Siatki zabezpieczające w domu i ogrodzie

Siatki do zabezpieczeń dzieci, zwierząt, roślin oraz przedmiotów w domu i na ogród


Wbrew pozorom, w domu może zdarzyć się bardzo wiele wypadków, a szczególnie narażone są na nie małe dzieci uczące się chodzić oraz osoby starsze. Zapewnienie bezpieczeństwa domowników jest bardzo ważne, aby mogli oni poczuć się spokojni i objęci ochroną przed nieszczęśliwymi wypadkami. Ochronę zapewnią siatki naszej firmy zamontowane w oknach, na balkonach, tarasach i nie tylko.

Siatki zabezpieczające na okna

Siatki montowane w oknach chronią Państwa mieszkania przed wieloma niepożądanymi sytuacjami. Jest to przede wszystkim wypadnięcie z okna, co ma większe prawdopodobieństwo wystąpić jeśli mieszkanie lub dom zamieszkują dzieci, koty czy psy, ale nawet podczas mycia okien istnieje ryzyko utraty równowagi i wypadnięcia z okna.

Siatki w oknach chronią też przed pojawieniem się w mieszkaniu ptaków i nietoperzy, dzięki czemu bez obaw będą mogli Państwo wietrzyć mieszkanie, otwierając okno na oścież. Siatka zabezpiecza też wszystkie lekkie elementy, znajdujące się na wewnętrznym parapecie przed zabraniem ich przez wiatr.

Siatki odgradzające do domu

Siatki odgradzające mogą mieć różne zastosowania, szczególnie w hodowli i przemyśle. Jednak w domu również mogą spełniać dobrze swoją funkcję, jeśli posiadają Państwo zwierzęta. Niekiedy zdarzają się psy, które pod nieobecność właścicieli gryzą meble, skaczą i rysują drzwi, krótko mówiąc niszczą wyposażenie mieszkania. Dobrym pomysłem jest w takich sytuacjach zamontowanie zagrody dla pupili z naszej siatki polipropylenowej. Kiedy nikogo nie ma w domu, psy są w jednym miejscu bez dostępu do reszty mieszkania.

Estetyczne siatki ochronne do domu

Oferujemy Państwu wybór różnych kolorów siatek ochronnych, aby mogli je Państwo dopasować do siebie, wedle własnego uznania i potrzeb. Tworzywo, z którego jest wykonana siatka pozwala także na jej regularne czyszczenie wodą i różnymi środkami chemicznymi bez ryzyka uszkodzenia jej. Siatka w żaden sposób nie brudzi, nie rdzewieje, nie odpadają z niej pojedyncze nitki, więc nie muszą mieć Państwo obaw o trudne utrzymanie ładu przy posiadaniu siatki ochronnej.

Nasza specjalność to siatki ochronne – w ofercie posiadamy szeroką gamę modeli służących do zabezpieczania przestrzeni w domu oraz wokół niego. Dzięki nim mogą Państwo zwiększyć poziom ochrony domowników i mieszkać komfortowo. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich modeli siatek ochronnych dla domu Bagan!

Siatki zabezpieczające do aranżacji wnętrz

Tym z Państwa, którzy posiadają własne balkony, proponujemy siatki na balkony – pełnią one kilka funkcji, między innymi zabezpieczają przed wypadnięciem, co ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy w domu są małe dzieci oraz zwierzęta, szczególnie koty, których właściciele powinni pamiętać o tego rodzaju ochronie. Również siatki te zabezpieczają przed dostaniem się ptaków na balkon czy spadaniem kwiatów albo prania podczas wietrznej pogody. Oferujemy też specjalne siatki przeznaczone do montażu na okna.

Siatki do aranżacji pomieszczeń i budowy

Rodzicom polecamy specjalne siatki zabezpieczające dla dzieci w łóżeczku, które sprawdzają się przede wszystkim przy wysokich łóżkach oraz przy łóżkach piętrowych. Mogą one służyć także jako bramki ochronne, które zabezpieczają przed dostaniem się dziecka na klatkę schodową czy schody. Siatki te mogą być też montowane pomiędzy szczeblami schodów, gdy są one zbyt rzadko rozstawione. Rekomendujemy je również do ogrodów, na przykład w formie zabezpieczenia oczka wodnego albo basenu.

Do budynków mieszkalnych, w tym bloków, kamienic, także polecamy nasze siatki osłonowe przeznaczone na schody oraz klatki schodowe. Mogą być one zamontowane pomiędzy piętrami lub też odgradzać przestrzeń po bokach klatki schodowej, aby zabezpieczać przed skutkami wypadków.

W ofercie naszej firmy Bagan dostępna jest szeroka gama siatek ochronnych do domu – są one produkowane w różnych wariantach, co pozwoli Państwu na znalezienie odpowiednich wariantów. Przy doborze odpowiednich siatek należy wziąć pod uwagę w szczególności rozmiary oczka oraz grubość sznurka, aby mogła ona zapewnić optymalny poziom ochrony. Nasze siatki dostępne są również w wielu kolorach, między innymi zielonym, niebieskim, czarnym żółtym, szarym czy białym.


Siatki o zastosowaniu zabezpieczenia dzieci i zwierząt w domu i ogrodzie:

 • Ochrona i zabezpieczenie dzieci, siatki do zabezpieczeń i ochrony dziecka

  Dla dziecka

 • Siatki dla kota - kocie siatki

  Dla kota

 • Siatki zabezpieczające baseny - siatka na basen

  Na basen

 • Siatki zabezpieczające oczko wodne - siatki na oczka wodne

  Oczko wodne

 • Siatki zabezpieczające schody - siatka na schody

  Na schody

 


  


  Siatki na trampoliny


Siatki zabezpieczające dla ogrodu

Obecnie coraz liczniejsza grupa osób stosuje siatki zabezpieczające w domu i ogrodzie. Zabezpieczenia wspomaga ochronę przed niebezpieczeństwem i idealnie się sprawdza, jako zabezpieczenia dla dzieci, zwierząt, roślin, a także przedmiotów w domu, jak i na podwórku czy w ogrodzie.


 

 

Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny