Siatki ochronne

Siatki zabezpieczające i siatki ochronne

Producent siatek ochronnych wykonanych w oparciu polipropylen, poliamid, polietylen. Siatka ochronna jest wytwarzana z polipropylenu i jest stosowana jako siatka zabezpieczająca lub ochronna, stosowana w różnych dziedzinach gospodarki. Nasza pomoc online, czy też telefoniczna wskaże Państwu siatkę która spełni rolę w swoim zastosowaniu. Nasze produkty są wykorzystywane do wielu zastosowań. Kożystając ogromnej wiedzy i doświdczenia w produkcji, możemy być pewni, że nasze siatki zabezpieczające są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla zastosowania ochrony doraźnej na obiektach sportowych i przeznaczenia przemysłowego.


Wytrzymała siatka ochronna ( zabezpieczająca )

Produkowane siatki ochronne i zabezpieczające stanowią alternatywę dla ciężkich i drogich zabezpieczeń. Sprawdzają się doskonale, a przy tym wyróżniają się niską ceną przy ogromnej ilość zalet. Można więc powiedzieć, że spełniają one wymagania współczesnego klienta o wysokiej jakości produktu i jego niskiej cenie. Produkcją siatek zajmuje się w Polsce wiele firm, które lepiej lub gorzej wywiązują się ze swoich obowiązków. Wybór tej najlepszej powinien być uwarunkowany wyżej wymienionymi czynnikami, czyli materiałem, z jakiego powstają siatki ochronne, możliwością dopasowania ich parametrów, doświadczeniem firmy, zakresem świadczonych usług, a także sposobem komunikacji z klientem. Nie zapominajmy również, że inwestujemy w produkt, który odpowiada za bezpieczeństwo człowieka, dlatego tym bardziej to jakość powinna być krok przed ceną.

Siatki ochronne i zabezpieczające

Siatki ochronne i do zabezpieczeń

Siatki Polipropylenowe Siatki Polietylenowe Siatki Poliamidowe

Siatki ochronne szyte na wymiar

Siatki ochronne dobrej jakości wykonane są z polipropylenu metodą bezwęzłową. Jest to tworzywo mocne, trwałe i odporne na rozerwanie oraz na promieniowanie UV i niskie, a także wysokie temperatury. Bezwęzłowość dodatkowo wzmacnia siatkę ochronną, czyniąc ją jeszcze solidniejszym produktem. Nie bez znaczenia jest również profesjonalny montaż i wymiary siatki. Najlepiej, kiedy siatka ochraniająca jest produkowana pod konkretne wymiary. Biorąc pod uwagę te wszystkie czynniki, zwiększamy szanse na długoletnie jej użytkowanie. Nie ma konieczności, aby co roku ją wymieniać, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Jakość odgrywa zatem bardzo ważną rolę zarówno w kwestii zabezpieczenia obiektu sportowego, jak i finansowej.

Siatki ochronne - zabezpieczające


Siatki ochronne dla sportu

 • Siatki zabezpieczające na Hale sportowe
 • Siatka na okno
 • Siatka na kotary grodzące
 • Siatka na ściany
 • Siatka na sale gimnastyczne

 

 

 


Siatki zabezpieczające na boiska

Sprzedaż i montaż siatek ochronnych na boiska


Siatki ochronne dla domu

Siatki zabezpieczające stosowana w domu

 • Siatka dla kota
 • Siatka na balkon
 • Siatka na schody
 • Siatka dla ochrony dzieci

Siatki o zastosowaniu dla dzieci i zwierząt w domu i ogrodzie:


Jakość za niską cenę

Siatka zabezpieczająca do ochrony


Zastosowania siatek ochronnych

 • Siatki na piłkochwyty
 • Siatki na ogrodzenia boisk
 • Sportowe  na boiska i sale gimnastyczne
 • Siatki osłonowe (kotary i piłkochwyty na sale gimnastyczne, hale sportowe)
 • Zabezpieczające tereny budowy (ogrodzenie głębokich wykopów)
 • Siatki zabezpieczające elewacje budynków i dachy
 • Zabezpieczające okna (siatki ochronna: na okna)
 • Na wysypiska śmieci ( ogrodzenie wysypiska )
 • Siatki budowlane zapobiegające spadaniu przedmiotów
 • Siatki na hale sportowe - zabezpieczające na ogrodzenia boisk

I wiele innych zastosowań siatek na ogrody, dla domu, dla przemysłu, hodowli i transportu.

Siatki zabezpieczające są szyte i sprzedawane na dowolny wymiar, obszycie siatki z wzmocnieniem po obwodzie z rdzeniem polipropylenowym. Bezwęzłowe siatki zabezpieczające są odporne na warunki atmosferyczne i wyróżniają się wysoką wytrzymałością. Produkowane siatki na dowolny wymiar, są przez naszą firmę bardzo dokładnie i szybko przygotowywane, wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej w ciągu 48 godzin. Jako producent siatek osłonowych jesteśmy wstanie na życzenie klienta dokonać montażu w każdym rejonie Polski. Życzymy miłych zakupów.


Wszystkie nasze siatki są dostępne w wielu rozmiarach, jesteśmy również otwarci na propozycje naszych klientów i wykonujemy siatki pod odpowiednie wymiary.

Siatka dla kota Siatka na balkon Siatka na schody Siatka dla dzieci

Siatki ochronne na ogród

Siatki zabezpieczające stosowana na ogrody

 • Siatka na basen
 • Siatka na oczko wodne
 • Siatka do trampoliny
 • Siatka na ogródek działkowy
Na basen Na oczko wodne Do trampoliny Siatki dla hamaki

Siatki ochronne dla przemysłu

Siatka zabezpieczające stosowana w przemyśle

 • Siatka na kontener
 • siatka na regały
 • siatka na wysypiska
 • siatka na wagony kolejowe
Na kontenery Na regały Na wysypiska Na wagony

Bagan producent siatek ochronnych wyprodukuje siatki na miarę

Kiedy mówimy o czymś, że jest szyte na miarę, na myśl nasuwają się same zalety i korzyści. Słuszne skojarzenia, ponieważ to, co jest wyprodukowane pod konkretne wymiary, jest nie tylko unikatowe, ale również spełnia wymagania określonego miejsca. Siatki ochronne, które zostały uszyte pod kątem wszystkich wymiarów i wymagań danego obiektu sportowego, jeszcze lepiej spełniają swoją funkcję. Pytanie tylko, dlaczego?

Siatka ochronna szyta na miarę to taka, która jest produkowana od początku do końca na zamówienie. Producent musi wziąć pod uwagę wiele aspektów związanych z obiektem, a więc jest to dla niego dużo większe wyzwanie niż w momencie, kiedy zajmowałby się jedynie sprzedażą gotowych siatek. Przy siatkach ochronnych szytych na wymiar uwzględnia się kilka istotnych czynników.

 • Wymiary boiska: przede wszystkim należy wziąć pod uwagę szerokość i długość samego boiska, aby wiedzieć, jak dużo siatki ochronnej będzie potrzebne. Nie może być jej za mało, ponieważ powinna ona być zamontowana na całej szerokości i długości.
 • Otoczenie: w tym przypadku producent musi wiedzieć, gdzie znajduje się dany obiekt sportowy. Jeżeli jest to hala sportowa czy sala gimnastyczna ten aspekt jest pomijany, jednak w przypadku, gdy chodzi o boisko zewnętrzne, nie można o nim zapomnieć. Kiedy w pobliżu znajduje się chodnik i ulica, a także inne budynki, parkingi czy parki, siatka ochronna z pewnością będzie wyższa, aby jeszcze bardziej zmniejszyć ryzyko przedostania się piłki poza teren boiska.
 • Funkcja, którą ma pełnić: siatka ochronna może zabezpieczać zarówno teren boiska, jak i okna, ściany oraz sufit w przypadku hali sportowej. W zależności od tego, w jaki sposób chcemy ją wykorzystać, jej wymiary będą się znacząco różnić. To samo dotyczy kotar grodzących.

Siatka ochronna szyta na miarę jest zatem rozsądnym rozwiązaniem, które pozwala nam stworzyć miejsce jeszcze bardziej bezpieczne i przyjazne osobom, które chcą z niego korzystać. W takim przypadku nie ma obaw, że siatka będzie za wysoka lub za niska i że po jej zakupie nie będziemy w stanie odpowiednio zabezpieczyć całego boiska.


Montujemy siatki zabezpieczające

Doświadczenie, wiedza i odpowiednie kompetencje, to wszystko jest niezbędne, aby solidnie i bez żadnych problemów zamontować siatkę zabezpieczającą obiekt sportowy. Nie jest to rzecz prosta, co niektórzy oceniając błędnie swoje kompetencje, próbują swoich sił w samodzielnym montażu. W efekcie zabezpieczenie nie jest tak dobre, o czym zapewniał producent, a wysoka jakość materiału nie jest na tyle wystarczająca, aby siatka zabezpieczająca spełniła swoją funkcję. Na to, w jakim stopniu zostanie zabezpieczony obiekt składa się kilka czynników:

 • wysoka jakość materiału (najlepiej polipropylen odporny na niekorzystny wpływ niskich i wysokich temperatur oraz promieniowanie UV)
 • metoda wykonania siatki zabezpieczającej, czyli metoda bezwęzłowa
 • odpowiednia wysokość i szerokość siatki
 • profesjonalny montaż

Najlepiej jest skorzystać z pomocy eksperta, czyli w tym przypadku doceniane są te firmy, które świadczą swoje usługi w sposób kompleksowy, od projektu i produkcji po transport i montaż siatki zabezpieczającej.

Montaż w zależności od miejsca

W inny sposób montuje się siatki zabezpieczające w halach sportowych, a inaczej na boiskach czy stadionach. Wewnątrz budynku najczęściej siatka jest montowana na sznurkach, zaś w przypadku zewnętrznych obiektów może być to zarówno sznurek, jak również słupki. Jak zatem łatwo zauważyć, już na samym początku osoba nieznająca się na siatkach zabezpieczających może napotkać bardzo duże problemy. W wielu przypadkach potrzebny jest specjalistyczny sprzęt,  np. dźwig, którego zwykle nie posiadamy. Wykwalifikowani producenci siatek zabezpieczających mają wszystko, co jest im potrzebne do świadczenia takich usług. Tym samym są one montowane szybciej i lepiej, a zleceniodawca oszczędza swój cenny czas i pieniądze.

Ryzyko, jakie podejmują osoby chcące same uporać się z montażem siatek zabezpieczających na obiektach sportowych, może być naprawdę duże. W wielu przypadkach skutkuje to uszkodzeniem siatki i tym samym koniecznością zakupu kolejnej. Warto jest zatem powierzyć ten obowiązek tym, którzy na temat siatek zabezpieczających wiedzą o wiele więcej niż my sami.


Dlaczego liczy się jakość siatek ochronnych?

Współczesne społeczeństwo jest coraz bardziej wymagające. Inwestorzy, aby spełnić ich oczekiwania, muszą wykazać się dużą kreatywnością i wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii i pojawiających się na rynku możliwości. Kilkanaście lat temu liczyła się cena produktu, która musiała być niska, ponieważ tylko wtedy większość osób mogła sobie pozwolić na dany zakup. Potem przyszedł czas na jakość, tzn. produkt musiał wyróżniać się solidnym materiałem i wykonaniem. A jak jest dzisiaj? Teraz liczy się jedno i drugie, czyli klient poszukuje produktu wysokiej jakości za atrakcyjnie niską cenę. To niekiedy przerasta przedsiębiorców, ale okazuje się, że nie wszystkich.


Siatki – czego będziesz potrzebować?

Projekt siatki ochronnej może być realizowany indywidualnie. Oznacza to, że jest ona produkowana pod kątem potrzeb i wymagań klienta. Tym samym szansa na uzyskanie satysfakcjonującego efektu wzrasta i w konsekwencji otrzymujemy produkt dopasowany do konkretnego miejsca i jego wymiarów. W ten sposób mamy gwarancję, że siatka ochraniająca nie będzie ani za niska, ani za wysoka oraz będzie zamontowana na całej długości i szerokości boiska. Dzięki temu siatka posłuży nam przez wiele lat i będzie skutecznym zabezpieczeniem zarówno dla zawodników na boisku, jak i osób znajdujących się w jego pobliżu.


Niezbędne akcesoria do siatek

Sama siatka ochraniająca to nie wszystko. Aby została ona odpowiednio zamontowana, potrzebne będzie kilka niezbędnych akcesoriów, które sprawią, że siatka będzie solidna i odporna szczególnie na wpływ czynników mechanicznych. Trzeba zatem pamiętać m.in. o stalowej lince w otulinie PCV, stalowych karabińczykach ocynkowanych 5 cm, zaciskach do linki czy też śrubie rzymskiej, która służy do zaciągania linki. Dzięki tym wszystkim niewielkim detalom siatka ochronna zostanie zamontowana szybko i profesjonalnie.


Odpowiednia wysokość i szerokość siatki ochronnej

Siatka ochronna musi stanowić maksymalną ochronę, dlatego jej montaż powinien być przeprowadzony w sposób profesjonalny. Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrobić tego samodzielnie, warto jest skorzystać z pomocy eksperta, który nie tylko doradzi, jak to zrobić, ale również wykona montaż za nas. Zanim jednak siatka ochronna znajdzie się na hali sportowej lub boisku, należy wybrać jej odpowiednią wysokość i szerokość. Może mieć ona 8 m, 6 m, 5 m, 4 m lub 3 m w zależności od możliwości danego obiektu i jego wymagań. Również trzeba się zastanowić, czy siatka ochraniająca ma np. zabezpieczać jedynie ściany, czy też miejsce dla widowni i sufit. Od tego zależy, jak dużo tego materiału będziemy potrzebować.


Producent siatek i sieci

Odpowiedni wybór producenta siatek ochraniających, wiedza na temat dostępnych materiałów, indywidualne podejście do projektu, akcesoria i chęć stworzenia miejsca bezpiecznego to kilka istotnych czynników, o których nie można zapomnieć przy wyborze siatki ochronnej.

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)