Siatka 2x2 cm; siatka z małym oczkiem

Producent siatki z małym oczkiem; siatka 2x2 cm


Siatka do łóżeczek dziecięcych

Produkujemy siatki z najwyższej jakości tworzyw sztucznych, stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Do sprzedaży w naszym sklepie nie trafiają produkty wadliwe lub o niższym standardzie. Nasze siatki zostały wykonane z takich materiałów, aby w kontakcie ze skórą nie wywoływały podrażnień i alergii. Dlatego siatka jest zupełnie bezpieczna w kontakcie z dzieckiem, a to one posiadają najdelikatniejszą skórę.

Siatka może być wykorzystana w celu zagrodzenia łóżeczka dziecka, z boków lub od góry. Zapewnia to ochronę przed wypadnięciem dziecka z łóżeczka, wypadaniem zabawek. Oczko 2x2cm sprawdzi się tu najlepiej, ponieważ to daje pewność, że dziecko nie włoży rączki w otwór siatki. Siatka może być tak zamontowana, aby zapewnić swobodne jej demontowanie w razie potrzeby.
Najlepszymi kolorem do łóżeczka dziecięcego będą beżowy i biały, stonowane, uspokajające kolory, które dostępne są do tego rozmiaru oczek.

Siatka do ogrodów prywatnych

Siatka o rozmiarze oczka 2x2cm znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie i działce. Siatka może służyć jako ogrodzenie danego terenu, co może zabezpieczać przed pojawieniem się złodziei, dzikich zwierząt, ale także zyskają Państwo w ten sposób na prywatności. W ogrodach znajdują się czasami różne zbiorniki wodne – oczka wodne lub baseny. Zabezpieczenie ich siatką spowoduje że nie będą dostawały się do wody różne zanieczyszczenia niesione z wiatrem. W przypadku oczka wodnego siatka zatrzyma również kota przed polowaniem na ryby, znajdujące się w oczku.

Siatka na boiska do gry w badmintona – oczko 2x2cm

Podczas gry w badmintona używa się lotek, które są bardzo lekkie i niewielkie. Czubek lotki jest szczególnie mały, może być wykonany z gumy lub pianki, aby obciążyć całą lotkę. Ten mały element lotki jednak często zostaje utkwiony w różnego rodzaju siatkach. Z tego powodu siatka 2x2cm będzie idealnym rozwiązaniem na boisko do gry w badmintona. Jeśli boisko znajduje się na dworze i wykorzystywane jest nie tylko do gry w badmintona, warto pomyśleć o wykonaniu pełnego ogrodzenia pola gry – z góry i od boków. 

Siatki produkowane przez nas posiadają różne rozmiary oczek, by sprostać wszystkim oczekiwaniom, jakie są przed nimi stawiane. Siatki z polipropylenu i polietylenu znajdziemy również w rozmiarze 20x20mm. Taki rozmiar oczka siatki pozwala na szerokie zastosowanie, a kilkukrotnie zwinięta stanowi niesamowicie solidne zabezpieczenie w wielu sytuacjach.

Siatka ochronna – wąskie oczko

Siatka z wąskimi oczkami 2x2cm to rozwiązanie, które sprzyjać będzie bezpieczeństwu chociażby w sporcie i w wielu innych dziedzinach życia. W sporcie przede wszystkim stanowi solidne zabezpieczenie jako siatka na pola golfowe, siatka na stok narciarski, siatka ochronna na hale sportowe i jako piłkochwyty sportowe w wielu dyscyplinach. Zabezpieczenie jest tak solidne dzięki właściwościom materiału, który nie tylko nie poddaje się działaniom większości czynników mechanicznych, ale i odporny pozostaje chociażby na kwestie takie jak promieniowanie słoneczne czy też niektóre środki chemiczne.

Siatki z małymi oczkami – zastosowanie domowe

W domu siatka małe oczko będzie stosowana przede wszystkim jako zabezpieczenie schodów, a także łóżeczek dziecięcych. Przy samym domu również siatki z wąskimi oczkami mogą się przydać jako ochrona na oczko wodne czy też przydomowy basen. Siatka z tak małymi oczkami sprawi, że miejsca te staną się o wiele bezpieczniejsze dla wszystkich domowników czy też naszych domowych zwierząt, które również są zagrożone na przykład wpadnięciem do wody.

Siatki małe oczko w przemyśle

Tak małe oczko jak 2x2cm pozwala na ciekawe zastosowanie w przemyśle. Może być to siatka na regał magazynowy, zabezpieczenie w transporcie czy też do bagażnika. W przypadku siatek transportowych założona kilkukrotnie pozwoli również na zabezpieczenie większych materaców sypkich na przykład na naszej przyczepie. Dzięki temu transport będzie jeszcze bezpieczniejszy, a siatka będzie mogła być użytkowana wielokrotnie.

Siatki produkujemy i tniemy na wskazany wymiar, gwarantując tym samym pełne dopasowanie i co za tym idzie zadowolenie kupującego.


( Drobne oczko siatki 20x20 mm ) - osłonowa, ochronna, zabezpieczająca

siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 2x2 cm

siatka ochronna-zabezpieczająca czarna 2x2 cm


Siatka 2x2 cm jest produkowana technologia bezwęzłową z polipropylenu.

Siatki są produktem uniwersalnym i mogą być stosowane w wielu miejscach, a także do różnych celów. To sprawia, że są często wybieranym produktem do zabezpieczeń terenów, ich ochrony oraz osłony budynków bądź towarów w magazynach. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty wiele parametrów, w oparciu o które dostosowujemy siatki do wymagań i oczekiwań klienta.

Siatka z drobnym oczkiem ( drobne oczko siatki )

Siatka 2 x 2 cm - najmniejsza wielkość oczek

Wielkość oczek może być bardzo różna, od 12 x 12 cm do 2 x 2 cm. Oferta ta dotyczy siatek o najmniejszej wielkości oczek. Siatka produkowana jest z polipropylenu, tworzywa sztucznego o wyjątkowych właściwościach, zapewniających mu ochronę przed wpływem czynników chemicznych, mechanicznych i atmosferycznych. Materiał jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur, także mrozów oraz nadmiernego promieniowania UV. To sprawia, że doskonale nadaje się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego bez obaw przed jej zniszczeniem. Siatka może spełniać rolę zabezpieczającą, ochronną i osłonową.


Siatka 2x2 cm to siatka z małym oczkiem ( siatka małe oczko 2x2 cm )

Siatka dostępna jest w następujących grubościach:

 • grubość 1 mm
 • grubość 1,8 mm
 • grubość 2 mm
 • grubość 2,2 mm

Można również dokonać wyboru odnośnie jej koloru. W naszej ofercie siatki 2 x 2 cm dostępne są w kolorach: zielonym, białym, beżowym i czarnym.
Zastosowanie siatki 2 x 2 cm
Siatka o takiej wielkości oczek znalazła swoje zastosowanie szczególnie w hodowli dla wytyczania i ogradzania terenu przeznaczonego dla zwierząt. Sprawdza się także w sadach dla zagospodarowania przestrzeni dla drzew i roślin. Wykorzystywana jest na woliery i zabezpieczania w zoo. Ponadto, może być stosowana w sporcie do siatek na ogrodzenia obiektów sportowych, w przemyśle i budownictwie.

Siatka jest produkowana technologia bezwęzłową.

Siatka 2x2 cm, z jakiego materiału wykonana

 • polipropylen
 • polietylen 
 • poliester
 • poliamid

Grubość produkowanej siatki 2x2 cm:

 • grubość 1 mm
 • grubość 1,8 mm
 • grubość 2 mm
 • grubość 2,2 mm

 Dostępne kolory siatki 20x20 mm:

 • zielony
 • biały
 • beżowy 
 • czarny

 Gdzie najczęściej stosowne jest oczko o wymiarach 2x2 cm

 • hodowla
 • woliery
 • sady
 • sport
 • budowa
 • przemysł 

Siatki - wielkość oczka siatki w minimetrach 20x20 mm

 • Siatka osłonowa 2x2 cm
 • Siatka ochronna 2x2 cm
 • Siatka zabezpieczająca 2x2 cm
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)