Siatka 5x5 cm

Mocna siatka z małym oczkiem


Siatki w parkach linowych

Parki linowe są świetnym miejscem rozrywki małych i dużych. Zapewniają przyjemny dla niektórych skok adrenaliny, a także rozwijają koordynację ruchową i siłę. Oczka w siatkach powinny być dobrane tak, aby stopa nie wpadała w nie, a znalazła w miarę stabilne oparcie. Średnia wielkość stopy kobiety to 24 cm (rozmiar 38), a mężczyzny od 26 do 27cm. Oczko w siatce 5x5cm wydaje się zatem rozsądną wielkością, aby można było postawić na niej krok. Trzeba pamiętać też o tym, że siatka nie może mieć za małych oczek, ponieważ w parkach linowych uczestnicy zabawy chwytają się jej i dzięki niej utrzymują równowagę.

Siatka z otworami 5x5cm w różnych kolorach

Siatki z oczkiem o wielkości 5x5cm występuje w kilku wariantach kolorystycznych. Dzięki temu, mogą Państwo wybrać siatkę, która idealnie wpasuje się w daną przestrzeń. Dostępne są kolory żywe i wyróżniające się, a także spokojne i stonowane. Te drugie polecamy w użytku domowym, szczególnie kolory beżowy, szary i biały. Nie muszą się Państwo martwić o zabrudzenia na siatce, ponieważ nie ma możliwości, aby zamieszkały w niej żadne mikroorganizmy, a także można ją swobodnie czyścić niektórymi środkami chemicznymi.

Siatka ochronna na rusztowania

Nasza siatka ochronna zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa na placach budowy i rusztowaniach. Praca na wysokościach jest bardzo niebezpieczna, istnieje także duże ryzyko, że jakieś narzędzie spadnie  na ziemię. W miastach, gdzie codziennie ulicami przemieszcza się tysiące ludzi, ważne jest by uchronić ich od uderzenia każdego narzędzia i sprzętu, który może spaść z rusztowania. Oczka o wymiarach 5x5cm zapewnią bezpieczeństwo osobom stojącym lub przechodzącym obok obiektu remontowanego. Spokojniej będą mogli poczuć się także pracownicy budowy, posiadając ograniczenie za swoimi plecami w postaci siatki.

Siatka wytrzymuje bardzo duże obciążenia, dzięki wysokiej jakości tworzywom sztucznym, z których została wykonana, a także wykorzystaniu sprawdzonej metody bezwęzłowej.

Rozmiar oczka dopasowany przede wszystkim do zastosowań sportowych – 50x50mm pozwala na zabezpieczenie w praktycznie każdej sytuacji w sposób doskonały i pewny.

Siatka z oczkami 5x5cm

Sportowa siatka polipropylenowa lub polietylenowa jest rozwiązaniem na długie lata. Siatka posiada wiele właściwości pożądanych przez osoby, których zadaniem jest zabezpieczenie obiektu sportowego przed wypadaniem z niego piłek lub uszkodzeniami, które takie piłki mogą spowodować. Siatki 5x5cm nadadzą się zarówno na ogrodzenie boiska, jak również na solidny piłkochwyt i osłonę na bardziej delikatne miejsca, które tego wymagają. Siatka z polipropylenu posiada doskonałą elastyczność przy zachowaniu odpowiedniej trwałości, dzięki czemu możemy pozwolić sobie na jej stosowanie również w tych dyscyplinach, w których prędkości osiągane przez piłki są niebotyczne.

Mocna siatka z polipropylenu

Polipropylen posiada wiele właściwości, które są w kręgu zainteresowań osób, które dbają na przykład o zabezpieczenie swoich obiektów. To przede wszystkim odporność na czynniki pogodowe i gwarancja, że w przypadku mrozu śniegu czy wiatru siatka nie utraci swoich właściwości. A te również są znakomite. Mówimy tu bowiem o siatce wykonanej bezwęzłowo, a więc bez znanych wszystkim „supełków” na łączeniu oczek. Siatka bez takich supłów jest znacznie solidniejsza i mniej podatna na przetarcia i przerwania właśnie w miejscu, w którym owy węzeł występuje. To właśnie dlatego stosujemy siatki wykonywane jedynie metodą bezwęzłową.

Siatka polipropylen - przemysł

    Wykonana na wymiar siatka polipropylenowa bezwęzłowa jest produktem, który przyda się na pewno w przypadku wielu dyscyplin sportowych, ale również będzie doskonałym zabezpieczeniem w sytuacji, gdy mamy potrzebę zabezpieczenia na przykład transportu w naszej firmie. Siatka zabezpieczająca z polipropylenu będzie doskonałym sposobem na to, by cały nasz towar pozostał bezpieczny w przypadku jej przemysłowych zastosowań. To mocne zabezpieczenie na długie lata dla Twojej firmy i domu.


 

Siatka 5x5; ochraniająca, zabezpieczająca, osłonowa - do zabezpieczeń i ochrony

Siatka 5 x 5 cm; producent siatki ( osłonowej, ochronnej, zabezpieczającej ) siatka 50x50 mm

Najlepszy wybór siatki

Siatki są produktem znanym i często stosowanym od wielu lat. W bardzo dużej ilości miejsc stanowią podstawę zabezpieczenia, ochrony i osłony budynków oraz pojedynczych przedmiotów. Na co dzień mamy z nimi do czynienia w sporcie, przemyśle, budownictwie, a także w domu czy ogrodzie. Są produktem tanim i jednocześnie bardzo solidnym. Składa się na to wiele czynników

materiał: nasze siatki produkowane są z polipropylenu i polietylenu, czyli tworzyw sztucznych, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na wpływ czynników mechanicznych i chemicznych oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Są odporne na działanie niskich i wysokich temperatur oraz promieniowania UV. Przez wiele długich lat pozostają w nienaruszonym stanie, co oznacza, że są inwestycją na długie lata

metoda: w produkcji siatek stosujemy metodę bezwęzłową, co oznacza, że siatka jest gładka i pozbawiona węzłów. Przyczynia się to do większej wytrzymałości siatki, a zatem jest ona odporniejsza na rozerwania i przetarcia

doświadczenie: produkcją siatek zajmujemy się już od wielu lat, co pozwoliło nam na zdobycie doświadczenia, które obecnie wykorzystujemy w naszej pracy. Wiemy, które materiały sprawdzają się w konkretnych sytuacjach i jesteśmy w stanie doradzić naszym klientom tak, aby efekt końcowy był dla nich maksymalnie satysfakcjonujący

szeroki wybór siatek: proponujemy klientom wybór siatki w oparciu o jej najważniejsze właściwości, tzn. grubość siatki, wielkość oczek, jak również kolor. Siatki są szyte na miarę, czyli każda z nich powstaje indywidualnie dla konkretnego klienta.

siatka 5x5 cm, siatka 50x50 mm - polipropylenowa - polietylenowa


Siatka 5 x 5- czym się charakteryzuje

Siatka posiadająca oczka o wielkości 5 x 5 cm stosowana jest zarówno w sporcie, jak również w przemyśle i budownictwie. Doskonale sprawdza się przy produkcji bramek sportowych oraz ogrodzeń na boiskach sportowych. Doskonale zabezpiecza towar w magazynach i elewacje budynków, a także grodzi teren i chroni przed przedostaniem się na niego osób do tego nieupoważnionych. Siatka, którą proponujemy dostępna jest w wielu grubościach:

 • grubość 2,5 mm
 • grubość 3 mm
 • grubość 4 mm
 • grubość 5 mm

Można wybrać siatkę spośród dwóch kolorów, a mianowicie zielonego i czarnego. Siatka może być zabezpieczająca, ochronna i osłonowa.


 

siatka 5x5 cm, siatka 50x50 mm - polipropylenowa - polietylenowa

Siatka 5x5 cm jest produkowana technologia bezwęzłową z polipropylenu


Siatka 5x5 cm, z jakiego materiału wykonana

 • polipropylen
 • polietylen

Grubość produkowanej siatki 5x5 cm:

 • grubość 2,5 mm
 • grubość 3 mm
 • grubość 4 mm
 • grubość 5 mm

 Dostępne kolory siatki 5 cm:

 • zielony
 • czarny
 • biały
 • żółty
 • beżowy (piaskowy)
 • niebieski
 • szary (popielaty

 Gdzie najczęściej stosowne jest oczko o wymiarach 5x5 cm

 • sport
 • budowa
 • przemysł 

Siatki - wielkość oczka siatki w minimetrach 50x50 mm

 • Siatka osłonowa 5x5 cm
 • Siatka ochronna 5x5 cm
 • Siatka zabezpieczająca 5x5 cm
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)