Kotary grodzące

Kotara grodząca na sale gimnastyczną i hale sportową - montaż siatek dzielących


Nasza firma proponuje Państwu siatki odgradzające, z których mogą Państwo wybrać najodpowiedniejsze do sportów, które odbywają się na danej hali sportowej

Kotary grodzące w różnych kolorach

W katalogu naszych kotar grodzących mogą Państwo znaleźć siatki w różnych kolorach, aby uczestnikom zajęć i meczy komfort gry. Nieodpowiedni kolor siatki może powodować, ze gracze będą nim rozproszeni i nie będą mogli skupić się na grze.

Siatki ogradzające na sale gimnastyczne

Uczniowie często w szkołach muszą odbywać zajęcia z wychowania fizycznego na korytarzach szkolnych z powodu zajętej sali gimnastycznej. Zamontowanie siatki grodzącej pozwala na obecność kilku grup uczniów na jednej, jeśli tylko sala ta pozwala na pomieszczenie większej ilości osób.

Kotary dzielące

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom uczestniczącym w zajęciach wychowania fizycznego powinno być priorytetem w każdej szkole, jak również troska o nauczycieli i osoby stojące poza obrębem boiska. Warto dlatego zainwestować w dobre siatki grodzące. Nasza firma oferuje je w bardzo przystępnych cenach.

Dzięki odgrodzeniu boiska, piłki nie wylatują poza jego obręb i gra toczy się sprawniej, ponieważ nie traci się czasu na szukanie jej. Podobnie jest, kiedy piłki niekiedy wylecą bardzo wysoko i zaklinują się pomiędzy prętami na suficie hali sportowej – kotara grodząca chroni przed tego rodzaju wypadkami.

Kotary dzielące hale sportowe i sale gimnastyczne z polipropylenu

Polipropylen PP to tworzywo, z którego nasza firma produkuje siatki ochronne przeznaczone do różnych celów. Polipropylenowi zaufało już tysiące osób, ze względu na jego odporność i wytrzymałość.
Siatka po uderzeniu piłki wraca do poprzedniego ułożenia, więc nie trzeba jej wciąż poprawiać. Zawdzięcza to elastyczności i dobremu wykonaniu siatki. Nasza firma sprzedaje i produkuje siatki z polipropylenu wykonane metodą bezwęzłową.
Nasze siatki i kotary grodzące można swobodnie myć zarówno wodą, jak i chemikaliami, w wodzie ciepłej i zimnej. Są one odporne na niskie i wysokie temperatury, a także środki czyszczące.

Kotara grodząca z siatki


Kotary dzielące - kotary grodzące są bardzo dogodnym rozwiązaniem na salach gimnastycznych oraz halach sportowych.

Obiekty sportowe to miejsca, które kojarzą się przede wszystkim z rywalizacją, aktywnością fizyczną i rozwijaniem swoich pasji. Często mamy do czynienia z dużymi kompleksami sportowymi i halami, w których na jednej przestrzeni znajduje się kilka boisk do uprawiania różnego rodzaju sportów. Doskonale wiemy, że inne wymagania dotyczące zarówno wymiarów, jak i wyposażenia ma boisku do gry w piłkę nożną, inne do siatkówki, a jeszcze inne do gry w piłkę koszykową.

Siatki przez nas proponowane przeznaczone są do wykorzystania na obiektach sportowych w celu podzielnia hali na odpowiednie sektory, dzięki czemu w jednym czasie mogą się na niej odbywać dwa, trzy lub więcej treningów. Kotary zapewniają bezpieczeństwo osobom uczestniczącym w zajęciach sportowych czy treningach. Często są one również stosowane na salach gimnastycznych w szkołach, szczególnie kiedy sala ma duże rozmiary i jest przystosowana do przeprowadzenia kilku godzin w-fu o tej samej porze dnia.

Proponujemy siatki elastyczne, ale niezwykle wytrzymałe. Gwarantujemy ich długą żywotność nawet w przypadku stosowania ich w takich miejscach, jak obiekty sportowe, gdzie narażone są na częstsze zniszczenia i uszkodzenia. Ich wykorzystanie to zwiększony komfort przeprowadzania zajęć sportowych i rozwiązanie problemu z prowadzeniem kilku zajęć dydaktycznych jednocześnie. Kotary grodzące powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej hali sportowej, sali gimnastycznej i większych obiektów sportowych. Charakteryzują się dużą funkcjonalnością i zwiększonym bezpieczeństwem.

Piłkochwyty wewnętrzne montowane na obiektach sportowych pomagają rozwiązać problemy z uciążliwym obijaniem ścian i stolarki przez piłki które mogą spowodować uszkodzenie drogiego wyposażenia Sali.
Kotary grodzące są przeznaczone na obiekty, które mają mieć dwa lub więcej pól gry i sektorów dydaktycznych niekolidujących wzajemnie np. można pogodzić dwie grupy ćwiczące równocześnie.


Kotary grodzące i siatki ochraniające widownie, ściany i sufity

Montowane przez naszą firmę są bardzo funkcjonalne.

Kotary grodzące i siatki ochraniające widownie, ściany i sufity


Kotary grodzące czyli ogrodzenie na hali

Kotary grodzące są najczęściej wykorzystywanym rozwiązaniem na salach gimnastycznych oraz halach sportowych. Miejsca te zwykle kojarzą się z rywalizacją, wysiłkiem fizycznym oraz rozwijaniem indywidualnych pasji. Bardzo często na tego typu dużych obiektach jest umiejscowione kilka mniejszych boisk, na których uprawia się różne rodzaju sporty, począwszy od piłki halowej, siatkówki, a skończywszy na tenisie. Każde boisko ma swoje określone wymagania, które są zupełnie inne i różne.
Najlepszym rozwiązaniem w przypadku takich sytuacji są siatki grodzące jako ogrodzenie lub grodzenie pola boiska i gry. Dzięki temu, duża hala może zostać podzielona na mniejsze, pola gry i zabawy. Kotary to nie tylko bezpieczeństwo osób, które uczestniczą w treningach. Grodzenie boiska jest niezwykle istotne jeżeli hala jest bardzo duża i w czasie jednej godziny lekcyjnej odbywa się na niej równocześnie kilka lekcji wychowania fizycznego.
W przypadku hal jako ogradzanie i dzieleni powierzchni przeznaczonej do gry, doskonale sprawdzają się siatki elastyczne, które są niezwykle wytrzymałe. Dzięki najwyższej jakości zastosowanych przez firmy wykonujące kotary grodzące, materiałów można otrzymać gwarancję wytrzymałości, nawet przy zastosowaniu ich na halach sportowych, gdzie narażone są na oddziaływanie dużej siły.
Dzięki zastosowaniu kotar grodzących na halach sportowych zwiększa się komfort korzystania z nich przez kilka grup w jednym momencie. Kotary grodzące sprawdzają się doskonale jako podstawowe wyposażenie każdego rodzaju hali sportowej, sali gimnastycznej czy też innych, znacznie większych obiektów.


Kotara grodząca to bezpieczeństwo na szeroką skalę

Kotary grodzące sprawdzają się nie tylko w przypadku ogrodzenia boisk. Są one świetnym rozwiązaniem w przypadku odgrodzenia trybun od boiska, np. podczas zawodów sportowych. Dzięki temu zabezpiecza się nie tylko biorących udział w grze, ale także zgromadzoną widownię. Duża siła uderzeń podczas meczów piłki ręcznej czy siatkówki mogłaby się źle skończyć dla obserwatorów, np. bardzo mocno wybita piłka, która poleciałaby w trybuny, mogłaby niewątpliwie wyrządzić komuś krzywdę. Dzięki oddzieleniu trybun od boiska zapewniamy bezpieczeństwo, zarówno grającym, jak i kibicującym. Solidność wykonania tego typu dzielenia boiska wewnątrz hali wpływa na ich wytrzymałość przez długie lata użytkowania.

 

Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)