Siatki na piłkochwyty

Producent: siatki do piłkochwytów na boisko i hale sportową - najlepsze ceny


Siatka na piłkochwyt to element obowiązkowy do wykonania w pełni tego solidnego zabezpieczenia i zagwarantowania sobie tym samym należytego poziomu rozgrywek sportowych na naszym obiekcie. Siatki, które pragniemy przedstawić zostały wykonane z przędzy polipropylenowej, techniką bezwęzłową.

Wytrzymałe siatki na piłkochwyty
 
Szeroki wybór siatek do piłkochwytów w naszej firmie, to gwarancja, że na pewno uda się odnaleźć produkt, który spełni wszystkie Twoje wymagania co do rozmiaru oczek czy też grubości sznurka. W razie konieczności w tej kwestii służymy również fachową poradą i pomocą. Zapraszamy do kontaktu.

Mocna siatka – piłkochwyty

Polipropylenowe siatki na piłkochwycie, to gwarancja jakości i solidności w działaniu na co dzień. Materiał ten jest elastyczny, a jednocześnie niewyobrażalnie wytrzymały i pozwala na zabezpieczenie obiektu sportowego w należyty sposób. Dodatkowo materiał ten jest odporny na czynniki pogodowe i może być użytkowany na naszym obiekcie przez cały sezon, bez konieczności zdejmowania na okres zimowy. Mało tego – po tym czasie polipropylenowa siatka nie straci właściwości i będzie nadal nam służyła na naszym obiekcie sportowym, zabezpieczając całe otoczenie przed wybitymi piłkami, które chybiły celu.

Siatka na piłkochwyty - siatki wieszane na piłkochwytach zewnętrznych boiskach i halach sportowych. Siatka do piłkochwytu jest wykonana z polipropylenu.

Siatki z polipropylenu – hale i obiekty odkryte

Siatki tego rodzaju sprawdzą się zarówno w przypadku hal sportowych, jak i na dużych i małych obiektach odkrytych, w plenerze. Piłkochwyty na halach sportowych spełniają dodatkowo zwykle funkcję ochrony ścian i innych ważnych elementów będących w bezpośredniej bliskości bramek. Spory wybór rozmiarów oczek gwarantuje dopasowanie do wymagań.

Siatka na piłkochwyt jest przez nas nie tylko produkowana, ale również przycięta na odpowiedni wymiar, w razie konieczności i zgłoszonej chęci, wraz z konstrukcjami dowieziona na miejsce i na życzenie zamontowana. Wszystkie te kwestie warto ustalić jeszcze przed zakupem. Dokładamy wszelkich starań, by wykonane przez nas piłkochwyty polipropylenowe służyły przez długie lata w stanie nienaruszonym. Gwarantujemy profesjonalny i solidny montaż.


Siatka na piłkochwyty

Jakie siatki na piłkochwyty ?

Celem zastosowania odpowiedniego rodzaju siatki na piłkochwytach, jest uniknięcie wydostaniu się piłki poza obręb boiska, czy to szkolnego (wielofunkcyjnego) lub boiska piłkarskiego. Dlatego warto dobrze dobrać wielkość oczka siatki do dyscypliny. Proszę też zwrócić uwagę na grubość siatki stosowanej na różne konstrukcje piłkochwytów zależne od wieku grających na obiekcie sportowym. Oczywiście że im grubsza siatka (grubszy splot sznurka siatki np: siatka o grubości 5mm oczko 8x8cm lub 10x10cm), ale niekiedy wystarcza zamontowanie siatki na boisku szkolnym o grubość 3mm lub 4mm. Najlepszy materiał siatki na piłkochwyty to polipropylen. Siatki polipropylenowe charakteryzują się przede wszystkim elastycznością a co idzie za tym odpornością na rozerwanie. Proponujemy najlepszą siatkę na piłkochwyty piłkarskie - stadionowe: Siatka 8x8 cm i grubości 5mm, jest to siatka o bardzo dużej wytrzymałości. Oczko siatki jest mniejsze o 1/4, wymiar ten już zwiększa wytrzymałość siatki i dochodzi tu jeszcze grubość 5 mm (grubość sznurka 5 mm) - siatka jest wtedy 4-krotnie wytrzymalsza, dzięki czemu może być również stosowana w dziedzinie budowlanej jako siatka asekuracyjna (siatka zabezpieczające przed upadkiem z wysokości)

Jakie muszą być siatki na piłkochwyty?

Dobór siatki na piłkochwyty jest ważny z uwagi na to, aby pasowały one optymalnie zarówno do konkretnej dyscypliny sportowej, jak i do warunków panujących w określonym obiekcie. W związku z tym należy wiedzieć, jakie wyznaczniki są znaczące podczas wyboru siatki. Chociaż za optymalny producenci uznają rozmiar 8 x 8 i 5 mm grubości, to taka siatka na piłkochwyty sprawdza się na przykład w wypadku boisk piłkarskich. Z kolei na mniejszych boiskach i w innych dyscyplinach typu hokej czy golf, lepiej sprawdzą się siatki o mniejszym rozmiarze oczek. Dlatego wielkość siatki, jej grubość, wielkość oczek oraz materiał wykonania trzeba dopasować w stopniu jak najbardziej zindywidualizowanym. Najbardziej zaś poleca się te siatki, które zrobione zostały z polipropylenu.

Odpowiedź na bieżące wymagania wobec piłkochwytów

W tej chwili coraz więcej osób decyduje się uprawiać różnego rodzaju sporty. Powstaje sporo nowych obiektów sportowych, które zachęcają do regularnej aktywności fizycznej. I to właśnie na terenie takich obiektów powinny znajdować się innowacyjne siatki do piłkochwytów, dostosowane zarówno do warunków w obiektach zamkniętych, jak i tych na świeżym powietrzu. Każda taka siatka powinna wpływać na jakość gry, komfort i bezpieczeństwo graczy oraz obserwatorów.

Wybór siatki i jej ostatecznych wymiarów powinien zależeć od tego, w jakiej dyscyplinie sportowej się z niej korzysta. Sprawne siatki spowodują, że wyeliminowane zostanie ryzyko uszkodzenia innych obiektów i rzeczy znajdujących się w obrębie pola rozgrywki. Siatka z polipropylenu, która będzie zamocowana na stabilnym aluminiowym lub stalowym odcinku jest więc tym, na czym powinno zależeć osobom zarządzającym różnego rodzaju boiskami. Trzeba mieć na względzie to, że niesprawna siatka w skrajnych przypadkach może nawet przyczynić się do tego, iż określony obiekt sportowy zostanie zamknięty. Boisko musi być przecież kompleksowo wyposażone oraz przystosowane do najwyższych standardów.

Zobacz tu:

Piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty

Najlepsza siatka na piłkochwyty


Grubości siatek na piłkochwyty - najlepsza jest siatka o grubości 5mm

 


Wielkości oczek na piłkochwyty - najlepsza jest siatka o wielkości oczka 8x8 cm i 4,5x4,5 cm


Najlepsza siatka na piłkochwyty to oczko 8x8 cm i grubość siatki 5mm - długa eksploatacja siatki !

Siatki na piłkochwyty


Siatka - osłonowa, ochronna, zabezpieczająca na piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty

 

Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)