Siatka 4x4 cm - 40x40 mm

Producent siatki 4x4 cm ( oko 40x40 mm ) - osłonowa, ochronna, zabezpieczająca


Siatki przy boiskach do gry w hokeja i unihokeja

Choć nazwy sportów unihokeja i hokeja brzmią podobnie, różni je kilka rzeczy. Przede wszystkim w hokeju wykorzystuje się bardzo ciężkie krążki, które przesuwane są kijami hokejowymi po lodzie. W unihokeju rolę krążka sprawuje bardzo lekka, plastikowa piłka, a sam sport odbywa się nie na lodzie, a trawie, bądź zwykłej posadzce. Piłeczka i krążek posiadają podobną średnicę, do której proponujemy Państwu siatkę o oczkach 4x4cm lub 3x3cm. W przypadku unihokeja siatka nie musi być gruba, ponieważ piłeczki do niego używane nie są ciężkie. Krążek hokejowy, jednak, wymaga solidnej siatki, ponieważ rozpędzony krążek może wyrządzić komuś bardzo dużą krzywdę, która skończyć może się nie tylko guzem.

Zabezpieczenie cennych sprzętów na sali gimnastycznej

Na salach gimnastycznych i halach sportowych mogą znajdować się cenne, drogie sprzęty, takie jak klimatyzacja, kaloryfery i inne. Warto zamontować pewne zabezpieczenia dookoła tych urządzeń, ponieważ ich naprawa lub wymiana mogą być bardzo kosztowne. Na rynku istnieje możliwość zabezpieczenia różnych elementów konstrukcją drewnianą lub metalowymi kratami. Nie wyglądają one jednak wyjątkowo estetycznie, a drewno może być narażone na złamanie pod wpływem wieloletnich uderzeń piłką. Odpowiednio zamontowana siatka zaś, zabezpieczy cenne obiekty w sali gimnastycznej oraz będzie prezentować się estetycznie. Dodatkowo, posiadają Państwo w naszym sklepie szeroki wybór kolorów siatek, dzięki czemu wystrój obiektu sportowego może być schludny i jednolity.

Ogrodzenie terenów prywatnych – siatka ochronna 4x4cm

Siatka o dość małych otworach świetnie sprawdzi się jako część ogrodzenia dookoła terenu prywatnego. Mogą być to magazyny, ogród prywatny, garaże, działki. Siatka nie utrudnia widoczności przedmiotów, znajdujących się za nią, ale tworzy wytrzymałą barierę. Ogrodzenie jest jak znak, który pokazuje, że dane miejsce nie jest dostępne dla wszystkich. W celu zwiększenia ochrony polecamy Państwu zainwestowanie w dobrej jakości kłódkę lub zamek.

Polipropylenowa siatka z oczkami 4x4cm pozwala na zastosowanie w bardzo wielu miejscach, zarówno w przypadku sportu, jak również w przemyśle i zastosowaniu domowym. Polipropylen jest materiałem, który doskonale sprawdzi się w większości sytuacji, gdy potrzebujemy solidnego zabezpieczenia, które pozostanie mocne i trwałe na długie lata, również w zmieniających się warunkach pogodowych.

Siatka 4x4cm w sporcie

Sportowych zastosowań siatki z polipropylenu mają zdecydowanie najwięcej. To siatka, która doskonale posłuży jako zabezpieczenie stadionów piłkarskich i w wielu innych dyscyplinach. Siatka taka może być stosowana zarówno jako piłkochwyt, jak również jako ogrodzenie boiska i siatka zabezpieczająca na hale sportowe. Oczko 4x4cm jest dość uniwersalnym rozmiarem, który zatrzyma praktycznie wszystkie rodzaje piłek, którymi klasycznie się gra.

Siatka polipropylenowa – mocne zabezpieczenie

Siatka taka z powodzeniem może być również stosowana na przykład w przemyśle, gdzie posłuży jako siatka transportowa z polipropylenu lub jako zabezpieczająca siatka na regały magazynowe i półki. Wszędzie tam, gdzie potrzeba solidności i jakości takie właśnie siatki zdają zwykle egzamin. Ochronne siatki z oczkiem 4x4cm pozwalają na zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia, gdzie sprawdzają się jako solidne i trwałe zabezpieczenie, które dzięki swoim właściwościom materiałowym może być również stosowane na przykład na zewnątrz. Polipropylen jest bowiem odporny na czynniki pogodowe, które zwykle w naszym kraju występują, takie jak wiatr, mróz, deszcz i śnieg.

    W ofercie posiadamy wiele grubości sznurka – od 2mm do 5mm. Każda z grubości ma swoje specyficzne zastosowanie, a jej odpowiednie dobranie gwarantuje rozmowa z naszym pracownikiem, który na pewno rzetelnie w tej kwestii doradzi. Nawet najmniejszej grubości siatka z tego materiału znosi niezwykle duże obciążenia i wiele innych czynników, dzięki czemu uzyskujemy zabezpieczenie solidne, profesjonalne i niezwykle wytrwałe przez długie lata. Przygotowana przez nas siatka na wymiar 4x4 będzie na pewno doskonale pasowała w miejscu swojego przeznaczenia i nie będziemy mieli problemów z montażem.


siatka zielona 4x4 ochronna - zabezpieczająca

siatka szara 4x4 ochronna - zabezpieczająca

 

siatka beżowa 4x4 ochronna - zabezpieczająca

siatka niebieska 4x4 ochronna - zabezpieczająca

siatka żółta 4x4 ochronna - zabezpieczająca

siatka biała 4x4 ochronna - zabezpieczająca

Siatki polipropylenowe powstają w naszej firmie już od wielu lat. Jesteśmy producentami i sprzedawcami siatek, które są szyte na wymiar i w oparciu o specjalne wymagania klientów. W ten sposób chcemy, aby nasze produkty wyróżniały się jakością, a obsługa klienta opierała się na dialogu i wzajemnym zrozumieniu, co w konsekwencji prowadzi do zwiększonego zaufania i lojalności.


Wielkość oczek w siatkach

Każda siatka jest inna, a zatem każda cechuje się innymi właściwościach i posiada inne parametry. Siatki mogą mieć różną grubość:

 • grubość 2,5 mm
 • grubość 3 mm
 • grubość 4 mm
 • grubość 5 mm

Jak również różną wielkość oczek:

 • siatka 2x2 cm
 • siatka 4 x 4 cm
 • siatka 4,5 x 4,5 cm
 • siatka 5x5 cm
 • siatka 8x8 cm
 • siatka 10x10 cm
 • siatka 12x12 cm

Siatki występują także w wielu kolorach m.in.: zielonym, czarnym, niebieskim, żółtym i białym, czyli można zdecydować się na wybór takiego, który będzie najlepiej wpisywał się w wystrój budynku czy też obiektu albo terenu.

Siatka z oczkami o wielkości 4 x 4 cm dostępna jest w trzech kolorach: zielonym, białym i czarnym. Może mieć także każdą z wyżej wymienionych grubości. Wykorzystywana jest przy ogrodzeniach obiektów sportowych, siatkach sportowych, a także w przemyśle, w magazynach do zabezpieczania towaru i na terenach budowy do osłony dachów bądź elewacji.


Dlaczego siatka polipropylenowa?

Siatki mogą być produkowane z wielu tworzyw, my skoncentrowaliśmy się na tych, które dają gwarancję wytrzymałości i solidności produktu końcowego. Należy do nich m.in. polipropylen, czyli tworzywo sztuczne o dużej odporności chemicznej i mechanicznej. Jego właściwości sprawiły, że jest wykorzystywany w wielu branżach, takich jak medyczna, przemysłowa, budowlana czy też spożywcza. Polipropylen jest odporny na niskie oraz wysokie temperatury, a także na wiatr, mróz i promieniowanie UV. Gładka struktura siatki to zasługa metody, jaką stosujemy. Są to siatki bezwęzłowe, pozbawione węzeł, co wpływa na ich wzmocnioną strukturę.
Proponujemy bezwęzłowe siatki polipropylenowe o wielkości oczek 4 x 4 cm. Znajdą swoje zastosowanie w przemyśle, budownictwie oraz na obiektach sportowych. Mogą być także stosowane w ogrodzie, rolnictwie oraz domach. To siatka, która chroni, zabezpiecza i osłania.

siatka 4x4 cm - polipropylenowa


Siatka jest produkowana technologia bezwęzłową z polipropylenu.

Siatka 4x4 cm, z jakiego materiału wykonana

 • polipropylen 
 • polietylen 

Grubość produkowanej siatki 4x4 cm:

 • grubość 2,5 mm
 • grubość 3 mm
 • grubość 4 mm
 • grubość 5 mm

 Dostępne kolory siatki 40x40 mm:

 • zielony
 • biały
 • czarny

 Gdzie najczęściej stosowne jest oczko o wymiarach 4x4 cm

 • sport
 • budowa
 • przemysł 

Siatki - wielkość oczka siatki w minimetrach 40x40 mm

 • Siatka osłonowa 4x4 cm
 • Siatka ochronna 4x4 cm
 • Siatka zabezpieczająca 4x4 cm
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)