Siatki polipropylenowe - PP

Producent siatek polipropylenowych, siatki polipropylenowe na wymiar.


Siatki polipropylenowe – wytrzymałość i estetyka
Siatki z tego materiału cechują się również niesamowicie wysokim poziomem estetyki. Siatki polipropylenowe nadają się doskonale do zastosowań wszędzie tam, gdzie te dwie cechy są najważniejsze. Materiał gwarantuje niesamowicie dużą wytrzymałość na czynniki takie jak:
- silne uderzenia, szarpanie, naciąganie, długotrwałe obciążenie
- warunki atmosferyczne (mróz, śnieg, opady deszczu)
- promieniowanie UV (siatka niszczeć będzie znacznie wolniej na słońcu)

Wszystkie siatki wykonujemy na wymiar podany przez Ciebie. Doradzamy w kwestii wszelkich niezbędnych pomiarów po to, aby wszystkie zakupione siatki były doskonale dopasowane i proste w montażu na miejscu ich przeznaczenia.

Siatki polipropylenowe


W ofercie posiadamy szeroki wybór siatek wykonanych z jednego z najdoskonalszych tworzyw, którym jest polipropylen PP. Polipropylen wykorzystywany jest z powodzeniem w wielu dziedzinach życia i znalazł również swoje zastosowanie przy produkcji niezwykle mocnych, jednocześnie dostatecznie elastycznych siatek bezwęzłowych, których produkcją się na co dzień zajmujemy.

Siatki polipropylenowe Oczka siatki:
 • oczko 2x2 cm
 • oczko 4x4 cm
 • oczko 4,5x4,5 cm
 • oczko 5x5 cm
 • oczko 8x8 cm
 • oczko 10x10 cm
 • oczko 12x12 cm
Grubości siatki:
 • Grubość linki:
 • Grubość 2 mm
 • Grubość 2,5mm
 • Grubość 3 mm
 • Grubość 4 mm
 • Grubość 5 mm
 • Grubość 6 mm

Siatki sportowe – piłkochwyty, osłony i ogrodzenia z polipropylenu
W sporcie siatka ochronna na piłkochwyt znajduje zastosowanie od bardzo wielu lat, niezależnie od poziomu rozgrywek. Praktycznie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odpowiednia jakość zabezpieczenia siatkami, znajdą zastosowanie właśnie tego typu siatki. Polipropylenowe siatki to doskonały materiał na piłkochwyt. Proste w montażu gwarantują, że nawet najsilniej uderzone piłki nie przedostaną się na zewnątrz.
Siatka sportowa osłonowa to także siatka o niezwykle szerokim zastosowaniu w przypadku sportu. Doskonale sprawdza się jako siatka na okna w halach sportowych, siatka zabezpieczająca oświetlenie halowe i inne miejsca, które mogą zostać uszkodzone w czasie rozgrywek sportowych.
Siatka na ogrodzenie pomoże w zabezpieczeniu praktycznie dowolnej przestrzeni sportowej. W przypadku ogrodzeń zalecamy zastosowanie grubszego materiału polipropylenowego, który będzie stanowić niesamowicie solidne i trwałe zabezpieczenie na długie lata.

Siatki polipropylenowe; do zabezpieczenia i ochrony


Siatka polipropylenowa na schody i łóżeczka dziecięce
Bezpieczeństwo w domu dzięki siatkom również jest możliwe. Polipropylenowe siatki z wąskimi oczkami i z cienkiej przędzy, są doskonałym rozwiązaniem w przypadku chęci zabezpieczenia chociażby łóżeczka dziecięcego przed wypadnięciem z niego naszej pociechy. Siatka na schody również poprawi komfort i bezpieczeństwo korzystania ze schodów w sytuacji, gdy w naszym domu znajdują się małe dzieci. Zabezpieczenie chociażby przestrzeni pomiędzy balustradami pozostanie estetyczne, a przy tym zagwarantuje, że malec nie przedostanie się przez tą przestrzeń robiąc sobie krzywdę. Siatka zabezpieczająca schody to także sposób na zabezpieczenie schodów w czasie ich remontu, gdy również wzrasta ryzyko niebezpiecznych wypadków.

Siatki polipropylenowe na oczko wodne
Ochronne siatki zabezpieczające dla oczka wodnego są sposobem na zabezpieczenie się przed wypadkami w tym miejscu. Do oczka wodnego mogą wpaść małe dzieci czy też zwierzęta domowe. Pokrycie oczka wodnego siatką odporną na działanie wilgoci i wody będzie doskonałym sposobem na poprawienie bezpieczeństwa w tym miejscu. Zabezpieczenie oczka wodnego siatkami tego rodzaju zapewni nam również nieco czystszą wodę, bowiem nie wpadnie do niego tak wiele zanieczyszczeń.

Siatki polipropylenowa dla rolnictwa – hodowla i uprawy
W hodowli siatka hodowlana zabezpieczy przed wieloma niebezpieczeństwami nasze zwierzęta, ale także skutecznie nie pozwoli im na wydostanie się z wygrodzonej przestrzeni. Siatka hodowlana z małymi oczkami i z cienkiego polipropylenu będzie stanowiła zaporę nie do sforsowania dla klasycznie hodowanych zwierząt. Pozwoli również na to, by znacznie lepiej podzielić przestrzeń naszej hodowli i wydzielić specjalne boksy dla zwierząt. Pozostaną one dłużej na świeżym powietrzu, dzięki czemu nasza hodowla również zyska na jakości.
Siatka na uprawy sprawdzają się przede wszystkim w zabezpieczeniu przed szkodliwym ptactwem, które corocznie próbuje nasze uprawy dewastować. Zabezpieczenie się siatkami zminimalizuje ryzyko strat, a więc siatka na uprawy do zabezpieczenia sprawi, że potencjalnie wzrosną nasze zyski z upraw, które prowadzimy.

Zastosowanie siatek polipropylenowych w pracach budowlanych
Siatka na rusztowanie stanowi istotne zabezpieczenie, bez którego dziś praktycznie nie da się obejść w żadnej firmie, która dba o należyty poziom bezpieczeństwa swoich prac.
Siatka dekarska z kolei, to sposób na zabezpieczenie się w czasie wszelakich prac na wysokościach, które jak wiemy nie należą do prac bezpiecznych. Siatka taka przy jej odpowiednim wybraniu może stanowić zarówno zabezpieczenie przed spadającymi dachówkami czy innymi fragmentami dachu, ale również stanowić może niezbędną asekurację do prac na wysokości w sytuacji, gdyby na przykład spaść miała osoba, która takie prace wykonuje.


Siatki polipropylenowe; wielkości oczek

 

 


 Siatki polipropylenowe; grubości siatek


Siatka polipropylenowa oczko 2x2 cm

Siatka polipropylenowa; do ochrony i zabezpieczenia zielona 2x2 cm Siatka polipropylenowa; do ochrony i zabezpieczenia czarna 2x2 cm

Zastosowanie siatki polipropylenowej z oczkiem 2x2 cm

Siatki sznurkowe z małym oczkiem; Siatka mająca grubość sznurka wynoszącą 2 mm jest dobrym rozwiązaniem dla wielu branży:

 • Rolnictwo: służy do tworzenia sieci rybackich, na woliery czy też zabezpieczenie dla ptactwa
 • Hodowla: siatka przeznaczona jest to konstruowania ogrodzeń dla zwierząt w gospodarstwach. Dzięki swojej wytrzymałości jest odporna na zniszczenia przez nie wywołane
 • Sport: doskonale sprawdza się w przypadku ogrodzeń boisk. Jest solidna, dlatego wykazuje odporność na silne uderzenia piłki
 • Budowa: służy do zabezpieczania terenów budowy, dachów i elewacji budynków.

Siatka dostępna jest w kolorze zielonym i czarnym. Kolory te bardzo dobrze pasują do praktycznie każdej specyfiki otoczenia.


Siatka polipropylenowa oczko 4,5x4,5 cm

Opis: Siatki sznurkowe z średnim oczkiem;

Wielkość oczka siatki: 45x45 mm

Grubość splotu siatki (grubość sznurka siatki): 3 mm, 4 mm, 5mm
Kolor siatki polipropylenowej: zielony, czarny, biały
Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.

Siatka polipropylenowa; ochronna-zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmSiatka polipropylenowa; siatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm


Siatka polipropylenowa oczko 8x8 cm

Opis: Siatki sznurkowe z średnim oczkiem;

Wielkość oczka siatki: 80x80 mm
Grubość splotu siatki (grubość sznurka siatki): 4 mm, 5 mm
Kolor siatki polipropylenowej: zielony, czarny, biały
Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.

siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka polipropylenowa oczko 10x10 cm

Siatka polipropylenowa; siatka niebieska 10x10 cm ochronnaSiatka polipropylenowa; siatka czarna 10x10 cm ochronnaSiatka polipropylenowa; siatka biała 10x10 cm ochronnaSiatka polipropylenowa; siatka zielona 10x10 cm ochronna

 

OPIS SIATKI SZNURKOWE (zastosowanie jako siatka ochronna)

Wielkość oczka siatki: 100x100 mm
Grubość splotu siatki (grubość sznurka siatki): 3 mm, 4 mm, 5 mm
Kolor siatki polipropylenowej: zielony, czarny, biały
Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.


Siatka polipropylenowa oczko 12x12 cmSiatka polipropylenowa; siatka zielona 10x10 cm ochronna

OPIS SIATKI SZNURKOWE (stosowana jako siatka zabezpieczająca)

Wielkość oczka siatki: 120x120 mm
Grubość splotu siatki (grubość sznurka siatki): 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm
Kolor siatki polipropylenowej: zielony, czarny, biały
Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.Siatka polipropylenowa, siatki polipropylenowe, siatki osłonowe, siatka osłonowa, siatki zabezpieczające, siatka zabezpieczająca.


Klasyfikacja działu siatek polipropylenowych

Nazewnictwo potoczne siatek polipropylenowych:

- siatka na piłkochwyt (siatki na piłkochwyty)
- siatka plastikowa
- siatki z tworzyw sztucznych
- siatka sznurkowa, jest wykonana z polipropylenu
- siatka jest pleciona bezwęzłowo i ma strefy amortyzacji
- siatka bezwęzłowa jest to siatka bez supełkowa, jest jednolita
- siatka elastyczna to siatka która posiada tolerancje amortyzacji

Siatka sznurkowa - jest stosowana w dziedzinach jako [ siatki budowlane - siatki sportowe - siatki przemysłowe ] Najlepsza z produkowanych to siatka sznurkowa 8x8 grubość sznurka 5mm ? szeroki wachlarz zastosowań. Ma za zadanie jako ochronna, zabezpieczająca, osłonowa.

Siatki polipropylenowe które produkujemy są dostępne na każdy wymiar oraz jest możliwość zakupu siatki o różnych wielkościach oczka od 2 cm do 25 cm (grubość siatki aż do 8 mm) - (siatki z tworzyw sztucznych).
Parametry siatki:


Zastosowanie siatki polipropylenowej o różnych grubościach

 • Siatka mająca grubość sznurka wynoszącą; 3mm, 4mm, 5mm, jest dobrym rozwiązaniem dla wielu branży:
 • Rolnictwo: służy do tworzenia sieci rybackich, na woliery czy też zabezpieczenie dla ptactwa
 • Hodowla: siatka przeznaczona jest to konstruowania ogrodzeń dla zwierząt w gospodarstwach. Dzięki swojej wytrzymałości jest odporna na zniszczenia przez nie wywołane
 • Sport: doskonale sprawdza się w przypadku ogrodzeń boisk. Jest solidna, dlatego wykazuje odporność na silne uderzenia piłki
 • Budowa: służy do zabezpieczania terenów budowy, dachów i elewacji budynków.
 • Siatka dostępna jest w kolorze zielonym i białym. Kolory te bardzo dobrze pasują do praktycznie każdej specyfiki otoczenia. Ponadto proponujemy wybór wielkości oczek siatki spośród:
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.Siatka ochronna, zabezpieczająca czarna 2x2 cm - siatka do zabezpieczeń i ochrony.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 20 mm
Grubość siatki: 2 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, czerwony

Ceny siatki 2 x 2 cm:
Cena: cenę uzyskacie Państwo po wysłaniu zapytania ofertowego

Cena:
Dowiedz się o ceny
Siatka ochronna, zabezpieczająca zielona 4,5x4,5 cm, siatka do zabezpieczeńsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 4,5x4,5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 4,5x4,5 cm

Siatka ochronna 4,5x4,5 cm

Siatki do zabezpieczeń

Proponowana tu siatka jest najbardziej popularna w zastosowaniu do zabezpieczeń na boiskach i halach sportowych. Coraz większą aprobatę siatka uzyskuje w montażach do zabezpieczenia stosowanych prywatnie.


Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 45 mm
Grubość siatki: 3, 4, 5 mm
Kolor siatki: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
Cena siatki: zapytaj o cenę
siatka ochronna-zabezpieczająca zielona 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca niebieska 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca czarna 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca żółta 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca biała 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca beżowa 5x5 cmsiatka ochronna-zabezpieczająca szara - popielata 5x5 cm
Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 50 mm
Grubość siatki: 2, 3, 4, 5 mm
kolor: czarny, zielony, niebieski, żółty, biały, beżowy, szary, popielaty
siatka zabezpieczająca zielona 8x8 cm ochronna

Siatka ochronna 8x8 cm

Najbardziej ceniona i popularna siatka ochronna z całej gamy produktów. Siatka o wszechstronnym zastosowaniu sportowym, przemyśle, budowie. Poprzez swoją wielką wytrzymałość siatka jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem do zabezpieczeń i ochrony. Jest to siatka o mocnym splocie sznurka i wytrzymałym obszyciu, przez co nadaje się do wielu zastosowań ochronnych.

Wymiary i parametry
Długość siatki: dowolna
Wysokość siatki: dowolna
Wielkość oczka: 80 mm
Grubość siatki: 5 mm
Kolor siatki: zielony
Cena siatki:
zapytaj o cenę
siatka niebieska 10x10 cm ochronnasiatka czarna 10x10 cm ochronnasiatka biała 10x10 cm ochronnasiatka zielona 10x10 cm ochronna

Siatka ochronna 10x10 cm

Siatki oczko 10x10 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 100mm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: zielony, niebieski, biały,
siatka 12x12 cm ochronna-zabezpieczająca

Siatka ochronna 12x12 cm

Siatki oczko 12x12 cm, są dostępne w grubościach 3 mm, 4 mm, 5 mm

Wymiary i parametry
długość: dowolna długość siatki
wysokość: dowolna wysokość siatki
wielkość oczka: 12 cm
Grubość sznurka siatki: 3 mm, 4 mm, 5 mm
kolor: zielony
Piłkochwyty - siatki piłkochwyt
Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 3m, 4m, 5m, 6m, 8m,
Rodzaj siatki: dowolna (według życzenia klienta)
kolor siatki: zielony, niebieski,
 
Piłkochwyty - pilkochwyt

Piłkochwyty

Piłkochwyty - piłkochwyt:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
ogrodzenie boiska sportowego wielofunkcyjnego

Ogrodzenia Boisk

Ogrodzenie boiska:

Charakterystyka długość: dowolne długość
wysokość: 8m, 6m, 5m, 4m, 3m,
Rodzaj siatki: 4,5x4,5, 8x8, 10x10, 12x12
kolor siatki: zielony, niebieski, biały, czarny
 
Siatki piłkochwyty zielonasiatka piłkochwyt niebieskapiłkochwyty siatka czarnabiała siatka na piłkochwyty

Siatka na piłkochwyty 10x10 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 10x10 cm, grubościach 3mm, 4mm, 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka: 10 x 10 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka zielona, siatka niebieska, siatka biała, siatka czarna
Siatka na piłkochwyt

Siatka na piłkochwyty 8x8 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty oczko 8x8 cm, grubościach 5mm

Charakterystyka długość: na wymiar
wysokość: na wymiar
wielkość oczka:8x8 cm
Grubość sznurka siatki: 5 mm
kolor: siatka zielona
piłkochwyty i siatkipiłkochwyty i piłkochwytpilkochwytypilkochwytSiatki do piłkochwytówPIŁKOCHWYTYpilkochwyty

Siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm

Najlepsze siatki na piłkochwyty 4,5x4,5 cm, są dostępne w grubościach 3mm, 4mm, 5mm

NA WYMIAR: siatka na wymiar
wysokość: siatka na wymiar
wielkość oczka: 4,5X4,5 cm
Grubość sznurka siatki: 3mm, 4mm, 5mm
kolor: siatka czarna, siatka zielona, siatka niebieska, siatka żółta, siatka biała,siatka beżowa, siatka szara (popielata)