 mm:

 • grubość 2,5 mm
 • grubość 3 mm
 • grubość 4 mm
 • grubość 5 mm
 • grubość 6 mm

 Dostępne kolory siatki:

 • zielony
 • biały

 Gdzie najczęściej stosowne jest oczko o wymiarach 12x12 cm

 • sport
 • budowa
 • przemysł 
 • rolnictwo

Siatki - wielkość oczka siatki w minimetrach 120x120 mm

 • Siatka osłonowa 12x12 cm
 • Siatka ochronna 12x12 cm
 • Siatka zabezpieczająca 12x12 cm
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)